Huumorit


Hunt

Lugemata postitus Postitas Hunt »

Perekonnanimi on kogu aeg sama. <-- Mul sellest nimest suht savi :-)
Garaaž on ainult sinu päralt. <-- Mu abikaasa garaazi ei kipu.
Pulmapeo ettevalmistused sujuvad iseenesest. <-- Möhh ?!
Šokolaad on lihtsalt üks suupiste. <-- Ongi ju.
Sinust võib saada president. <-- Ei huvita poliitika.
Sa ei jää kunagi rasedaks. <-- Äkki ma tahangi kunagi jääda?
Sa võid käia pargis ilma T-särgita. <-- Võin ka, kuna rinnahoidja on ju all. Lihtsalt pole soovi.
AUTOMEHAANIKUD ei valeta sulle. <-- Ei kasuta mehhaanikute teenuseid, kuna oskan ise remonti teha.
Terve maailm on sinu pissuaar - sa ei pea kunagi sõitma järgmisse
bensiinijaama sellepärast, et siinne peldik on öäkk. <-- Kakoine peldik? Kuseda saab igal pool imho. Savi see öäkk, ega ma sinna öäkk-peldikusse elama nagunii ei jää.
Sa ei pea mutri keeramise suuna üle mõneks ajaks mõttesse vajuma. <-- Olen pidanud? :-P
Sama töö, rohkem palka. <-- Well, vaieldav. Oma tööd teen nii mõnestki mehest paremini ;-)
Kortsud lisavad omapära. <-- Puuduvad (veel). Savi nagunii.
Pruudikleidi laenutus 5000 krooni, ülikonna laenutus 200 krooni. <-- Mis f...g pruutkleit? Minu pulmad tulevad nahas ja metallis!
Inimesed ei jõllita sinu rindu, kui sa nendega räägid. <-- A mul on sellest täiesti savi. Vahtigu, kui meeldivad.
Vahetevahel on üks hästi-ajastatud röhitsus lausa ette nähtud. <-- Õigus. irw...
Uued kingad ei mulju, hõõru ja moonda sinu jalgu. <-- Kakoised kingad? Olen oma meestesaabastega nr 42 täiesti rahul.
Telefonikõned lõpevad enne kolmekümnendat sekundit. <-- 99% juhtudest jah :-P
Sa tead nii mõndagi tankidest. <-- Piisavalt, et oma elu ära elada.
Viiepäevane puhkus vajab vaid ühte kohvrit. <-- Kohvrit? Tsikli sadulakottidest aitab.
Sa suudad ise oma purgid lahti keerata. <-- Ja isegi kui mina ei suuda, siis kruustangid suudavad alati.
Väikseimgi arukuse väljendus annab sulle ekstra plusspunkte. <-- Õigus.
Kui keegi unustab sind külla kutsuda võib ta ka edaspidi sinu sõber
olla. <-- Miks mitte?
Sinu aluspesu maksab 30 krooni 4-ne pakk. <-- Ei pööra sellele erilist tähelepanu :-D
Kolm paari jalatseid on rohkem kui küll. <-- Täpselt nii. Hetkel on neid kaks paari - sõidusaapad ja tossud.
Sul puudub võime näha kortse oma riietel. <-- Kassikarvu samuti. Poh.
Kogu sinu nägu on ühte värvi. <-- Silmad on ikka teist värvi, aga see ei häiri.
Üks soeng on sobiv aastateks, võib-olla aastakümneteks. <-- Eluaeg juba selle ühega käidud, st pea 20 aastat.
Sa pead raseerima ainult nägu ja kaela. <-- HAA! Ma ei pea üldse midagi raseerima, kui ma ei taha.
Sa võid kogu oma elu mänguasjadega mängida. <-- Loomulikult. Kahe või nelja rattaga ja mootoriga mänguasjad.
Tavaliselt varjab kõht sinu laiad puusad. <-- Hmm, milleks see nüüd vajalik oli.
Sa võid kanda lühikesi pükse hoolimata sinu säärte väljanägemisest. <-- Vabalt et võin, kes rabanduse saavad, siis nende oma probleem.
Oma küünte eest hoolitsemiseks piisab sulle taskunoast. <-- Noa võib asendada ka hambaorgiga.
Sul on vuntside kasvatamisel valikuvabadus - jah või ei. <-- Ei pea selliste asjade üle muretsema, mulle piisab oma abikaasa vuntsidest.
Sa suudad osta 25 sugulase jõulukingid 24. detsembril 25 minutiga. <-- Ei oma sugulasi, seega langeb see mure ära.


Ja ma olen õnnelik ja mu abikaasa on kah minuga väga rahul.
Vot tak, naised võivad siiski ka õnnelikud olla.
Peace.
:-)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”