Myristamine elurajoonis.

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1226
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Myristamine elurajoonis.

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Ahoi. Jääme ikka mõistlikuks ja viisakaks. Pole mõtet teravaks minna ja hakata spetsiaalselt seal sõitmas käima nüüd või siis rehvilõhkujaid teele laotama. Jube kiire on selline verbaalne konflikt kerkima - nagu pärm peldikus.
Ma arvan, et niikaua kuni see on avalik tee, siis sinna ikka satub motosõitjaid uitama, ekslema, matkama. Nii öösel kui päeval. Ja väga tõenäoliselt jääb see üleskutse sinna mitte sattuda ka hüüdjaks hääleks kõrbes, kuna enamik sattujaid ei loe seda foorumit ja teemat ammugi mitte. Vaid pigem tekitab sõnalise vastasseisu kerge unega kodaniku ja öise mootorratturi vahel.
Kui see asi kohalikele tõesti närvidele käib, siis on ehk mõttekas see liikluskorralduslike märkidega või tõkkepuuga piirata (kui see üldse võimalik on, ma ei tea ega tunne sealseid olusid ja enda orienteerumisoskusi tundes kahtlustan, et pole seal ka kunagi sõitnud).

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”