2005 aasta tsiklimatk Horvaatiasse


velts7

Lugemata postitus Postitas velts7 »

Eelmisel aastal käisin kaks korda autoga horvaatias. Minu soe soovitus on, et kui juba seal väljas olete, siis ei tasuks leppida krki saare vaatamisega, mida allapoole minna, seda huvitavamaks ja ilusamaks läheb. Ise olen elanud mõlemad korrad üsna horvaatia all otsas, nii 100 km enne dubrovnikut. Mis sealsesse majutusse puutub, siis kümnest majast seitse pakuvad lahkelt apartementi, mis vastavalt rahakotile võib olla 4m aadria merest, või kui ei taha nii palju kulutada, siis ka üle niinimetatud maantee teisel pool, on palju odavam aga sul puudub nii üleda oma privaat rand. Kui marsruuti on kindlasti tahetud sisse panna tsehhi ja austria, siis on trass ok, kui aga tahetakse kiirelt kohale jõuda, siis läbi slovakkia ja ungari (kus on ka palju kiirteid) tuleb palju lühem ja kiirem tee. Minu selle aasta plaanides on Horvaatia kindlasti sisse kirjutatud, kui nüüd kus te sellise idee välja käisite .... peab mõtlema, millega sinna minna. :)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”