Autokoolid

Kasutaja avatar

Zeek
Postitusi: 273
Liitunud: 07 Okt 2003, 14:12
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Zeek »

Hmm. Kalju Minskit ma tõesti näinud ei ole, nii et seda kommenteerida ei oska. Mind ta ei mõnitanud, kuigi kommenteeris minu autojuhioskusi/kogemusi. Ja kahjuks pean tunnistama, et mõnes asjas oli tal õigus (s.t. olin tõepoolest sageli harjunud sõitma mälu järgi ja vahel tuttaval teel enam nii täpselt märke ei jälginud). Aga tema kommentaare arvesse võttes ja neid mitte üle tähtsustades usun, et arenguruumi on alati. Enamasti pannaksegi puusse siis, kui muututakse liiga enesekindlaks... Kalju õpetab varuga, s.t. kindla peale. Ja propageerib eriti turvalist sõidustiili ja ettevaatust, et parem karta kui kahetseda jne. Ja et alati peab olema täielik ülevaade sinu ees, kõrval, taga, pimenurgas ja igal pool mujal (teeäärsed põõsastikud jms) toimuvast ning et ei tohi takistada teisi (s.th jalakäijad), keerata neile ette, sõita liiga aeglaselt jne. Saan täiesti aru, miks ta mõnedele ei meeldi ja ei sobi, kuid see ei tähenda veel, et ta halb õpetaja oleks... Tean isiklikult nii mitmeidki, kes tema õpetusega samuti rahul on ja edukalt liiklevad...


Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”