peugeot xr6

Moderaator: Moded


Teema algataja
tennokuhh

peugeot xr6

Lugemata postitus Postitas tennokuhh »

tervist kas peugeot xr6 on kuskil piirajad peal ? paljud räägivad et se peak mingi 90-100 välja minema aga mul liigub hetkel 80km H suured tänud jään vastuseid ootama :)


Teema algataja
Jocko

Re: peugeot xr6

Lugemata postitus Postitas Jocko »

tennokuhh kirjutas:

tervist kas peugeot xr6 on kuskil piirajad peal ? paljud räägivad et se peak mingi 90-100 välja minema aga mul liigub hetkel 80km H suured tänud jään vastuseid ootama :)

Problably tahab Su rollu siis väikest hooldust saada jne. tõmba vändakast laiali, puhasta ilusti kõik hammakad ja asjad seest ära, uus määre peale, pane kokku tagasi, vaata kuidas siis on, aitab ka suurema düüsi panek tipule kaasa. (muidugi suureneb ka kütusekulu) :mrgreen:

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: peugeot xr6

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Rollu see pole. 80km/h on täiesti normaalne piirajateta viiekümnese kiirus. Muretsemeiseks pole põhjust.

SERTÃO

Teema algataja
tennokuhh

Re: peugeot xr6

Lugemata postitus Postitas tennokuhh »

Jocko kirjutas:
tennokuhh kirjutas:

tervist kas peugeot xr6 on kuskil piirajad peal ? paljud räägivad et se peak mingi 90-100 välja minema aga mul liigub hetkel 80km H suured tänud jään vastuseid ootama :)

Problably tahab Su rollu siis väikest hooldust saada jne. tõmba vändakast laiali, puhasta ilusti kõik hammakad ja asjad seest ära, uus määre peale, pane kokku tagasi, vaata kuidas siis on, aitab ka suurema düüsi panek tipule kaasa. (muidugi suureneb ka kütusekulu) :mrgreen:

aga kus saab osta suuremat düüsi ?


kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: peugeot xr6

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

nagu ma näen siis ikka ja jälle on kellelgi mopimehel tungiv vajadus segada oma hetkel (veel) normaalselt töötavat masinat mingite isearetustega... :wack: saage üle

Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1487
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: peugeot xr6

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

tennokuhh kirjutas:

tervist kas peugeot xr6 on kuskil piirajad peal ? paljud räägivad et se peak mingi 90-100 välja minema aga mul liigub hetkel 80km H suured tänud jään vastuseid ootama :)

Sul võiks vanust juba piisavalt olla, et minna ja teha omale tsikliload ja sõita legaalselt selle asemel, et pättustega tegeleda.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6618
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 652 korda
Tänatud: 404 korda

Re: peugeot xr6

Lugemata postitus Postitas yeekim »

extinction kirjutas:

nagu ma näen siis ikka ja jälle on kellelgi mopimehel tungiv vajadus segada oma hetkel (veel) normaalselt töötavat masinat mingite isearetustega... :wack: saage üle

Hilja juba (togi)
Ta kuulutas ka auto24's oma muret ja jõudis sumpast sõelad välja võtta-sitemaks läks :wack:

mõistust

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Teema algataja
tennokuhh

Re: peugeot xr6

Lugemata postitus Postitas tennokuhh »

yeekim kirjutas:
extinction kirjutas:

nagu ma näen siis ikka ja jälle on kellelgi mopimehel tungiv vajadus segada oma hetkel (veel) normaalselt töötavat masinat mingite isearetustega... :wack: saage üle

Hilja juba (togi)
Ta kuulutas ka auto24's oma muret ja jõudis sumpast sõelad välja võtta-sitemaks läks :wack:

mõistust

foorumist peaks nagu abi saama aga te teete maha oopis

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6618
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 652 korda
Tänatud: 404 korda

Re: peugeot xr6

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Sulle ju soovitatakse täiesti tasuta abi korras: jäta see masin originaaliks, nii legaalsuse kui masina tervise seisukohalt!

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Teema algataja
Jocko

Re: peugeot xr6

Lugemata postitus Postitas Jocko »

yeekim kirjutas:

Sulle ju soovitatakse täiesti tasuta abi korras: jäta see masin originaaliks, nii legaalsuse kui masina tervise seisukohalt!

Sinuga nõus, sest enamustel "rollutuuneritel" on sinna alla rohkem raha taotud, kui mingi heas korras CBR 125 v mingi vanem, aga hästitöötav 550 kawa :D

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mopeedid”