Missugune käre supermoto valida?

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded


Teema algataja
albert52
Postitusi: 25
Liitunud: 09 Juul 2007, 21:20

Re: Missugune käre supermoto valida?

Lugemata postitus Postitas albert52 »

Mõtlesingi, et millal see mürgine kommentaar tuleb - tuligi. 8)
Minu põhimõte on selles, et kui tsiklit osta, siis võtta juba parimatest parim. Ei kavatse lähiaeg seda vahetada. Tsiklite regulaarsest vahetamist mina pole aru saanud, mõnele meeldib. Samas autod vahetuvad minul iga kuu tagant.
Ja lugupeetud herr koi, kui loeksite teemat tähelepanelikumalt, siis ma küsisin konkreetselt kahe ratta kohta. Teised on valikuid juurde toonud, mis mina juba enda kodutööna eos olen välistanud. Kui on veel midagi kobisemist, siis paluks edasised pretensioonid PSi.

Teema lukku!


mart211

Re: Missugune käre supermoto valida?

Lugemata postitus Postitas mart211 »

albert52 kirjutas:

Mõtlesingi, et millal see mürgine kommentaar tuleb - tuligi. 8)
Minu põhimõte on selles, et kui tsiklit osta, siis võtta juba parimatest parim. Ei kavatse lähiaeg seda vahetada. Tsiklite regulaarsest vahetamist mina pole aru saanud, mõnele meeldib. Samas autod vahetuvad minul iga kuu tagant.
Ja lugupeetud herr koi, kui loeksite teemat tähelepanelikumalt, siis ma küsisin konkreetselt kahe ratta kohta. Teised on valikuid juurde toonud, mis mina juba enda kodutööna eos olen välistanud. Kui on veel midagi kobisemist, siis paluks edasised pretensioonid PSi.

Teema lukku!

Pilt :mrgreen:
Kui valik juba ilmselge oli, siis miks sellest sellises vormis teema teha?

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”