2005 aasta tsiklimatk Horvaatiasse

Kasutaja avatar

Equ
Postitusi: 408
Liitunud: 17 Juul 2003, 13:55
Tsikkel: KTM 790 Adventure
Asukoht: Ei mäleta
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Equ »

Tre,
kris. kirjutas:
Equ, ega Sinu 1 EEK/km ei arvesta ju kõiki kulusid??? Juba bensiini peale kulub umbes samapalju ...
Jah seda ma mõtlesingi..et liikumiseks saab kulu teada..selge on see, et see valem ei sisalda sööki, jooki, muuseumide külastusi, lõbumaja külastusi Poolas või Tsehhis, mingeid imelikke meist mitte sõltuvatel põhjustel tehtuid kulutusi..ja sellepärast ma ka kirjutasin, et kunagi ei saa öelda, et vot niipalju läheb mingi reis maksma..seda lihtsalt pole võimalik teha ning see sõltub konkrteetselt inimes(t)est. Mina saaks hakkama 1km=1EEK..näiteks..kuna ma kipun koonerada kõigega..hea vahend selle valemi piiridesse jäämiseks on ise toit Eestist kaasa võtta näiteks. Eelmise aasta Norra matka ajal jäin mina vägagi 1km=1EEK piiridesse..aga see selleks.
Üldiselt, mõni võiks 100 EEKuga eurotuuri ära teha, teine 5000 EEKuga, mõni ei saa 100 000 EEKuga kah hakkama. Et..see oli nagu minu eelmise kirja point.
Sorry..kui ei väljendanud ennast selgelt..see probleem kipub mul kahjuks olema aegajalt ;)

Equ

Live long and prosper!
MINI 50 '8x->Jawa 250 '61->Honda MBX125F '84->Honda CM400T '83->Yamaha XJ600 '90->Kawasaki ZX10 '88->Honda CBR1000F '91->BMW R1200GS '05->KTM 790 Adventure '20

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”