Aigar Leok
Re: Aigar Leok
Väga hea. Tõstab Eesti enduuro jälle uuele tasemele ja meil kohapeal läheb ka põnevamaks.
Aga kui me eeldame, et maailmatase ka Eesti võistlustel käima hakkaks, siis peame tasapisi oma kohalike võistluste korraldamise viima kooskõlla FIM tehniliste nõudmistega ja enam krossiratastega ja krossirehvidega enduurole ei oleks asja. Siis langeks pooled tänased osalejad välja kui nad oma rattaid ei uuenda.
Nii et väike soovitus huvilistele - ostke järgmiseks ikka enduurorattad. Kui Aix nii otsustas, siis on see kindlasti hea
Ja Tanel Leok ostis eelmisel aastal omale GasGasi traieliratta. Plaanib äkki ka pikemat motokarjääri enduurole üle minnes. Traieli taustaga sõitjad on enduuros väga edukalt sisenenud.
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.