Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded


discgolfar
Postitusi: 111
Liitunud: 24 Aug 2008, 13:57
Tsikkel: Honda VFR 750

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas discgolfar »

olin hommikul kell 10 platsis ja siis polnud järjekorda kui ära läksin oli järjekord jõmmuni. Aga erilist midagi polnud.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3162
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 336 korda

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas ranel »

Kes kaugelt plaanivad rattaga tulla, soovitaks korra veel mõelda. Taevast hakkas just valget sitta alla tulema. :wack:

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

svenzik
Postitusi: 135
Liitunud: 02 Juul 2010, 16:28
Tsikkel: Honda Hornet
Asukoht: Tartumaa

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas svenzik »

Homme peaks olema ilm igati ok: emhi.ee, aga seda, kas lähen ikka rattaga, otsustan enne minekut.
Käisin täna autoga ja kui igalpool mujal oli ilus asfalt, siis messi parkimisplats oli suht jäine.

PS! Truvistele on väga head allahindlused... ja tänud motohoovi boksile, kes tegi mulle väga hea pükste hinna!

ABS - 8 elu 9-st alles

Teema algataja
mart211

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas mart211 »

svenzik kirjutas:

Homme peaks olema ilm igati ok: emhi.ee, aga seda, kas lähen ikka rattaga, otsustan enne minekut.
Käisin täna autoga ja kui igalpool mujal oli ilus asfalt, siis messi parkimisplats oli suht jäine.

PS! Truvistele on väga head allahindlused... ja tänud motohoovi boksile, kes tegi mulle väga hea pükste hinna!

Tartus lund ei saja siis v? :shock:

Kasutaja avatar

argos
Postitusi: 20
Liitunud: 21 Aug 2006, 09:33
Asukoht: Tartumaa

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas argos »

Sajab-sajab. Hetkel on küll maa täiesti valge..


Teema algataja
mart211

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas mart211 »

argos kirjutas:

Sajab-sajab. Hetkel on küll maa täiesti valge..

Ma mõtlesin et Tartu ikka vapsee lõunamaa, Tallinnas maa solki täis :evil:

Kasutaja avatar

jansu24
Postitusi: 123
Liitunud: 19 Mai 2007, 00:27
Tsikkel: HYOSUNG GT650iR
Asukoht: Pärnu

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas jansu24 »

Olen juba mitmendat aastat oma sõpradede kestis arutanud, et miks ei võiks see Exotica kuu aega hiljem olla? Mis saaks veel parem feeling olla, kui saaks rattaga kohale minna, kuid meie ilmastiku tingimustes saaks selle paele välja minna vaid siis, kui antud üritus toimuks kuu aega hiljem. Kas ainult mina olen see pidur või on ka teisigi, kes samamoodi mõtlevad???

Terv,
Jansu

__________________________________________

V-mootor on nagu lõvi taltsutamine ja rida mootor nagu kassi piinamine :)

HYOSUNG GT650Ri

oxide
Postitusi: 507
Liitunud: 31 Aug 2008, 12:39
Tsikkel: rsv4
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas oxide »

eriti lahe oleks veel see,kui ta oleks Tallinnas.kuidagi ei viitsi sinna Tartu minna.


vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas vilosius »

jet kirjutas:

Otsime kannatliku meelega autojuhti Tartust Tallinnasse täna õhtul. Helista 56999499

(lol) (lol) (lol)

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818
Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 905
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

Nuh jah. Mu meelest ei olnud ei parem, ega hullem, kui eelmistel aastatel. Selles formaadis on see üritus nagunii pigem sotsiaalne, kui kommertslik. Kahjuks. Seda enam annaks au firmadele, eks viitsisid kohale ajada end. Üsna vahva oli mõneski boxis näha, et hinnad -35...50%.
Es ta paras surnud ring ole.Rahvas ei lähe kohale, sest midagi erilist pole. Kaupmehed ei hakka midagi kohale vedama, kuna rahvast pole.

Kaplani meelehärmiks ja teiste rõõmuks, soojaveetünni ma end seekord ei ajanud. Kurat teab milleks see hea oli. :bsmile:
Kui oleks üks kole sündmus oma ex-rattaga eelmisel suvel olemata olnud, siis kindlasti oleks üht teist leidnud nii rattale, kui endale. Kuna ag aotseselt 2-rattalise sõbra jaoks midagi otsimimas ei käinud, siis sotsiaalne osa täitis pealinnast kohalesõidu eesmärgi :)

Igal juhul tore üritus ja jõudu Motoexotica 2012 orgunniks. :bsmile:

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.
Kasutaja avatar

Peeter82
Postitusi: 153
Liitunud: 10 Juun 2010, 12:29
Tsikkel: CBR 900 RR
Tänanud: 4 korda
Kontakt:

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas Peeter82 »

Sai ka käidud eile vaatamas, uurimas ja kuigi algselt oli vaid plaan niisama uudistada ja maad uurida, juhtus nii, et lõpuks saime preili tänu väga abivalmitele inimestele peaaegu hooajakõlbulikuks juba :D Viimased puudujäägid loodetavasti lahenevad ka varsti aga senise eest suured tänud Greenmoto inimestele kes viitsisid seletada ja selgitada seal värki :bsmile: Minumeelest on sellised üritused ikka heaks kohaks kus uusi asju vaadata ja uudistada saab ühes kohas korraga ja noh sotsiaalses plaanis kah hea uusi tutvusi luua jne seega loodan samamoodi, et tuleval aastalgi jätkub neid kes ei pea paljuks oma bokse püsti sättida... :bsmile:


Teema algataja
WoltMeeter

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas WoltMeeter »

Kasutaja avatar

puhh
Postitusi: 543
Liitunud: 27 Okt 2003, 11:51
Tsikkel: 90º V2
Asukoht: lapikese keskpaik
Kontakt:

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas puhh »

Kahjuks tore üritus selleks korraks läbi. Esmalt suured-suured tänusõnad korraldajatele ja hakkajale projektijuhile (w) (w) (w) . Ning samuti suured-suured tänusõnad neile, kes viitsisid meite juurest läbi astuda, juttu puhuda ning ka miskit soetada. Tore näha tuttavaid inimesi, kes eelnevatel aastatel läbi astunud ning taas nüüd seda teevad. Ning hea meel, kui saime kedagi aidata, nõustada. Samuti meeldiv tõdeda, et üks mustakarva V2 mootoriga ratas nii positiivset vastukaja leidis.
Loodame, et kasvab järgmisteks kordadeks aina suuremaks. Ning jõudu korraldajatele ja külastajatele kohtumiseni järgmine kord.

http://www.greenmoto.ee
If the MTS1200 engine is not enough for you then I dont know what else to say. Nothing combines the handling, power, versatility & comfort of MTS 1200ST.
Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

mina tänana ka kõiki ja mototegu 2010'st natuke juttu:

http://www.ohtuleht.ee/419162

väinz

Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com

Hõbekas
Postitusi: 13
Liitunud: 28 Juul 2005, 12:01

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas Hõbekas »

Tänan kõiki sõpru, tuttavaid ja ka teisi Motoexotika 2011 külastajaid, kes astusid läbi meie boksist! Tore kui keegi leidis endale midagi vajalikku. Järgmiste kohtumisteni. :bsmile:
Pilt

Vaikselt, aga kindlalt
Kasutaja avatar

Kri$o$
Postitusi: 558
Liitunud: 18 Okt 2005, 09:42
Tsikkel: rod ja pooleli xs
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas Kri$o$ »

Olen juba mitmendat aastat oma sõpradede kestis arutanud, et miks ei võiks see Exotica kuu aega hiljem olla?

oled sa endalt ja sõpradelt küsinud seda, mida tähendab kogu poe kolimine motoexotikale, et sina ja su sõbrad saaksid nänni vaatama-näppima tulla? miks näiteks soomlased seda veebruaris teevad? oleks ju neilegi tsikliga kohalesõit lõbusam...
märtsis eesti motopoe töö tappa nädalaks (arvesta paar päeva lisaks exotica ajale kuna kauba kokku pakkimine poes lahti pakkimine exotikal ja seda veel ka teine kord vastupidises järjekorras võtab aega) - sellega on enamus nõus ja saab hakkama, kui pood mida tavaliselt külastatakse on nädalakese kinni. seda aprillis tehes... need kes aprillis tegelikult vajalikku juppi tahavad osta, kuna ON vaja tsiklile viimaseid vidinaid osta hooajaks, ei arva asjast küll positiivselt. aga noh, tarbija künka otsast vaadates on see ju nii lihtne, teeme messi kuu aega hiljem, et mul endal mugav oleks...

Sex is like a card game, if you don't have a good partner, then you better have a good hand ...
I don't give a shit, I don't take any shit, I'm not in the shit busines!

Rekkamees
Postitusi: 57
Liitunud: 10 Mai 2006, 01:21
Tsikkel: XT 600

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas Rekkamees »

Tore ja vajalik üritus, aga gps-i müüjate käitumine valmistas minus küll veidi pettumust. Nimelt talvel soetasin endale käsi gps-i (oregon). Kodulehelt on näha, et sellele pakutakse päris mitu erinevat mootorrattale, ka saanile ja jalgrattale mõeldud kinnitusvarianti. Lootsingi neid messil vaadata ja võrrelda, et siis teaks millist endale osta. Tegelikult oli aga nii, et motomessile oli kaasa võetud terve hunnik erinevaid auto gps-e, aga motovarustust ei midagi :( (kui mitte arvestada ühte spetsiaalset motogps-i, mis on hoopis teisest hinnaklassist). Nüüd tulebki siis jakari.ee kodulehelt pilte võrrelda ja tellimine selle järgi otsustada.

Kasutaja avatar

jansu24
Postitusi: 123
Liitunud: 19 Mai 2007, 00:27
Tsikkel: HYOSUNG GT650iR
Asukoht: Pärnu

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas jansu24 »

Kri$o$ kirjutas:

Olen juba mitmendat aastat oma sõpradede kestis arutanud, et miks ei võiks see Exotica kuu aega hiljem olla?

oled sa endalt ja sõpradelt küsinud seda, mida tähendab kogu poe kolimine motoexotikale, et sina ja su sõbrad saaksid nänni vaatama-näppima tulla? miks näiteks soomlased seda veebruaris teevad? oleks ju neilegi tsikliga kohalesõit lõbusam...
märtsis eesti motopoe töö tappa nädalaks (arvesta paar päeva lisaks exotica ajale kuna kauba kokku pakkimine poes lahti pakkimine exotikal ja seda veel ka teine kord vastupidises järjekorras võtab aega) - sellega on enamus nõus ja saab hakkama, kui pood mida tavaliselt külastatakse on nädalakese kinni. seda aprillis tehes... need kes aprillis tegelikult vajalikku juppi tahavad osta, kuna ON vaja tsiklile viimaseid vidinaid osta hooajaks, ei arva asjast küll positiivselt. aga noh, tarbija künka otsast vaadates on see ju nii lihtne, teeme messi kuu aega hiljem, et mul endal mugav oleks...

Hähh .. ja mina arvasin, et sellised üritused on eelkõige ikka tarbijate jaoks, kui müüjatele. :? Kui ei ole tarbijaid, ei ole ka müüjaid. Mida rohkem on kohal inimesi, seda suurem on ka ju reaalselt müüjate käive. Sorry, et olen valesti aru saanud. Lihtsalt minu arvamus on, et rahvast tuleks kohale kindlasti palju rohkem ja feeling oleks kah suurem, kui antud üritus toimuks "nt" kuu aega hiljem. Ma arvan, et sel juhul saaks seda ka natuke suuremas mastaabis teha (rohkem ruumi, rohkem rattaid välja panna, jne). Sel juhul oleksin ka ise kohale tulnud, kasvõi sõidunaudingu pärast :ner:

Terv,
Jansu

__________________________________________

V-mootor on nagu lõvi taltsutamine ja rida mootor nagu kassi piinamine :)

HYOSUNG GT650Ri

vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas vilosius »

jansu24 kirjutas:

Kas ainult mina olen see pidur või on ka teisigi, kes samamoodi mõtlevad???

Ainult Sina :wink:

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818
Kasutaja avatar

sitikass
Postitusi: 283
Liitunud: 27 Apr 2009, 22:15
Tsikkel: Moto Guzzi Breva 1100 ABS
Asukoht: tartu

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas sitikass »

Kellel krt aega minna messile kui juba sõita saab.
Vaja ikka messitada nagu oli . Saab ideid ja veel enne sõitu ehk midagi tehtud tsikli kallal.

Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas boob »

Minu elu esimene Motoexotica. Mõned sõbrad andsid eelinfot, et see aasta on läbi aegade kõige kehvem ja tühjem mess, läksin ikkagi vaatama lootuses leida naisele sõidupükse ja omale sobilikke madalaid saapaid. Tunniga oli tiir peale tehtud ja mõnede tuttavate/sõpradega juttugi puhutud. Seda nänni, mille ostusooviga sai kohale tuldud, ei saanudki. Nimelt ei näinud ma messil ühtegi paari madalaid sõidusaapaid ja naisele sobivaid pükse oli ainult mittesobiva hinnaga :D Hiljem sai pealinnas käidud ja Motodepoost soovitud asjad heade hindadega ära ostetud. Kurb, aga ühtegi põhjust järgmisel aastal exoticale minna ma ei näe :|

PS. Ainuke veidi põnevust pakkunud asi messil oli Honda DN-01, millele sai ka selga ronitud :D

Kasutaja avatar

Kri$o$
Postitusi: 558
Liitunud: 18 Okt 2005, 09:42
Tsikkel: rod ja pooleli xs
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas Kri$o$ »

Kui ei ole tarbijaid, ei ole ka müüjaid. Mida rohkem on kohal inimesi, seda suurem on ka ju reaalselt müüjate käive.

*esiteks - käive ei toida müüjat. uudistajad käivet ei tekita. messil küsivad sinusugused alati "messihinda", mis reaalselt tähendab seda, et kolmepäevane tripp tartu tuleb heal juhul ots otsaga kokku. suuremaid firmasid teab igaüks, seega ei täida mess ka otseselt reklaamina oma eesmärki.
*teiseks - tartu messi toimumiskohana ... usu, messi ajal on näiteks motodepoo käive tallinnas oluliselt suurem kui seda tartu messil oleks, lisaks jääb ära edasi tagasi tõmblemine. lisaks on tallinna inimesel sama lihtne kui tartus käia minna helsinki messile. käi seal ükskord ära, siis saad aru miks.
*kolmandaks - sa ei saa aru, miks on tarbijale kasulikum mess märtsis?
ok, teeme asja lihtsaks - tahad aprillis tsikliga messile sõita, pakkumised ja muu värk. avastad viimane hetk enne minekut, et vaja tsiklile midagi elementaarselt, a la piduriklots näiteks. lähed elukoha lähedasse poodi ja enä imet, klotsi ei saa, kuna selleks, et messil reedel kaup välja panna on kaupluses kraami kokkupakkimisega alustatud juba kolmapäeval. ja enne järgmise nädala kolmapäeva sa seda klotsi ei saa, kuna enne ei jõuta kaupu lahti pakkida. sulle selline variant sobiks?
*and last but not least - ainult sõidunaudingu pärast messil käijad ja "mina käisin ka nii lahe" tegelasedl ei tekita ühelegi müüjale mingi tahtmist püsiklientidele aprillis poe sulgemisega käru keerata.

aga noh, puupakule sitsimist ei õpeta. ja kalkun olevat ka mõelnud

Sex is like a card game, if you don't have a good partner, then you better have a good hand ...
I don't give a shit, I don't take any shit, I'm not in the shit busines!
Kasutaja avatar

borx
Postitusi: 2004
Liitunud: 19 Aug 2005, 12:18
Tsikkel: Midnight Star 1900A
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas borx »

Jumal sa näed ja ei mürista :shock: ...
Inimesed, mitte keegi ei sunni teid sinna minema, mida krdit te inisete??

Mina käin seal esimesest messist alates ja kavatsen jäädagi käima nii kaua kuni seda korraldatakse kasvõi ainult selle pärast, et sõpru ja tuttavaid näha ja ei või pattu salata, ettekavatsetult Tartus ühe korraliku peatäie panna :bsmile:

Btw, minu jaoks on messilt ostetud kola tavaliselt pigem tööõnnetus kui ettekavatsetud ost 8)

Just my 5 cents...

Alar

K-125 1951; IŽ-350 1949; IŽ-350 1950; IŽ-56 1957; IŽ-56K 1957; IŽ-56 1958; IŽ-56 1959

Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

Olen kohal käinud vist mingi 4-l aastal ja lähen ka järgmisel.Tänavu soetasin omale küll ainult 1 t-särgi :mrgreen: ,aga minu jaoks see mess tähendab,et kevad ja sõiduilmad ei ole enam kaugel:)
Need,kes torisevad,et mess valel ajal või on muu "jama"selle messiga,siis võite ju korraldada ise midagi ntx jaanilaupäeval .
Samas kui ilmad sõitmiseks juba kõlbulikud,siis võib Tartusse iga kell sõita.Ei ole ju öeldud,et mujalt linnadest võib Tartusse tsikliga ainult messi ajal sõita. :wack:
Ja kui keegi veel ei tea,siis aprilli lõpus on põhjust Tartusse minna ja seda tsiklil:)

Kasutaja avatar

miu
Postitusi: 731
Liitunud: 30 Juul 2008, 15:21
Tsikkel: Ducati
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas miu »

boob kirjutas:

. Nimelt ei näinud ma messil ühtegi paari madalaid sõidusaapaid ja naisele sobivaid pükse oli ainult mittesobiva hinnaga :D

Greenmoto boxis olid küll madalad saapad olemas, täitsa kõrgele kohale üles ka seatud. Ja püksid olid ka normaalse hinnaga, aga noh.. kuidas kellele. :wink:

Midnight bugs taste best.
Kasutaja avatar

Vidget
Postitusi: 982
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:55
Tsikkel: Kawasaki Z900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas Vidget »

Minu palveid on kuulda võetud ja sahinad käivad, et järgmine aasta on exotika mõlemas hallis.

Let the good times roll.

Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1491
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 65 korda

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Ei tea, kas suvemess pakib siis kohvrid kokku? Siis ei tule ju yldse suve, kuna juba see aasta oli suve osa pea olematu ja vaata, mis ilm nyyd v2ljas on......

Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas boob »

miu kirjutas:
boob kirjutas:

. Nimelt ei näinud ma messil ühtegi paari madalaid sõidusaapaid ja naisele sobivaid pükse oli ainult mittesobiva hinnaga :D

Greenmoto boxis olid küll madalad saapad olemas, täitsa kõrgele kohale üles ka seatud. Ja püksid olid ka normaalse hinnaga, aga noh.. kuidas kellele. :wink:

Ju siis olid liiga kõrgel, et silma ei jäänud :oops:


Teema algataja
s6na

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas s6na »

Vidget kirjutas:

Minu palveid on kuulda võetud ja sahinad käivad, et järgmine aasta on exotika mõlemas hallis.

Suvemess saab omale uue aja ja koha messikalendris.

Seega jah, 2012. aasta Motoexotikale on plaan vormi ja sisu juurde anda :) NB! Asjahuviliste kohased ideed ja ettepanekud on ka alati oodatud (w) , mis aga puudutab Motoexotika ajastust, siis 8 aasta jooksul, mil seda messi on peetud, on nähtud igasugust ilma selle ajal - küll on saadud tsikliga kohale sõita, küll on tuldud nn lumesaaniga, siinkohal saab vaid nuriseda Eesti ilmastiku üle, mis ei taipa, kuna kevad peaks käes olema. Üks aasta algab ta veebruaris, teine aasta on veel maiski lumi maas, seega selle järgi traditsioonilist messi aega küll muuta ei saa.

Tegelikult on ju hea kui mess toimub kindlal ajal varakevadel, et see kalendrisse varakult kirja panna, et endale ja rattale paljutki vajalikku muretseda või siis lihtsalt enne hooaega heade sõpradega mõnusas õhkkonnas ka kerge õlle teha. Mess on sihipäraselt paigutatud just sellele ajale, et ta täidaks ikka messi eesmärki, mitte ei oleks lihtsalt suvine kokkutulek, mõeldes nii välja tulevatele firmadele kui messi külastavale kliendile, kes tõesti tuleb siia otsima vajalikku algava hooaja tarvis. Messil osalevad firmad omakorda kindlasti annavad parima, et kõigi ootused saaksid täidetud. Need, kes siiski pettuvad valiku vähesuses, peaksid hoopis kurjustama nende ettevõtjate kallal, keda messil näha polnud. Võimalus neile on avatud, kuid näe, ei saa/ei taha/ ei viitsi kliendi elu lihtsamaks teha, et inimene saaks muretseda endale kõik vajaliku ühel ajal ühest kohast ;)

Korraldajana julgen vaid öelda ja lubada, et annan endast 110% ja loon kõik võimalikud eeldused selleks, et uue aasta mess tuleks võimsam, sisukam ja kaasahaaravam, kuid sellejuures ise pean lootma jääma ettevõtjate, ühingute ja teiste motohuviliste aktiivsele kaasa löömisele, et teile, külastajatele, parimat pakkuda! ( PS! looodan, et siis järgmine aasta selleks ajaks on ka lumi kadunud, et nii ise kui teised saaksid rattaga kohale tulla :P)

Suppertänud igaljuhul selle aasta osalejatele ja külastajatele, just tänu teile olid need kolm päeva nii meeldivad (w)

  1. aasta Motoexotika kuupäevad võite juba kalendrisse ära märkida - 16.-18. märts, 2012!

Teema algataja
Renegade

Re: Motoexotika 2011, 18.-20. märtsil!

Lugemata postitus Postitas Renegade »

Ja kui kellegil on veel pilte messist tehtust siis annetage need lingid ka siia ,oleksin väga tänulik.
Esimest korda kutsuti ka mind sinna demosõite tegema,oli üpris lahe ,sa kõvasti tutvusi juurde ja kõvasti nõuandeid nii et selle hooaja võtan vastu triali seljas :ner:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”