Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Otsin ratturit, politseinikku, mõttekaaslast, üht Narva meest, kadunud mõtet. Bikeri date. Nägin sind...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Nilsik
Postitusi: 47
Liitunud: 03 Veebr 2010, 14:37
Asukoht: Tallinn

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas Nilsik »

sepp kirjutas:
Kaili kirjutas:

Kahjuks pean praegu ratast jagama mehega aga loodan, et kevadel see mure laheneb :P
Kui ikka peres on kaks tsiklihaiget siis ühega hakkama ei saa :)
Kainet mõistust Kõigile.

et saadad kevadel mehe pikalt? :mrgreen:

Looda saa:))
Ikka saab teine ratas juurde ostetud :D

Kasutaja avatar

Nilsik
Postitusi: 47
Liitunud: 03 Veebr 2010, 14:37
Asukoht: Tallinn

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas Nilsik »

kotk kirjutas:

Mina küsiks jällegi, et kas tädi sõidab tõesti värskelt peale lubade saamist nagu muuseas selle "mõnusa ja kerge" RSV4R-ga :wink: ,minu teada on AP Moto müünud seda Aprilia uut tonnise superbaigi mudelit ainult ühe eksemplari ja sellegi Lätimaale ... ja kui see tõesti nii on, siis tekib paratamatult küsimus, kuhu edasi :?:(installeerida biturbo :twisted:) Taustainfoks nii palju,et teatavasti võitis Max Biaggi antud rattaga 2010 a. Superbaigi(WSB) MM tiitli ja seda pika puuga, sõites muuhulgas näiteks Mugello rajal läbi aegade suurima tippkiiruse seeriatootmises kaherattalisel - 330 km/h 8)

Vaata oma andmed uuesti läbi.Sest 20.09 saime ARK-ist tüübikinnituse kätte ning võeti arvele.
Ja muide ratas ei ole ostetud AP Motost vaid Velt Motocentrist.
Kevadel plaanis kindlasti läbida Veldi ja Rohtlaane koolitus.Siis saab ka proovida mis tunne ringrajal sõita on.Sellepärast ma kirjutasingi "kainet mõistust kõigile"kui see puudub siis pole vaja ronida sellise ratta peale.Või üleüldse mootorratta selga.
Ning kui sa veel ei tea siis Tädiks kutsutakse oma ema või isa õde :)

Kasutaja avatar

UMMI
Postitusi: 598
Liitunud: 04 Juul 2007, 16:45
Tsikkel: kawasaki ZX 10R
Asukoht: Tallinn

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas UMMI »

Kaili kirjutas:

Vaata oma andmed uuesti läbi.Sest 20.09 saime ARK-ist tüübikinnituse kätte ning võeti arvele.
Ja muide ratas ei ole ostetud AP Motost vaid Velt Motocentrist.
Kevadel plaanis kindlasti läbida Veldi ja Rohtlaane koolitus.Siis saab ka proovida mis tunne ringrajal sõita on.Sellepärast ma kirjutasingi "kainet mõistust kõigile"kui see puudub siis pole vaja ronida sellise ratta peale.Või üleüldse mootorratta selga.

ringrajal on väga hea tunne sõita :bsmile: korra proovid , pärast ei tahagi ära tulla :D

KAWASAKI ZX 10R
tel.56 452 700
Kasutaja avatar

Nilsik
Postitusi: 47
Liitunud: 03 Veebr 2010, 14:37
Asukoht: Tallinn

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas Nilsik »

UMMI kirjutas:
Kaili kirjutas:

Vaata oma andmed uuesti läbi.Sest 20.09 saime ARK-ist tüübikinnituse kätte ning võeti arvele.
Ja muide ratas ei ole ostetud AP Motost vaid Velt Motocentrist.
Kevadel plaanis kindlasti läbida Veldi ja Rohtlaane koolitus.Siis saab ka proovida mis tunne ringrajal sõita on.Sellepärast ma kirjutasingi "kainet mõistust kõigile"kui see puudub siis pole vaja ronida sellise ratta peale.Või üleüldse mootorratta selga.

ringrajal on väga hea tunne sõita :bsmile: korra proovid , pärast ei tahagi ära tulla :D

Seda ma kardangi... :D


rainer300
Postitusi: 346
Liitunud: 01 Jaan 2010, 14:09

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas rainer300 »

kotk kirjutas:

Mina küsiks jällegi, et kas tädi sõidab tõesti värskelt peale lubade saamist nagu muuseas selle "mõnusa ja kerge" RSV4R-ga :wink: ,minu teada on AP Moto müünud seda Aprilia uut tonnise superbaigi mudelit ainult ühe eksemplari ja sellegi Lätimaale ... ja kui see tõesti nii on, siis tekib paratamatult küsimus, kuhu edasi :?:(installeerida biturbo :twisted:) Taustainfoks nii palju,et teatavasti võitis Max Biaggi antud rattaga 2010 a. Superbaigi(WSB) MM tiitli ja seda pika puuga, sõites muuhulgas näiteks Mugello rajal läbi aegade suurima tippkiiruse seeriatootmises kaherattalisel - 330 km/h 8)

Tegelikult oli selle ratta seljas Kaili ,mitte Max! :bsmile:

Kasutaja avatar

Chasey
Postitusi: 15
Liitunud: 10 Aug 2010, 11:14
Tsikkel: KTM 990 Adventure 2007
Asukoht: Tartu/Tabivere

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas Chasey »

No hellõu!
Kas teate,kui raske on tibil oma pilti yles saada :oops: (kuna siin tahetaxe mõõte teada, olin tegelemas sellle pildiga :P ) pakkuge siis teineikord abi (mai ole syndind IT hai või biker :) :nono: noooh aga load juulist 2010, a, sõidan Tartus/Võrumaal, R1ga (mida kasutan aegajalt) Ja nii kaiff on kui tõstetakse käppa (Tartu tänavatel), et tahaks neid lausa isiklikult teada, kes olemas on :). Aga milllega talvel oma aega sisustate?


hannes1337
Postitusi: 317
Liitunud: 02 Aug 2009, 19:36

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas hannes1337 »

Chasey kirjutas:

No hellõu!
Kas teate,kui raske on tibil oma pilti yles saada :oops: (kuna siin tahetaxe mõõte teada, olin tegelemas sellle pildiga :P ) pakkuge siis teineikord abi (mai ole syndind IT hai või biker :) :nono: noooh aga load juulist 2010, a, sõidan Tartus/Võrumaal, R1ga (mida kasutan aegajalt) Ja nii kaiff on kui tõstetakse käppa (Tartu tänavatel), et tahaks neid lausa isiklikult teada, kes olemas on :). Aga milllega talvel oma aega sisustate?

jõu
sa võid mulle igakell ES'ida pildi eks ma siis aita vajaliku koodiga ,et asi ilmuks ka pildina
arvutist ülesselaadida ikka oskad ju?

Kasutaja avatar

Chasey
Postitusi: 15
Liitunud: 10 Aug 2010, 11:14
Tsikkel: KTM 990 Adventure 2007
Asukoht: Tartu/Tabivere

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas Chasey »

hannes1337 kirjutas:
Chasey kirjutas:

No hellõu!
Kas teate,kui raske on tibil oma pilti yles saada :oops: (kuna siin tahetaxe mõõte teada, olin tegelemas sellle pildiga :P ) pakkuge siis teineikord abi (mai ole syndind IT hai või biker :) :nono: noooh aga load juulist 2010, a, sõidan Tartus/Võrumaal, R1ga (mida kasutan aegajalt) Ja nii kaiff on kui tõstetakse käppa (Tartu tänavatel), et tahaks neid lausa isiklikult teada, kes olemas on :). Aga milllega talvel oma aega sisustate?

jõu
sa võid mulle igakell ES'ida pildi eks ma siis aita vajaliku koodiga ,et asi ilmuks ka pildina
arvutist ülesselaadida ikka oskad ju?

ää. blondiinil on segadus :P, et ES on erasõnumid w?


hannes1337
Postitusi: 317
Liitunud: 02 Aug 2009, 19:36

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas hannes1337 »

Chasey kirjutas:
hannes1337 kirjutas:
Chasey kirjutas:

No hellõu!
Kas teate,kui raske on tibil oma pilti yles saada :oops: (kuna siin tahetaxe mõõte teada, olin tegelemas sellle pildiga :P ) pakkuge siis teineikord abi (mai ole syndind IT hai või biker :) :nono: noooh aga load juulist 2010, a, sõidan Tartus/Võrumaal, R1ga (mida kasutan aegajalt) Ja nii kaiff on kui tõstetakse käppa (Tartu tänavatel), et tahaks neid lausa isiklikult teada, kes olemas on :). Aga milllega talvel oma aega sisustate?

jõu
sa võid mulle igakell ES'ida pildi eks ma siis aita vajaliku koodiga ,et asi ilmuks ka pildina
arvutist ülesselaadida ikka oskad ju?

ää. blondiinil on segadus :P, et ES on erasõnumid w?

ES-erasõnum
PS-privaatsõnum

tegin natuke lihtsamaks


sips
Postitusi: 107
Liitunud: 30 Okt 2010, 10:42
Asukoht: Tartu

Tere!

Lugemata postitus Postitas sips »

Tere!

Ega ma kindel pole, et õigesse rubriiki teema saab, aga kes arvab et võiks liigutada kuhugi mujale -siis palun väga, ega keelatud pole.

Ütlen, siis "tere!" ja sooviksin liituda siis hästi toredate motomeeste/-naistega. Endal küll hetkel masinat pole ja ka lubade tegemine on mõtlemisjärgus, kuid kuna abikaasa on mind nakatanud motopisikusse, siis mõtlesin et löön jala siia klubisse ukse vahele ja viin end üldse asjade ja üleüldse olemusega kurssi :)

Olen eelnevalt vahel siia ikka piilunud ja mulle meeldivad siinsed klubikad, vähemalt jutt on muhelahe :) ja nõu ja abi olen ka siit saanud :) Nii et loodan ka Teile mitte pettumust valmistada :)

Teie, uus klubikas Sips :)

Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Tere!

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

tere tulemast :) :bsmile:

Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

ylari
Postitusi: 193
Liitunud: 01 Juun 2010, 21:26
Tsikkel: vfr
Asukoht: tallinn/võsu

Re: Tere!

Lugemata postitus Postitas ylari »

no tere tere.. ega see masina ja lubade puudus nüüd ületamatu probleem pole... lubade peale mõtlemisest nende tegemiseni jõudmiseks ei olegi vaja ülemäära suurt pingutust ju... ja nüüd ongi vaikselt algamas aeg, kus järgmiseks (või esimeseks) hooajaks endale ka kena kaherattaline valmis vaadata ;)
hiljemalt jaanipäevaks ehk teedel näeb siis;)

zr-7 99' > vfr800 99'
Kasutaja avatar

andre460
Postitusi: 235
Liitunud: 24 Veebr 2004, 11:39
Tsikkel: BMW R1200GS
Asukoht: läänemaa

Re: Tere!

Lugemata postitus Postitas andre460 »

Hei Igati tore, et tuleb uusi toredaid inimesi meie söpruskonda juurde :D Egas midagi teed load ära
ja ostad ka endale sobiva ratta ja tuld :bsmile:

Kawasaki EN500-Suzuki DL650-BMW R1200GS(siiski mõningane edasiliikumine)

Väike tuur ka see-aasta. Enamalt ikka vana-hea Euroopa
umbes 7000km. 2011. 2013 Rumeenia matk, milllest kujunes edasi balkani poole, kokku 9800 km

sips
Postitusi: 107
Liitunud: 30 Okt 2010, 10:42
Asukoht: Tartu

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas sips »

Uurin just autokoolide osas maad, et kuhu võiks siis minna lube tegema :)
Äkki keegi oskab soovitada Tartust norm autokooli? (Kas kiivis nt saab?) Ja Vivaliiklust mitte soovitada - sellest kohast hoian nagu vanakurat piksest eemal :evil: Ja kas oleks normaalne läbida teooria e-õppena?

Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas Loff »

Tartus peaks Selge olema ju normaalne! Saad Õnneka käe alla õppima...äkki!

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02
Kasutaja avatar

Chasey
Postitusi: 15
Liitunud: 10 Aug 2010, 11:14
Tsikkel: KTM 990 Adventure 2007
Asukoht: Tartu/Tabivere

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas Chasey »

sips kirjutas:

Uurin just autokoolide osas maad, et kuhu võiks siis minna lube tegema :)
Äkki keegi oskab soovitada Tartust norm autokooli? (Kas kiivis nt saab?) Ja Vivaliiklust mitte soovitada - sellest kohast hoian nagu vanakurat piksest eemal :evil: Ja kas oleks normaalne läbida teooria e-õppena?

Kuigi Tartus mul teiste koolidega kokkupuudet pole ja paha midagi öelda ei saa, julgen yle kõige soovitada Motohuhti - supper lahedad tyybid, pika kogemusega omas valdkonnas - nende juures saad asja selgeks! Enne Motohunti minekut ei olnud tsikliga sõitnudki, siis sealt tulles (veidi alla 2 kuud õppimist=teooria+sõidud) olid load käes.
Tutvu nende kodulehega http://www.motohunt.ee/ või vaata tegemisi Facebookist (seal isegi rohkem inffi). Eks nad alustavad A katiga kevadel uuesti.
Tervitustega

Kasutaja avatar

etukas
Postitusi: 81
Liitunud: 04 Aug 2009, 10:33
Tsikkel: Suzuki GSF600S
Asukoht: Jõgeva

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas etukas »

sips kirjutas:

Uurin just autokoolide osas maad, et kuhu võiks siis minna lube tegema :)
Äkki keegi oskab soovitada Tartust norm autokooli? (Kas kiivis nt saab?) Ja Vivaliiklust mitte soovitada - sellest kohast hoian nagu vanakurat piksest eemal :evil: Ja kas oleks normaalne läbida teooria e-õppena?

Jah, mine Motohunti. Super! Vivaliiklusega on ka omad kogemused :D ei soovita tõesti. Aga jah, Motohundis on väga head õpetajad (Y)

Learn to ride or die trying

jakim
Postitusi: 136
Liitunud: 13 Mai 2009, 23:38
Tsikkel: Hetkel jalamees
Tänatud: 1 kord

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas jakim »

Soovitan ka Motohunt valida. Kõik tuttavad kes käinud on sõidud saanud normaalselt tehtud. Mõnes teises koolis võid saada kord nädalas või harvem sõita ja õpitu ununeb, aeg venib,lõpuks on suvi läbi ja lubasid ikka ei paista...

Kasutaja avatar

TarmoM
Postitusi: 205
Liitunud: 21 Nov 2010, 21:07
Tsikkel: KTM 990 Adventure '12

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas TarmoM »

Tere

Sügise tulekuga on minus küpsenud kindel plaan endale ratas hankida. Ja seoses sellega olen juba paar nädalat käinud seda foorumit siin kiibitsemas. Arvasin, et on hea aeg ennast tutvustada.
Mina ja minu tulevane ratas paikneme Tartu lähedal Luunja vallas. Vanust on kogunenud juba 28 aastat ja elatist teenin metsaga majandades.

Peale seda kui jutu oma plaanidest sõprus- ja tutvusringkonnas lahti lasin on ilmnenud tõsiasi, et päris paljudel on sama mõte peas või siis hiljuti juba teostatud. Seega rattaomanik minust saab ja tegemist pole tühipalja vasikavaimustusega.
Foorumi kiibitsemise käigus olen juba selgeks teinud endale kasutajanime "Tramm" ja teised saksas käijad ja ilmselt kui tulevase ratta mark ja mudel on natuke täpsemalt formuleeritud, siis ma nende kodanikega ka ühendust võtan :twisted:

Kena kevade ootamist kõigile :bsmile:

Minu käest võib küsida küttepuid ja/või mett.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3162
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 336 korda

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas ranel »

Ranel olen Tartust. Kursaõde moosis pikka aega, et kui äge ikka mootorrattaga sõita on. Suve lõpus istusin esimest korda päris mootorratta selga ja õppisin basic asjad selgeks(kaheksad, pidurdamine jne), kohe varsti peale seda läksin Vasara autokooli, mingi kuu aja pärast oli A kat juba käes. Kui load novembris kätte sain(ootasin C kat pärast lube,kuna ei tahtnud topelt maksta), ostsin suht kohe Suzuki 600 GSX 600 FU2 63kW, millega sain 12-14 november Tartu peal valget varest mängida :D

Linna peal võib mind ära tunda sellisega
Pilt

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

õemehe õemees
Postitusi: 400
Liitunud: 21 Mai 2007, 08:08
Tsikkel: Freewind
Asukoht: Tartu

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas õemehe õemees »

Pisut kummaline on käia seda teemat vaatamas, kuivõrd mul on load juba paar aastat käes olnud, et kuis siis ikka veel uustulnukad ... aga no tere-tere. Kui sangas näeme siis viipame. Tartus lubade tegemisega on vist suht ükskõik, millises koolis käia. Kõikjalt saab suht kähku läbi. Minu arusaamist mööda on enamus tsikliõppe tegijaist ise sõitjad mehed kah. Näiteks Autosõidus olid mehed maru rahulikud, isegi siis kui ma nende tsikli asfaldile küllili sõitsin. Teooriat soovitaks lasta endale ikka klassiruumis ette lugeda. Jääb paremini meelde, kui keegi selle sulle rõhutatult läbi nämmutab.

Ma saan aru, et laibarauad antakse siis, kui end peaaegu surnuks sõidad, aga kas kukkumispunne antakse ka stiili eest, või lihtsalt iga korra eest üks?

nitanäta

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas nitanäta »

Et siis Tere ka minu poolt :)
Ei ole päris see tuli-mõte-ja-hakkasin-ratast-sõitma tüüp, nimelt olen oodanud lubade tegemist ja ratta saamist u. viimased 8 aastat.
Enam-vähem kohe, kui vanus täis tiksus,tulid ka load ja uus sõitja teedele... Mees siis Eesti keskelt pärit ,aga tartust lõunapoole selle suvega veel ei jõudnudki:P Foorumit piilun regulaarselt juba oma 4 aastat, ent liitusin suure isu tõttu oma virago 535 (jah väga lame) veidi ümber teha ja õnne otsida biker-foorumi Osta-Müü lehega...

Teie unine
NitaNäta

(Kasutajanimi NitaNäta tuleb muide sõnast mida kasutasin mootorrataste kohta lummunult olles ise 2 aastane)

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7219
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1877 korda
Tänatud: 521 korda

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Tere!
Kaherattalise juhtimisõigus alates 83ja sealtmaalt ka üsna mitmed aastad sadulas istutud.Sõiduvahendid olid alates 12 aastasest erinevad punnvõrrid palju ja erinevaslt tuunitud,isa motoroller Turist(on ka praegu täis komplektsena alles),erinevad Jawad,CZ krossikas 125 (oli sõbral )millega sai sõidetud,siis vahepeal paus sai rekkaga aastat 15 liigeldud ja nüüd sattus minu juurde üks Varadero XL1000 99ja kuidagi ei saa enam sellest sadulast maha.Praegu teeme sõbraga plaane suviseks euroopa tripiks.Foorumit jälginud juba mõned aastad.
Vot selline lugu sai.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

loikam
Postitusi: 72
Liitunud: 01 Veebr 2011, 12:47
Tsikkel: vn 800,xvs 1100
Asukoht: Harjumaa

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas loikam »

Hei! Foorumit lugenud juba mõnda aega. Alustasin võrri,miniga jne... A-kat 88-st.Kahjuks on vahele jäänud palju aastaid ilma tsiklita.Nüüd on paar aktiivset hooaega seljataga,võib vist jälle abirattad ära kruvida :)


pekileib

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas pekileib »

Tere! Tuuseldasin netis ringi et uueks hooajaks raudsuksu tema parimasse vormi saada ning avastasin selle suurepärase koha, soojade ilmade ootamisest peast segasena tegin kah konto et ehk on seltsis kergem :lol:
Load juba paar aastat olnud aga piirangud sain alles hiljuti maha. hetkel siis honda slr 650 aga muidu enamuselt ikka vene rataste peal olnud (crash)

Kasutaja avatar

grimnir
Postitusi: 7
Liitunud: 07 Okt 2010, 20:11
Tsikkel: Hornet S
Asukoht: Pääsküla

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas grimnir »

Heips, kursustele läksin eelmise aasta oktoobris, sellest ajast loen ka agaralt foorumit ja jube palju kasu on siinsest olnud. Aitäh! tsikli selga pole varem kunagi sattunud, küll olen sõitnud karti ja mõned noorteklassi autorallid. Esimeseks rattaks soetasin 2004 aasta Hornet S-i, muu varustus on ka olemas.
Jube kihk on fööniga jääd sulatada et saaks allesjäänud ARKi sõidueksami ära tehtud ja teele.

Kasutaja avatar

harrys
Postitusi: 58
Liitunud: 01 Juul 2010, 16:31
Tsikkel: ZR-7
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas harrys »

Nonii.
B kat on eitea mis ajast, kuid too sai tehtud igavuse peletamiseks... Miski ei tõmba mind mingi ratastega puuriga ringi kulgema (mida need neljarattalised ju on).
A load sain tehtud eelmisel aastal; mäletan, et õppesõitudel olid megapalavad ilmad ning sõidu lõpuks nägin tavaliselt välja, nagu põis ei peaks vabsee.. Autokoolist tagasi lonkimist oleks pidanud tegema koheselt (mitte kuivatama end liiklusteste tehes) ning ka õllepudel näppus olema (või suvaline jook, kasvõi limonaad paberkottis), oleks ikka tõsiselt allakäinuna välja näinud....
Kuna umbes lubade tegemise ajal tuli ka olude sunnil (või ok, põhimõtte pärast- juhtkond hakkas idiootsusi tegema) töölt ära tulla, lükkus ka ratta ost käesolevasse aastasse.
Kaherattaline (Kawasaki ZR-7) tekib istmiku alla alles mai või juuni esimestel päevadel- saab teine alles siis välja ostetud (pangaga ei viitsinud jamada), ehk siis- eks senikaua lasen lihtsalt ilal särgi sisse tilkuda. Muidu iseenesest kannatab ära, aga särke ei viitsi niipalju küürida... Tuleb vist kilekott lõua alla teipida :(
Edasi siis aga võib leida mind enamasti Tartumaa-Pärnumaa vahet sõelumas. Kui muidugi esimese saja meetriga suurest õnnest külge täiega maha ei pane.


shaggy

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas shaggy »

olen siis shaggy, ja liigun 750 se gixxeriga ,sai siis kah bike soetatud ja ainult naudin sõitu ,


KristiK

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas KristiK »

Tere kõigile!

Mina olen Kristi ja tänasest siis ametlik uustulnuk siin foorumis :D Luuramas ja lugemas olen siin juba mõnda aega käinud.
Minu motohuvi sai alguse juba varases lapsepõlves, kui pere ainsaks liiklemisvahendiks (peale ühistranspordi) oli Jawa 250. Soojendust tegin algul võrriga, kuid kui väikevend sirgus ja selle käest võttis, liikusingi Jawa peale üle. Isa õpetas mind suurima rõõmuga motikat käsitlema. Mitte kunagi ei lähe vist meelest see päev, kui 14-aastasena esimest korda üksinda lenksus istusin ja siduri lahti lasin... Rõõm õnnestumise üle oli metsik! Põhikooli lõpukingiks monteeris isa mulle Jawa varuosadest isikliku ratta kokku, olin kohe üle küla mototibi :D Keskkoolis sai ka A-kat eksternina ära tehtud ja võisin kulgeda vahelduseks külateedele ka linnatänavatel. Aga väikevend aina kasvas ja kasvas, lõpuks võttis minult ka selle masina käest, sõitis mõne aasta ja müüs maha... Isa ratast sai suviti õnneks ikka kasutada, kuid see polnud ikka SEE...
Järgnesid vaiksed aastad. Kuid motopisik istus sügavalt hinges sees ja hakkas üha rohkem endast märku andma. Detsembris soetasingi endale lõpuks isikliku ratta! Ja nüüd algab uus elu :D
P.S ka väikevennal eelmisest sügisest taas oma bike, samuti tunnevad mu 2 tütrekest (3,5a ja 5a) hirmuäratavalt suurt huvi tsiklite vastu ning nõuavad juba endale kaherattalisi! Ilmselt läheb mul nende kasvatamine mõnevõrra kulukamaks kui tavaliselt :D Käbid kännust kaugele ei kuku :lol: ja nii ongi hea... :wink:

Ilusat hooaja algust kõigile!

Kasutaja avatar

draakon666
Postitusi: 35
Liitunud: 05 Aug 2010, 20:04
Tsikkel: kawasaki zx 600
Asukoht: tartumaa

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas draakon666 »

KristiK kirjutas:

Tere kõigile!

Mina olen Kristi ja tänasest siis ametlik uustulnuk siin foorumis :D Luuramas ja lugemas olen siin juba mõnda aega käinud.
Minu motohuvi sai alguse juba varases lapsepõlves, kui pere ainsaks liiklemisvahendiks (peale ühistranspordi) oli Jawa 250. Soojendust tegin algul võrriga, kuid kui väikevend sirgus ja selle käest võttis, liikusingi Jawa peale üle. Isa õpetas mind suurima rõõmuga motikat käsitlema. Mitte kunagi ei lähe vist meelest see päev, kui 14-aastasena esimest korda üksinda lenksus istusin ja siduri lahti lasin... Rõõm õnnestumise üle oli metsik! Põhikooli lõpukingiks monteeris isa mulle Jawa varuosadest isikliku ratta kokku, olin kohe üle küla mototibi :D Keskkoolis sai ka A-kat eksternina ära tehtud ja võisin kulgeda vahelduseks külateedele ka linnatänavatel. Aga väikevend aina kasvas ja kasvas, lõpuks võttis minult ka selle masina käest, sõitis mõne aasta ja müüs maha... Isa ratast sai suviti õnneks ikka kasutada, kuid see polnud ikka SEE...
Järgnesid vaiksed aastad. Kuid motopisik istus sügavalt hinges sees ja hakkas üha rohkem endast märku andma. Detsembris soetasingi endale lõpuks isikliku ratta! Ja nüüd algab uus elu :D
P.S ka väikevennal eelmisest sügisest taas oma bike, samuti tunnevad mu 2 tütrekest (3,5a ja 5a) hirmuäratavalt suurt huvi tsiklite vastu ning nõuavad juba endale kaherattalisi! Ilmselt läheb mul nende kasvatamine mõnevõrra kulukamaks kui tavaliselt :D Käbid kännust kaugele ei kuku :lol: ja nii ongi hea... :wink:

Ilusat hooaja algust kõigile!

Tere tulemast tsikli perre :)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”