Mis rehvidega sõidate?

Kasutaja avatar

kalle
Postitusi: 720
Liitunud: 21 Juun 2004, 22:53
Tsikkel: Joone all on miskit
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kalle »

Ma ei saa hästi aru, kuidas BT020 kohati nii vähe kestab. Olen lugenud tunduvalt suurematest läbisõitudest. Tundub, et vahe meiel ja euroopas rehvide kulumisel on kohati isegi üllatavalt suur. enda kogemused räägivad ka seda keelt.
Kes teeb matkasõite ja hindab kestvust, võin soovitada Bridgestone Exedra G547-G548 rehve. Läbisõidud on vägagi eeskujulikud. Soovitaks pöörata tähelepanu sellele, et antud rehv on diagonaal ja rediaaliga paari vahetamine nõuab tähelepanu. BT45 on ka muide diagonaal, see tuleb paljudele üllatuseks, nagu olen kogenud.

G547(esi)-G548 (taga) rehvi üllatav omadus on see, et vaatamata oma teoreetiliselt tunduvale jäikusele võrreldes radiaalrehvidega ei saanud ma ratta käitumises ja kurviomadustes palju vahest aru võrreldes Dunlop Sportmax Touring D205 rehvidega, mille jooksu enne Bridgesi läbi sõitsin.

Dunlopi puhul on tegu tunduvalt sportlikuma (radiaal) rehviga. Tuntav vahe on rehvide soojenemisel ja kes peaks kasutama G547-548 rehve, soovitaks need soojaks sõita, kui aktiivsem sõit plaanis.

G547-8 probleemiks on vähene mõõtude valik. Valikus on enamus mõõdud mõeldud spetsiaalselt mõnedele ratastele ja laialdaselt paljudele ei pruugi
sobida.

Läbisõitudest ka..ratas siis ST1100 tangitud kaal u 312kg, rehvi mõõdud
110/80-18 ees ja 160/70-17 taga. Sõidustiil nagu ratta iseloom, ehk nö sport touring. Rehvide kulumist on suurendanud Survivali koolituste läbiviimisel ja harjutssõitudel tehtud korduvad pidurdusmanöövrid.

Exedra G547 esirehvi läbisõiduks kujunes 33150 km
Exedra G548 tagarehv..esmane proov 17300km, teine kord sai rohkem euroopat sõidetud ja vahe on siin kohe näha. Järgmise rehvi läbisõiduks on siiani kujunenud 20800km ja arvan, et jätkub veel 2-3000km.

Dunlop D205 läbisõidud ka
Esirehv-läbisõit u 19500km
Tagarehv-läbisõit u 14500km
Dunlopid oli rattal all, kui minu kätte tuli ja hinnanguliselt mõlemad korraga vahetatud ja päris uued. Läbisõidud on pärast seda minu enda sõidetud.

Hetkel veel taga all oleva G548 kavatsen paaris lõpuni sõita kasutades esirehviks BT45-te. Peale seda, kui tagarehv on lõpus, proovin ehk ise ka
paari BT 020 rehve ära.

Kk

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”