Milline bike osta hinnaklassis kuni 45 000.-?

Kasutaja avatar

efendi
Mode
Postitusi: 969
Liitunud: 23 Dets 2004, 17:12
Tsikkel: KTM
Asukoht: Tartu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Milline bike osta hinnaklassis kuni 45 000.-?

Lugemata postitus Postitas efendi »

Mis sa jaurad siin, löö müügiportaalid lahti ja vali välja. Iseasi kas sa tahad seda R6, vaata natuke ilusamate ja erilisemate masinate poole. Neid selles hinnaklassis saada küll - kasvõi see näiteks: http://www.auto24.ee/used/701045

Tegelikkuses oleks sulle omale kasulikum alustada millegi selisega nagu ma allapoole lingin, aga kardetavasti ei näe need piisavalt machod välja, mõtle igatahes korralikult, selleks et sõprade ees laiata ei ole vaja errkuute. Vähem Biker Boyze ja Torque ;)

Naked

http://www.auto24.ee/used/634915

SM

http://www.auto24.ee/used/587878

Nagu eespool öeldud, keegi ei saa sulle nõu anda, sest sa ei tea ise ka mida tahad. Mina soovitaks sulle hoopis SM,see oleks algajale igati etem ja pealegi on minu arust R6 veidi siukse rullnokaimago endale saanud. Mitte et ratas iseensest halb oleks.

i am not totally useless, i can be used as a bad example.

Kes mett teeb, see mett sööb!

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”