Tühikäik kõigub ja minekul on probleeme.

Kasutaja avatar

sanderk
Postitusi: 59
Liitunud: 05 Okt 2004, 20:29
Tsikkel: Suzuki VX800, Aprilia Shiver

Re: Tühikäik kõigub ja minekul on probleeme.

Lugemata postitus Postitas sanderk »

Lisaõhku saad kontrollida, kui paned kinni väljalaskeaugu(leegitoru eest ära, metalplaat ette, kummitükk vahele), sisselaske poolepealt kah nö sama pime ette, ainult et hea oleks sealt õhku nö kolvi alt karterisse puhuda. st tekitada karteris surve või ka vaakum! Selleks vaja spets tööriistu!
http://img.photobucket.com/albums/v508/ ... wntest.jpg näide
Küünlaauk peab kinni olema st. küünal ees, muidugi saab ka nii, kui sisselaske poolel on pime ja läbi kolvirõnga ka tegelikult saab karterisse survet tekitada-küünlaaugust siis!
Kui lekib, tuleb tihendid ära vahetada, lekkimist on kuulda ja ka näha kui pritsid peale kasvõi WD 40 väntvõlli otstele, kus simmer ümber on 8)
2 variant kui kahtlus on, et simmerid lekivad, ära vahetada ja järeldada, kas mootori töös esineb muutusi paremuse poole, saab need vead välistada ja 2 taktilise puhul jääb üle veel karburaator, kui mootoril kompressiooni on ja lisaõhku ei võta!

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”