Ratta toomine Leedust → Re: Ratta toomine leedust aastal 2010

Kasutaja avatar

nolev
Postitusi: 332
Liitunud: 30 Nov 2006, 20:08
Tsikkel: Raske riisiader
Asukoht: PÄRNUMAA
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Ratta toomine leedust aastal 2010

Lugemata postitus Postitas nolev »

tnusepp kirjutas:
Nigga kirjutas:

EU's peaksid asjad tõesti nii toimima, aga paraku see nii ei ole...

Äkki räägid miks ei toimi tõime kolm ratast mis inglismaalt toodud leetu inglise numbrid taga ja kõik kolm arvel 99 rsv 03rsv ja gsxrk1 01 ja kõik on ilusti arvel ilma probleemiteta ja tuttavaid ARK ma ei oma. Ainuke asi mida vaatasid inglise ratastel oli kas tuli on õige või näitab vasakule ja kui vasakule näitab siis vaja tuli välja vahetada. ARK VIN koodi kontrollimine tel. teel ei ütelnud nad midagi. Sõidad leetu võtad VIN numbri helistad sõbrale kes käib ark ära ja pärib järgi kui mingi jama siis otsi järgmine ratas. Meie ei läinud ühe rata peale välja vaid ikka 4-10 ratas välja valitud mida läksime vaatama jah viimase gsxrk1 tõime tõesti nii et läksime ainult selle rata peale. Ja mina ei ütleks et leedus käimine väga kallis sinna umbes 700-800km ja tagasi kah ja kohapeal umbes mingi 200-300km. maha

Ega ma väidagi, et sõit kallis on. Kalliks muutub see siis, kui Eestisse jõudes mingid jamad tekivad. Sõida siis sinna 700-800 km taha müüjat otsima. Lihtsam on oma seljatagune kindlustada ja kõik võimalik eelnevalt kontrollida, et hiljem vähem kahju kanda. Kõik eelnevad mõtted vaid selleks välja toodud, et sellele võiks tähelepanu pöörata, mitte selleks et inimene ära hirmutada.

Parem komistada uutel radadel, kui seista vanadel teedel! (crash)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”