A-kategooria eksamid alanud!

Kasutaja avatar

tok-tok
Postitusi: 393
Liitunud: 17 Nov 2005, 10:13
Asukoht: Tallinn

Re: A-kategooria eksamid alanud!

Lugemata postitus Postitas tok-tok »

Majandus- ja kommunikatsiooniministri poolt välja antud määruse Mootorsõidukijuhi eksamineerimise ja talle juhtimisõiguse andmise eeskiri ning juhiloa vormid
§ 5 Eksami sooritamine lõige (4) ARK võib teooria- ja sõidueksami reaalajas jälgimiseks ja salvestamiseks kasutada tehnilisi vahendeid. Eksamineeritavat teavitatakse sellest eksamile registreerimisel. Salvestusi kasutatakse eksamitulemuste hindamiseks ja vaiete lahendamiseks. Juurdepääsu salvestusega andmekandjale otsustab ARK-i direktor. Salvestusi säilitatakse vähemalt üks kuu, kuid mitte rohkem kui kolm kuud või vaide korral kuni vaide lahendamiseni.

Seda võib tõlgendada eeskätt siis kaamerasalvestuste kasutamise loana, aga teisalt võib selle alla lugeda mistahes tehnilise abivahendi, millega kontrollitakse eksamineeritava oskusi.

Samas antakse alati lisakatse võimalus ning seega saab üht harjutust teha kaks korda.

Mul on väiksem kui Sul!
Benelli TNT 1130

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”