BMW S1000RR
-
- Postitusi: 484
- Liitunud: 08 Apr 2005, 23:58
- Tsikkel: bmw r1150 gs adventure
- Asukoht: Luhamaa
Re: BMW S1000RR
Rebaseonu kirjutas:Aga BMW on kunagi ennem ka kokku pannud ratta erinevate mudelite osade laojääkidest, see oli vist GS seeria Kalahari.
Kalahari ehitati konkreetse kontseptsiooniga lõuna aafrikas "airhead" põlvkonna bokseri peale, nii esi kui tagavedrustus oli täielikult uuenenud ja benapaak suurem. seda kas mootori poole pealt oli tegu "laojääkidega" või "laoseisuga", võibki arutama jääda. r80 püsis esmasel välisel vaatamisel muutusteta pikki aastaid.
ps.LC8 mootori baasil on terve saalitäis täiesti erinevaid masinaid kokku pandud ja minu arust ei ole see mitte halb kui midagi head laiendatakse mitmele tasandile.
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.