Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

nael kirjutas:

Keegi rolleri pealt on istunud tsikkli selga varasemate tagaratta kogemustega? Nurga kartust tegelikult nagu olla ei tohiks ju, lihtsalt jalapidur tuleks käppa saada ilusti, muid probleeme nagu olla ei tohiks minu arvates.. On kellegil kogemusi? :roll:

Olen rolleriga harjutanud talvest saati noka peal sõitu. Juuni algusest tsikkel ka olemas, a ütleme nii, et asjal on ikka teine tera :wack:
Roller kaalub heal juhul 50-60kg+ siis mina seal peal hüppamas. Rolleriga julgeb juba igast lollusi teha, a tsikli seljas veel ei julge. Jõudu küll rohkem, peaks kergemini tulema, a gixxeril see kaalujaotus nii ees, et mina pole saanud rohkem kui 10 cm maast lahti. Ma millegi pärast arvan, et eks esimestel kordadel on küll nurga kartus, a see lihtsalt möödub kiiremini.
Rolleri rekord on hetkel oma 10+ m.
Ühes õpetamis videos üks inglasest rinka vend ütles, et rattaga õpi enne selgeks ja siis alles proovi tsikli seljas.
Ja stoppie't olen ka proovinud, a pidurif on nii pudrud a pee nii raske, et väga ei saa ikka õhku. Rattaga olen ka samas proovinud, tuleb küll :)

Harjutan edasi ja kogun julgust tsikli peale.

Sa ka harjutad rolluga siis ?



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”