Turist T200 1972+ Bad Boy X → Re: Turist T200M 1972+ Bad Boy X

Kasutaja avatar

Teema algataja
Bad Boy
Postitusi: 523
Liitunud: 03 Apr 2007, 09:24
Tsikkel: jah
Asukoht: siin ja seal
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Turist T200M 1972+ Bad Boy X

Lugemata postitus Postitas Bad Boy »

Ega sa seda eramaja aadressi ei oska õelda? kus ta seal asub..
hmm.. mul see amordi puks koosneb küll ühest jupist.. ainult toruke käib keskelt välja.. võibolla on tuula ja turistil selles osas erinevusi? Klostrimetsas oli neid kahest osast pukse küll aga suuremad krt.. tundub et peangi sobivamad välja valima ja siis parajaks lõikama.. õnneks ainult 2tk on vaja, ülejäänud ok.
aga uuri seda sadula hinda jah, ma leidsin mingi vana kuulutuse sellise töö kohta järvamaal, uurin kas see kehtib veel.. ega mul väga kiiret pole sellega aga samas päris kuu-kaks oodata küll ei viitsiks kui rolleri sõitma saan :D
aga põristada kahetaktilisega sinise tossupilve sees tahaks juba küll :D
pean ainult mõned vajalikud jupid ja värvi leidma ja tööd "nats" kah :mrgreen:

Küsimus: kust saaks normaalse värvi millega rolleri üle värvida? tavaline metall värv arvatavasti ei sobi.. spets autovärv on kuidagi liiga kallis (kemiflorast vaatasin et ohho odav on, aga siis selgust tõde et mõned grammid värvi+lakk+lahusti ja veel miski ja 1500eeku :shock: )
ruttan ette ja ütlen et värvida kusagil töökojas ei kavatse, värvin ise ja kogenud juhataja on kõrval näpunäiteid jagamas 8)

_________________
Just Do it,

http://badtolka.tumblr.com

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”