Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab? → Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?
Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?
creativ kirjutas:kaval kirjutas:rattaletõmmatud kirjutas:mina, nagu veel miljonid hp paviljoni omanikud, sain ka teada selle aparaadi põhilise häda. miski põhjasiin kukub lahti vms, ja siis masin ei lähe käima, teeb protsessori piiksud ja jääb siis pimedaks, korduvalt restartides käivitub umbes sajandal korral. emaplaat tuleb välja vahetada
eriti DV 6000 seeria,3 emaplaati vahetatud(õnneks garantii korras) krt kus oskavad sitta toota
ja HP peaks justkui brandtoode olema...Või pole täna enam vahet mis nimega toode? jutt siis laptopist
p.s. peale 6 kuud ajudekeppi ja vihastumist (oli kohe mõte see vista välja võtta aga siis üks teadja it-mees arvas et võiks proovida ja äkki hakkab isegi meeldiama...) sai vista välja roogitud ja vana hea xp asemele. arvuti käib nagu kellavärk ja palju palju kiirem
Tehkem vahet odavaklassi ja äriklassi sülearvutil, firmamärk mängib vähe rolli sealjuures. HP Pavilion, eriti just DV6000 seeria on eriline ikaldus muidugi, iseenesest see emaplaadi viga on parandatav, aga garantiid väga tööle anda ei saa, kuna mingi aja pärast läheb suhteliselt kindlasti katki uuesti.
Yamaha YZF 750R: R.I.P
Yamaha R1: Up & Running
Common fault as with most higher powered bikes is a tendency for the rubber bits to loose contact with the asphalt, resulting in uncontrolled abrasion of the upper and side parts.
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.