Mootorratta Rent

Kasutaja avatar

mqs
Postitusi: 308
Liitunud: 23 Mai 2006, 16:53
Tsikkel: Husky SM610
Asukoht: Tallinn, kesklinn

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas mqs »

Tere kõigile!
Ei hakka uut teemat tegema kuna mu idee haakub suuremalt osalt selle pealkirjaga.
Põhimõte siis sellest,et paar enduroratast leiavad minu poolt vähe kasutust ,kuid maha ka ei soovi neid müüa. Et otsisin siin foorumis rentimise teema üles ja lugesin läbi. Kõik soovisid rentida ,aga neid,kes oma ratast loovutada tahtsid, oli muidugi vähe. Ja samuti on siin leida palju teemasid proovisõidu kohta,milles soovitakse üht ja teist ratast katsetada enne kui omale ostmiseks läheb. Ma pole eriti kursis,kui palju sellised tsiklirendiga tegelevaid firmasid on.
Idee siis selles,et võiksin välja laenutada/rentida oma ktm-id. Kuid selle juurde kuulub juba igasugune juriidiline värk,seadused jms. ja ei teagi täpselt kuidas seda teha. Kuna mind ennast paberimajandus ei huvita ja hiigelkasumeid ei soovi,siis ei pane ka rõhku sõnale "business". Asi peaks töötama nii,et inimene tuleb ,sõidab ja maksab ratta kasutuse eest sümboolselt ning ongi kõik. Et ei peaks hakkama ratast transportima kuskile,siis on mul endal välja pakkuda piisavalt põldu,kus künda.Kuna endal ka metsa ,siis saaks sinna mingi raja valmistada(pakkuda liiva,muda,kraave,sood ja kõva pinnast).Loomulikult ei taha konkureerida kestvuskrossi korraldajatega. Põhimõte ikka selles,et algaja harrastaja saaks tulla proovima tsikliklit ja oma võimeid. Rohkem polegi hetkel midagi lisada. Et siis jääks Teie arvamusi,soovitusi ja pealekaebamisi :D ootama . Ja muidugi kõige tähtsam jääb mainimata :D Ratasteks oleks pakkuda ktm lc4 (-98)ja ktm 525 (-05)

Käidud-nähtud-proovitud.

Peremees lahke ning rattad sõidetavad. Kel ratas talveunes, kuid näpud sügelevad, sel soovitaks kindlasti minna ja lumes müttamist proovida. Me käisime, siis oli põllu peale lahti lükatud "kardirada" ning töristada sai veel metsa vahel, kus aeg-ajalt läks mõnusaks takistussõiduks. Kuna ma varem pole õige krossariga sõitnud, siis juba see oli omaette kogemus. Minu poolt 5+ ettevõtmine :bsmile:

PS! Kes ilusti küsib, võib peale sõitu ka saunamõnusid nautida:)

Väheke värvilisemat: http://www.flickr.com/photos/35339588@N06/sets/

http://www.velonaut.ee
http://www.greenbikerent.ee

You've bought yourself a new bike. Keep the rubber side down!

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”