Suzuki Intruder 1800


J a n n o
Postitusi: 206
Liitunud: 27 Okt 2007, 00:14
Tsikkel: YamahaXT, DneprMT16
Asukoht: Sauespoo, Harjuusimaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas J a n n o »

T.T. kirjutas:
Aquilaman kirjutas:
J a n n o kirjutas:

Survepesuriga ma ratast üldse ei pese.

Miks?

miskit on nüüd sassi läinud. mina pesen ratast ikka survepesuriga ja kogu aeg olen pesnud. üldse olen oma M1800 R'i vist 3 korda pesnud alates eelmise aasta oktoobrist, kuigi kasutan ratast pea iga päev (sõidetud aastaga üle 15 tuhande, see talv sai ka jaanuaris ja veebruariski sõidetud). ratas ikka sõitmiseks. ja talveks lükkasin ka garaazi täpselt sellise sitasena nagu ta on ja enne kevadet ei puutu. naerma ajavad igasugu hooldusjutud a'la talveks teki alla, iga nädal voodis pesu vahetada jne. pole veel siiani tundnud, et harv pesemine või talvine seismine sõiduomadustele ja välimusele halba teeks. ja siis kui vahel harva pesed, tundub peale mustuse seest ratta välja kaevamist, et nagu uue ratta oleks ostnud. see on kõige odavam tuunimise viis. kui ratta välimusest ära tüdined, siis võtad kätte ja pesed puhtaks:)



Riga 13-Mini mopeed-... pikk vahe... -Kawasaki VN-Suzuki Intruder M1800R,Dnepr,Ural - Honda Varadero xl1000v - diisel Ural,Dnepr MT16, IZ Jupiter'68,YamahaXT660R

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”