Huumorit


H.P
Postitusi: 397
Liitunud: 08 Juul 2008, 09:13
Tsikkel: Tiger 800 XCA
Asukoht: Tallinn

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas H.P »

Ghost kirjutas:

Ei tea kas see on siit kuskilt läbi käinud aga see käib minumeelest vaieldamatult huumori alla kaasaarvatud reporteri kommentaarid :mrgreen: :
http://www.reporter.ee/2008/10/22/motom ... 230-rauas/
Et näiteks Pärnu maantee viaduktil on kiiruseks 200 km/h aga autode vahelt mis liiguvad ca 60 km/h möödub ratas vaevaliselt nagu sõidaks 80-ga, (lol) krdi vägevad kiirused on aga ratas millegipärast ei liigu üldse edasi kohe. Äkki spido näitab km/h asemel hoopis cm/h ? :wack:
Kuigi samas kõlbaks see link ka Hälvik-Mootorratturite teema alla kenasti, leidis ka keegi asja millest vidceo teha ja siis netti toppida, ei tea kas fleimi tuli juurde kõvasti vä :wack:

Hälvik mootorratturite teemas jahuti sellest lausa mitu lehekülge :wack: :ner:

Ex: Yamaha FZ6

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”