sõiduvarustuse kohta huvitav artikkel - eriti algajatele

Kasutaja avatar

creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: sõiduvarustuse kohta huvitav artikkel - eriti algajatele

Lugemata postitus Postitas creativ »

ants01 kirjutas:

Paneks ka oma muljed, soovitused kirja.
Sai just käbla pandud ja kõige hullemast päästis HEA ÕNN :!:
Miks just see, ei hakka pikemalt kirjutama, tuleks lihtsalt üks OLEKS'ite jada. Seega-hea et niigi läks!

Nüüd siis varustuse juurde:

Kiiver-:odavama otsa krossikiiver, millel ainuke kokkupuutepunkt maaga tundub olema päikesesirm. Kaelalihased olid aga oi kui kanged, ju siis hoidsin kolppa kõigest jõust maast eemal :D

Mida kannaks teisiti?

Lõpetuseks- kandke korralikku varustust, see VÕIB teid päästa aga ei tarvitse!

Edu

Kui keegi soovib mind parandada/täiendada, andke aga tuld!

väike asi jäi silma. puhtalt subjektiivne arvamus ja kogemus. krossikiiver ei sobi liikluses kasutamiseks kui selle juurde kanda veel krossiprille! fakt! nähtavus on piiratud ja pea pööramisel jääb väga oluline osa nägemata nt ridade vahetamisel. kui rattal on peeglid siis muidugi ok aga mina küll alati peeglite peale ei looda. räägin seda sest linnas sõites on mul üldjuhul teine kiiver, visiiriga, (seda siis ka teise tsikliga sõites) ja kui olen oma endurokaga siis kannan krossikiivrit ja -prille. sõidan vahest mõned lõigud linnatänavatel sellega ja tean kui suur vahe on kiivril ja kiivril.
liiklusohutuse huvides soovitaksin lõpetada (eriti noortel rollerikuttidel) kõigil krossikiivrite ja -prillide kasutamise linnaliikluses. nende asemel peaks olema mõni muu parema vaateväljaga kiiver. asjaolu mis liiklusohutust olulisel määral suurendaks. eelkõige sõitja enda huvides.

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”