Suzuki Intruder 1800

Kasutaja avatar

Aquilaman
Postitusi: 320
Liitunud: 24 Okt 2006, 19:12
Tsikkel: Yamaha XVS 1300CU
Asukoht: Tabasalu

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas Aquilaman »

Olen sõitnud Intruderiga alates eelmise aasta augustist kokku 17, 5 tuh km. Tsikkel on väga hea ja seda olen ka kogu aeg öelnud. Sõidumõnu on fantastiline. Olen proovinud ka teisi, aga veel midagi samaväärset. Lisaks on võimalik laias valikus hankida aftermarket vidinaid eriti soodsa valuutakursi tingimustes. Olen tsiklit oma maitse järgi natuke tuuninud. Siiski oli mul ka päris oluline probleem tsiklil küljes. Nimelt tagasild ei pidanud õli sees. Sellega sai Veldis oma 5 korda käidud ja nüüd tundub, et sai korda. Veldi kiituseks peab ütlema, et garantiikorras kordategemisel mingeid tõrkeid ei tekkinud. See jama õnneks ei seganud oluliselt minu sõitmisi. Võin seda tsiklit ilma kõhklemata kõigile soovitada. Suure ratta kohta on ta üllatavalt kergelt juhitav ka väiksemat kasvu sõitjale. Olen 176 cm/73kg. Oluliselt andis muidugi juurde lenksukõrgendajate (2 tolli) paigaldamine. Sõiduasend muutus mulle mugavamaks. Lehed küll langevad aga tsiklit seisma pole põhjust veel panna, seda enam, et lõpuks tellisin suure tuuleklaasi ja käepidemetele väiksed tuuleklaasid. Homme peaks kätte saama.Vaatan siis kuidas need ennast õigustavad.

Star Riders Estonia
SREU #0321

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”