Suzuki Intruder 1800

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded


bikefan
Postitusi: 585
Liitunud: 09 Juul 2004, 17:38
Tsikkel: VN1500 Nomad
Asukoht: Karksi-Nuia

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas bikefan »

Järgnev pole küll otseselt teemas ja ise pole ka M1800 omanik, aga seda ratast juba pikalt piilund (pilt ka desktopil :P ). Suzu tegi julge, kuid hiljem selgunud, et väga õige lükke tulles välja traditsioone murdva cruiseriga. Mulle väga meeldivad küll harrikad, aga tõenäoliselt võiks pidada seda esimeseks rattaks selles pikas cruiserite-chopperite-customite reas, mille omanikuna võiks julgelt karjuda: "KRT, MA EI TAHA HARLEY-DAVIDSONI!"
Võimas, stiilne, piire lõhkuv... mida veel ühelt rattalt tahta!

See aga minu väike arvamus lihtsalt :wink:



-Since 2002-
Iž: PL.5,
Suzud: GS500, GSX-R600, VZ800, RM250, RM125
Kawad: ZX-6R, VN750A, VN800A, VN800B, VN1500
Yamud: XTZ660, FZ600S

J a n n o
Postitusi: 206
Liitunud: 27 Okt 2007, 00:14
Tsikkel: YamahaXT, DneprMT16
Asukoht: Sauespoo, Harjuusimaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas J a n n o »

bikefan kirjutas:

"KRT, MA EI TAHA HARLEY-DAVIDSONI!"

loomulikult nagu mitmedki Intruderi ostjad sai mõtliku pilguga pikalt vaadatud ka VRSCDX V-ROD NIGHT ROD SPECIAL'i. hinnavahe on ikka piisavalt suur, et tõsisemalt mõtlema hakata. loodetavasti saab sellega ka mingi aeg proovi teha ja kripeldus hinges lämmatatud. aga kui vastupidi läheb... inimesed rääkige, kes mõlemaga sõitnud, öelge, et Intruder on parem. ei taha abielu lahutusega riskeerima hakata. Intrudergi sai eelnevalt kooskõlastamat ostetud nii, et eelminegi tsikkel oli veel müümata.

Riga 13-Mini mopeed-... pikk vahe... -Kawasaki VN-Suzuki Intruder M1800R,Dnepr,Ural - Honda Varadero xl1000v - diisel Ural,Dnepr MT16, IZ Jupiter'68,YamahaXT660R
Kasutaja avatar

Aquilaman
Postitusi: 320
Liitunud: 24 Okt 2006, 19:12
Tsikkel: Yamaha XVS 1300CU
Asukoht: Tabasalu

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas Aquilaman »

Olen sõitnud Intruderiga alates eelmise aasta augustist kokku 17, 5 tuh km. Tsikkel on väga hea ja seda olen ka kogu aeg öelnud. Sõidumõnu on fantastiline. Olen proovinud ka teisi, aga veel midagi samaväärset. Lisaks on võimalik laias valikus hankida aftermarket vidinaid eriti soodsa valuutakursi tingimustes. Olen tsiklit oma maitse järgi natuke tuuninud. Siiski oli mul ka päris oluline probleem tsiklil küljes. Nimelt tagasild ei pidanud õli sees. Sellega sai Veldis oma 5 korda käidud ja nüüd tundub, et sai korda. Veldi kiituseks peab ütlema, et garantiikorras kordategemisel mingeid tõrkeid ei tekkinud. See jama õnneks ei seganud oluliselt minu sõitmisi. Võin seda tsiklit ilma kõhklemata kõigile soovitada. Suure ratta kohta on ta üllatavalt kergelt juhitav ka väiksemat kasvu sõitjale. Olen 176 cm/73kg. Oluliselt andis muidugi juurde lenksukõrgendajate (2 tolli) paigaldamine. Sõiduasend muutus mulle mugavamaks. Lehed küll langevad aga tsiklit seisma pole põhjust veel panna, seda enam, et lõpuks tellisin suure tuuleklaasi ja käepidemetele väiksed tuuleklaasid. Homme peaks kätte saama.Vaatan siis kuidas need ennast õigustavad.

Star Riders Estonia
SREU #0321

J a n n o
Postitusi: 206
Liitunud: 27 Okt 2007, 00:14
Tsikkel: YamahaXT, DneprMT16
Asukoht: Sauespoo, Harjuusimaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas J a n n o »

Aquilaman kirjutas:

Siiski oli mul ka päris oluline probleem tsiklil küljes. Nimelt tagasild ei pidanud õli sees

sai isegi natuke aega tagasi 12 tuh hooldus tehtud. kõik oli OK, ainult tagareduktoris oli olnud vähe emulsiooni. põhjus võibolla survepesuriga pesemises. viga igatahes ei olevat olnud isegi erilist märkimist väärt. õli oli igatahes sees püsinud.

Aquilaman kirjutas:

lõpuks tellisin suure tuuleklaasi ja käepidemetele väiksed tuuleklaasid. Homme peaks kätte saama.Vaatan siis kuidas need ennast õigustavad.

tuuleklaasi ostsin ka ise. originaal klaas (väike) maksis 4,7 tuhat, aga igat senti väärt. ilma sõites oli juba 120-ga raske pead keerata. nüüd lase või 200'ga. a

aga millised need käepidemete väiksed tuuleklaasid välja näevad? täna tundsin küll, et käed hakkavad kergelt külmetama ja õhtul veel vaja Tartus ära käia. saadad ehk mingi lingi.

Riga 13-Mini mopeed-... pikk vahe... -Kawasaki VN-Suzuki Intruder M1800R,Dnepr,Ural - Honda Varadero xl1000v - diisel Ural,Dnepr MT16, IZ Jupiter'68,YamahaXT660R
Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

elju kirjutas:

Ei hakanud uut teemat tegema. Soov endalgi selline osta ja silma on jäänud see konkreetne pakkumine:
http://www.mototehnika.ee/webcache_kasu ... ka_ee.html

:shock: kas mu vanad silmad näevad ikka õieti??? Intruderil on neoon PÕHJAVALGUSTUS?!? Ilmselt on sadula alla ka magneeetofon monteeritud... ja tants võibki alata... http://www.kontraband.com/videos/4239/Hardcore-Scooter/

Sõida... ja ära MÖLISE!!!
Kasutaja avatar

Aquilaman
Postitusi: 320
Liitunud: 24 Okt 2006, 19:12
Tsikkel: Yamaha XVS 1300CU
Asukoht: Tabasalu

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas Aquilaman »

J a n n o kirjutas:

Aquilaman wrote:
Siiski oli mul ka päris oluline probleem tsiklil küljes. Nimelt tagasild ei pidanud õli sees

sai isegi natuke aega tagasi 12 tuh hooldus tehtud. kõik oli OK, ainult tagareduktoris oli olnud vähe emulsiooni. põhjus võibolla survepesuriga pesemises. viga igatahes ei olevat olnud isegi erilist märkimist väärt. õli oli igatahes sees püsinud.

Minul oli asi natuke tõsisem. Sõidust tulles oli tagavelg õline ja seda paksemalt, mida kiiremini sai sõidetud. Aeg-ajalt pidin õli juurde valama, et asi kuivaks ei jääks. Lõpuks Veldi mehed said õli pidama ja nüüd juba mitu kuud asjad on korras. Survepesuriga ma ratast üldse ei pese.
Käepidemete tuulekaitsed tellisin Honda Directlinest:
http://www.directlineparts.com/product. ... =063549365

Star Riders Estonia
SREU #0321

mcu
Postitusi: 62
Liitunud: 24 Apr 2008, 09:11

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas mcu »

Pole ka esimese 7000 km vältel probleeme tekkinud. Ainult sõidu rõõm. Tellisin veel aftermarket sumpsid (väljanädemiselt täpselt nagu stock) mootori tööd ühtlustava elektroonilise vidina ja tuulesuunajad esimeste amordi torude külge. Homme peaks kätte saama, toll sakib.

Kasutaja avatar

sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas sang »

Ei hakanud uut teemat tegema. Soov endalgi selline osta ja silma on jäänud see konkreetne pakkumine:
http://www.mototehnika.ee/webcache_kasu ... ka_ee.html

Küsimus aga selles, et kuna see on toodud USA-st, kas seal on ka mingeid erinevusi euroopasse müüdud ratastega?
Et kui midagi läheb katki, kas saab varuosa siit või peab hakkama USAst tellimisega vaeva nägema...

Põhiküsimus oleks mul sellise pakkumise puhul, et kas tegemist on legaalselt Eesti registris oleva tsikliga?

Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

sang kirjutas:

Põhiküsimus oleks mul sellise pakkumise puhul, et kas tegemist on legaalselt Eesti registris oleva tsikliga?

Ei saa nüüd päris täpselt aru... Milline see mittelegaalne Eesti register on?!?
Mingi numbrilaadne asi tundub tal igastahes küljes olevat...

Sõida... ja ära MÖLISE!!!
Kasutaja avatar

sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas sang »

Ei saa nüüd päris täpselt aru... Milline see mittelegaalne Eesti register on?!?

Register on üks ja legaalne, küss on selles et kas see tsikkel on selles sees või on number rohkem-vähem butafooria. Tüüp on võib-olla et tsikli külge isegi Eesti numbrimärgi saanud, aga sõber Vova abiga, mille tõttu ei maksa sellise tsikliga ülevaatusele ilmuda vms. Nii uue USA päritolu tsikli puhul tasub olla ettevaatlik.


Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas Tarts »

Härrased VZR-i omanikud!
Kas kellegil on kasutaja käsiraamatut või hoolduse käsiraamatut mõne file kujul? Hädasti on tarvis ...
Kui kellegil on, palun lahkesti mu e-mailile saata tarts@biker.ee

Ette tänulik!

Kasutaja avatar

Teema algataja
T.T.
Postitusi: 95
Liitunud: 22 Sept 2007, 19:29
Tsikkel: MV Augusta F4RR
Asukoht: Männiku

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas T.T. »

Aquilaman kirjutas:
J a n n o kirjutas:

Survepesuriga ma ratast üldse ei pese.

Miks?

Cruise-Suzuki M1800R, Cross-Husqvarna 250, Speed-Kawasaki ZX-10R, Aprilia RSV 1000, MV Augusta F4RR, City-Kawasaki Z750
_______________________________________
Liikluses piisaks kui me EI TAKISTA JA EI OHUSTA, ülejäänud reeglid võiks siis ka olemata olla.

J a n n o
Postitusi: 206
Liitunud: 27 Okt 2007, 00:14
Tsikkel: YamahaXT, DneprMT16
Asukoht: Sauespoo, Harjuusimaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas J a n n o »

T.T. kirjutas:
Aquilaman kirjutas:
J a n n o kirjutas:

Survepesuriga ma ratast üldse ei pese.

Miks?

miskit on nüüd sassi läinud. mina pesen ratast ikka survepesuriga ja kogu aeg olen pesnud. üldse olen oma M1800 R'i vist 3 korda pesnud alates eelmise aasta oktoobrist, kuigi kasutan ratast pea iga päev (sõidetud aastaga üle 15 tuhande, see talv sai ka jaanuaris ja veebruariski sõidetud). ratas ikka sõitmiseks. ja talveks lükkasin ka garaazi täpselt sellise sitasena nagu ta on ja enne kevadet ei puutu. naerma ajavad igasugu hooldusjutud a'la talveks teki alla, iga nädal voodis pesu vahetada jne. pole veel siiani tundnud, et harv pesemine või talvine seismine sõiduomadustele ja välimusele halba teeks. ja siis kui vahel harva pesed, tundub peale mustuse seest ratta välja kaevamist, et nagu uue ratta oleks ostnud. see on kõige odavam tuunimise viis. kui ratta välimusest ära tüdined, siis võtad kätte ja pesed puhtaks:)

Riga 13-Mini mopeed-... pikk vahe... -Kawasaki VN-Suzuki Intruder M1800R,Dnepr,Ural - Honda Varadero xl1000v - diisel Ural,Dnepr MT16, IZ Jupiter'68,YamahaXT660R
Kasutaja avatar

tollboy
Postitusi: 187
Liitunud: 09 Sept 2006, 22:19
Asukoht: Kullamaa vald

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas tollboy »

Jee Janno :bsmile:
Siin on veel ikkagi mõni rattur alles kes peale vahatamise sõitmas kah käib :twisted:

Kasutaja avatar

Aquilaman
Postitusi: 320
Liitunud: 24 Okt 2006, 19:12
Tsikkel: Yamaha XVS 1300CU
Asukoht: Tabasalu

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas Aquilaman »

T.T. kirjutas:
Aquilaman kirjutas:
J a n n o kirjutas:

Survepesuriga ma ratast üldse ei pese.

Miks?

miskit on nüüd sassi läinud. mina pesen ratast ikka survepesuriga ja kogu aeg olen pesnud. üldse olen oma M1800 R'i vist 3 korda pesnud alates eelmise aasta oktoobrist, kuigi kasutan ratast pea iga päev (sõidetud aastaga üle 15 tuhande, see talv sai ka jaanuaris ja veebruariski sõidetud). ratas ikka sõitmiseks. ja talveks lükkasin ka garaazi täpselt sellise sitasena nagu ta on ja enne kevadet ei puutu. naerma ajavad igasugu hooldusjutud a'la talveks teki alla, iga nädal voodis pesu vahetada jne. pole veel siiani tundnud, et harv pesemine või talvine seismine sõiduomadustele ja välimusele halba teeks. ja siis kui vahel harva pesed, tundub peale mustuse seest ratta välja kaevamist, et nagu uue ratta oleks ostnud. see on kõige odavam tuunimise viis. kui ratta välimusest ära tüdined, siis võtad kätte ja pesed puhtaks:)[/quote]

Väga hea kui sulle meeldivad sitased rattad. Minule jälle meeldib kroom oma täies hiilguses ja seetõttu üritan tsikli suhteliselt puhas hoida. Samas sõitsin terve eelmise talve ja 14 kuuga, mis mul on Intruder olnud, olen 20 tuhat km läbi sõitnud. See ei tähenda seda, et need kes oma tsiklite eest rohkem hoolitsevad, nüüd midagi valesti teevad. Tsikliga tegelemine on suures osas vaba aja sisustamine ja kui kellegile meeldib tsiklit tihemini pesta, seda vahatada, tuunida jms., siis see ongi selle hobiga tegelemine.
Eraldi teema on veel nn "rotikad" ja ka sellel tsiklite subkultuuril on omad fännid. Seal on võimalik oma tsikkel stiilselt väga "jubedaks" tuunida. Aga kui selline lähenemine meeldib, siis minul ei ole selle vastu midagi. Igaühele oma ja nii kuidas just kellelegi meeldib!
Mis puutuba aga survepesurisse, siis sellega tuleb osata ümber käia ja midagi ei juhtu. Kui aga igale poole lõdvalt joa suunad, siis võivad mõned halvad üllatused esile tulla küll! Minul kurvad kogemused tunduvalt lihtsama aparaadiga - mountin bike'ga. Tagumine jooks tuli välja vahetada.

Star Riders Estonia
SREU #0321
Kasutaja avatar

Vodkarus
Postitusi: 213
Liitunud: 06 Juun 2007, 12:15
Tsikkel: :(
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas Vodkarus »

Suvel vahetasin paariks päevaks oma Kawasaki 636 Intruderi vastu, nüüd Ninja on müügis, ja kogun raha et sellist rattast endale osta. :D 8)

Kasutaja avatar

tanelb
Postitusi: 115
Liitunud: 11 Sept 2007, 17:36
Tsikkel: R1200GS Adv, R18
Asukoht: Harjumaa - Tuulna

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas tanelb »

Tarts kirjutas:

Härrased VZR-i omanikud!
Kas kellegil on kasutaja käsiraamatut või hoolduse käsiraamatut mõne file kujul? Hädasti on tarvis ...
Kui kellegil on, palun lahkesti mu e-mailile saata tarts@biker.ee

Ette tänulik!

siit leiad miskit (inglise keeles)
http://www.m1800r.info/Handbuch/Handbuch.html

Kasutaja avatar

Teema algataja
T.T.
Postitusi: 95
Liitunud: 22 Sept 2007, 19:29
Tsikkel: MV Augusta F4RR
Asukoht: Männiku

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas T.T. »

Tere üle hulga aja :)

Selline mure, et eile tegin ühe mõnusa tiiru noh nii 160km ja selle jooksul hakkas 2 käiku välja viskama. :?
Antud ratas 2008 aasta oma ja spidol 7000km. Just see 2 käik on kogu aeg veitsa raskelt sisse läinud, eriti kui korralikult 1`ga kiirendada aga nüüd lihtsalt lambist ja just sellisel vaiksel cruisimisel, 2 käiguga kuskil alevi vahel viskab aegajalt välja. Mitte iga kord vaid aegajalt ning just sellise 40 ja natuke + kiirusel. Ühel korral viskas ka korralikul kiirendamisel aga valdavalt siiski ainult rahulikul töristamisel. Ehk panen käigu sisse ja töristan jupp maad ning siis lihtsalt lambist mõnel korral äkitselt viskas välja neutraali peale. Vahet nagu ei tundnud ka sellesmõttes, et kas vahetasin käigu 1 pealt 2 peale rahulikult ehk viitega või raiusin sisse.
Hoolduses regulaarselt käinud ja viimati vahetati mahlad 1kuu tagasi.
Küsimus selline, et kas kellegil on veel sellega probleem olnud ja kuidas teil käiguvahetus 1 pealt 2 on õnnestunud?

Parimat
Taavi

Cruise-Suzuki M1800R, Cross-Husqvarna 250, Speed-Kawasaki ZX-10R, Aprilia RSV 1000, MV Augusta F4RR, City-Kawasaki Z750
_______________________________________
Liikluses piisaks kui me EI TAKISTA JA EI OHUSTA, ülejäänud reeglid võiks siis ka olemata olla.
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas Primo »

Kui rattal on garantii, siis vii ta müüja juurde, selline probleem peaks garantii alla minema.
Niisama vahemärkusena mainin seda, et vast kõigil ratastel on esimeselt ülekandelt teisele lülitades raskem, kui ülejäänud ülekannetega.Eriti raskelt (minu praktikas on esinenud ka neutraalile maandumisega lõppev käiguvahetus esimeselt teisele :) ) käib vahetus just kõrgetel pööretel.

Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

tanelb
Postitusi: 115
Liitunud: 11 Sept 2007, 17:36
Tsikkel: R1200GS Adv, R18
Asukoht: Harjumaa - Tuulna

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas tanelb »

..ära vaeva pead, sul peaks olema ju kehtiv garantii....se 2 käik ja sidur on selle ratta nõrgim lüli ja peamine omapära....Seal mitu võimalikku varianti: siduris on üks n.ö. "tubular-nut" mis hoiab seal võlli koos ja see kipub "lahti minema"..ja halvemal juhul ka ka päris laiali lennanud; kui oled mingid moded teind, siis vaata et siduritrossil oleks mänguruumi, vajadusel vea ringi ja halvim on see et käiguvahetus kahvel kipub kõverduma mis taksitab 2 ja 5 käigu korralikku lülitust ja pikemas perspektiivis lõhub sul kasti....rääkisin sinu jutu peale ühe tüübiga kel oli rattas selle viimase veapärast 3 kuud garantiihoolduses. ......ühesõnaga hoolduses vaatavad sul selle siva üle..ennem kui hilja :bsmile:
Kui saad siduri korda, siis http://www.directlineparts.com/product. ... 05&str=290 8)

T.T. kirjutas:

Tere üle hulga aja :)

Selline mure, et eile tegin ühe mõnusa tiiru noh nii 160km ja selle jooksul hakkas 2 käiku välja viskama. :?
Antud ratas 2008 aasta oma ja spidol 7000km. Just see 2 käik on kogu aeg veitsa raskelt sisse läinud, eriti kui korralikult 1`ga kiirendada aga nüüd lihtsalt lambist ja just sellisel vaiksel cruisimisel, 2 käiguga kuskil alevi vahel viskab aegajalt välja. Mitte iga kord vaid aegajalt ning just sellise 40 ja natuke + kiirusel. Ühel korral viskas ka korralikul kiirendamisel aga valdavalt siiski ainult rahulikul töristamisel. Ehk panen käigu sisse ja töristan jupp maad ning siis lihtsalt lambist mõnel korral äkitselt viskas välja neutraali peale. Vahet nagu ei tundnud ka sellesmõttes, et kas vahetasin käigu 1 pealt 2 peale rahulikult ehk viitega või raiusin sisse.
Hoolduses regulaarselt käinud ja viimati vahetati mahlad 1kuu tagasi.
Küsimus selline, et kas kellegil on veel sellega probleem olnud ja kuidas teil käiguvahetus 1 pealt 2 on õnnestunud?

Parimat
Taavi

Kasutaja avatar

Teema algataja
T.T.
Postitusi: 95
Liitunud: 22 Sept 2007, 19:29
Tsikkel: MV Augusta F4RR
Asukoht: Männiku

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas T.T. »

Tänud tagasiside eest. Homme läheb siis lammutamiseks :cry: , eks paistab mis viga ja kui kauaks laiali jääb. Pakuti, et kiirkorras tulevad jupid kahe päevaga :roll: !! Õnneks mingeid modisi ma eeblite ja trossidega veel teha ei jõudnud ning arvati, et on garandi laks, eks paista siis.
See mul teine intruder ja seetõttu tean, et 2ne lülitub jah märksa kehvemini kui kõik muu ning ka praegu kõik ülejäänud käigud lülituvad ideaalselt ja selle 2ga on aga just nii, et "aegajalt" ja arusaamatult ehk nö. lambist viskab välja. Ka 2 pealt 1 peale lülitub suht normaalselt.

Cruise-Suzuki M1800R, Cross-Husqvarna 250, Speed-Kawasaki ZX-10R, Aprilia RSV 1000, MV Augusta F4RR, City-Kawasaki Z750
_______________________________________
Liikluses piisaks kui me EI TAKISTA JA EI OHUSTA, ülejäänud reeglid võiks siis ka olemata olla.
Kasutaja avatar

Teema algataja
T.T.
Postitusi: 95
Liitunud: 22 Sept 2007, 19:29
Tsikkel: MV Augusta F4RR
Asukoht: Männiku

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas T.T. »

tanelb kirjutas:

Kas oled või tead kedagi kes on seda juba proovinud :bsmile: ?

Cruise-Suzuki M1800R, Cross-Husqvarna 250, Speed-Kawasaki ZX-10R, Aprilia RSV 1000, MV Augusta F4RR, City-Kawasaki Z750
_______________________________________
Liikluses piisaks kui me EI TAKISTA JA EI OHUSTA, ülejäänud reeglid võiks siis ka olemata olla.
Kasutaja avatar

tanelb
Postitusi: 115
Liitunud: 11 Sept 2007, 17:36
Tsikkel: R1200GS Adv, R18
Asukoht: Harjumaa - Tuulna

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas tanelb »

on vahetatud :lol:

T.T. kirjutas:
tanelb kirjutas:

Kas oled või tead kedagi kes on seda juba proovinud :bsmile: ?

Kasutaja avatar

Teema algataja
T.T.
Postitusi: 95
Liitunud: 22 Sept 2007, 19:29
Tsikkel: MV Augusta F4RR
Asukoht: Männiku

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas T.T. »

tanelb kirjutas:

on vahetatud :lol:

T.T. kirjutas:
tanelb kirjutas:

Kas oled või tead kedagi kes on seda juba proovinud :bsmile: ?

Eheee... no selge 8) Aga kui viitsid käi siis infi välja (togi) , et kas vahe tuntav, kas oled rahul, kas mingeid muid kõrval nüanse veel on ning kas vahetasid ise või lasid kellegil vahetada jne.

Cruise-Suzuki M1800R, Cross-Husqvarna 250, Speed-Kawasaki ZX-10R, Aprilia RSV 1000, MV Augusta F4RR, City-Kawasaki Z750
_______________________________________
Liikluses piisaks kui me EI TAKISTA JA EI OHUSTA, ülejäänud reeglid võiks siis ka olemata olla.
Kasutaja avatar

tanelb
Postitusi: 115
Liitunud: 11 Sept 2007, 17:36
Tsikkel: R1200GS Adv, R18
Asukoht: Harjumaa - Tuulna

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas tanelb »

...saab täiesti ise vahetatud, juhend kaasas, aga kuna tollal oli endal garaazis veel vaid haamer ja tellitav, siis lasin kindluse mõttes veldis koos hooldusega teha. Minu arust on vahe tuntav st. 1-2 vahetus on lühike ja kiire, et kui muidu pidid "tõmbama" käiku sisse, siis nüüd läheb "plaksti" ja valmis..muu jutt sinna juurde täpselt selline nagu oli toote kirjelduses, enamik õnnelikud mõni ei saa m-gi aru..ju "sõltub rattast" ..ise olen rahul.. 8)

Eheee... no selge 8) Aga kui viitsid käi siis infi välja (togi) , et kas vahe tuntav, kas oled rahul, kas mingeid muid kõrval nüanse veel on ning kas vahetasid ise või lasid kellegil vahetada jne.

Kasutaja avatar

Teema algataja
T.T.
Postitusi: 95
Liitunud: 22 Sept 2007, 19:29
Tsikkel: MV Augusta F4RR
Asukoht: Männiku

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas T.T. »

tanelb kirjutas:

...saab täiesti ise vahetatud, juhend kaasas, aga kuna tollal oli endal garaazis veel vaid haamer ja tellitav, siis lasin kindluse mõttes veldis koos hooldusega teha. Minu arust on vahe tuntav st. 1-2 vahetus on lühike ja kiire, et kui muidu pidid "tõmbama" käiku sisse, siis nüüd läheb "plaksti" ja valmis..muu jutt sinna juurde täpselt selline nagu oli toote kirjelduses, enamik õnnelikud mõni ei saa m-gi aru..ju "sõltub rattast" ..ise olen rahul.. 8)

Eheee... no selge 8) Aga kui viitsid käi siis infi välja (togi) , et kas vahe tuntav, kas oled rahul, kas mingeid muid kõrval nüanse veel on ning kas vahetasid ise või lasid kellegil vahetada jne.

Kõlab reipalt, suur kiusatus oleks proovida (w) Ega sul täna õhtul ei olnud plaani põristama minna? Vahetaks korraks ja teeks koos mõne tiiru? Homme hommikul läheb mul juba garanti.

Cruise-Suzuki M1800R, Cross-Husqvarna 250, Speed-Kawasaki ZX-10R, Aprilia RSV 1000, MV Augusta F4RR, City-Kawasaki Z750
_______________________________________
Liikluses piisaks kui me EI TAKISTA JA EI OHUSTA, ülejäänud reeglid võiks siis ka olemata olla.
Kasutaja avatar

tanelb
Postitusi: 115
Liitunud: 11 Sept 2007, 17:36
Tsikkel: R1200GS Adv, R18
Asukoht: Harjumaa - Tuulna

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas tanelb »

krt heameelega, aga täna pean lauluväljakul õlut jooma, niigi 2a vahele jäänud ja teistel päevadel peab hakkama tyki jaoks vabandust otsima :lol: ..aga edaspidi miks mitte... anna teada kuda sul teeninduses läheb.. :wink:

Kõlab reipalt, suur kiusatus oleks proovida (w) Ega sul täna õhtul ei olnud plaani põristama minna? Vahetaks korraks ja teeks koos mõne tiiru? Homme hommikul läheb mul juba garanti.

Kasutaja avatar

Teema algataja
T.T.
Postitusi: 95
Liitunud: 22 Sept 2007, 19:29
Tsikkel: MV Augusta F4RR
Asukoht: Männiku

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas T.T. »

:nono: teglt arusaadav :lol: tänud infi eest.

tanelb kirjutas:

krt heameelega, aga täna pean lauluväljakul õlut jooma, niigi 2a vahele jäänud ja teistel päevadel peab hakkama tyki jaoks vabandust otsima :lol: ..aga edaspidi miks mitte... anna teada kuda sul teeninduses läheb.. :wink:

Kõlab reipalt, suur kiusatus oleks proovida (w) Ega sul täna õhtul ei olnud plaani põristama minna? Vahetaks korraks ja teeks koos mõne tiiru? Homme hommikul läheb mul juba garanti.

Cruise-Suzuki M1800R, Cross-Husqvarna 250, Speed-Kawasaki ZX-10R, Aprilia RSV 1000, MV Augusta F4RR, City-Kawasaki Z750
_______________________________________
Liikluses piisaks kui me EI TAKISTA JA EI OHUSTA, ülejäänud reeglid võiks siis ka olemata olla.
Kasutaja avatar

tanelb
Postitusi: 115
Liitunud: 11 Sept 2007, 17:36
Tsikkel: R1200GS Adv, R18
Asukoht: Harjumaa - Tuulna

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas tanelb »

Homme hommikul läheb mul juba garanti.

..mis uuemat? :roll: ..saad ölle-moto-toobriks liikuma? :wink:

Kasutaja avatar

Teema algataja
T.T.
Postitusi: 95
Liitunud: 22 Sept 2007, 19:29
Tsikkel: MV Augusta F4RR
Asukoht: Männiku

Re: Suzuki Intruder 1800

Lugemata postitus Postitas T.T. »

tanelb kirjutas:

Homme hommikul läheb mul juba garanti.

..mis uuemat? :roll: ..saad ölle-moto-toobriks liikuma? :wink:

Oeh... Vledis aatomiteks :cry: ja ootab kohtuotsust :nono:
Arvatav põhjus veitsa kõver kahvel ja võibolla midagi veel :? .
Oliver tahaks ka peale kahvlite kõik käikukasti hammakad vahetada. Hetk tagasi helistasin Hannole ning tänaseks veel garantii vastust laekunud ei ole. Kui vaikus siis lubasid hiljemalt esmaspäeval torkima hakata.
Proovisin ka ühte teist 2008 aasta Intruderit ning sellel käis see 2 käik oluliselt paremini sisse. Minul oli see 2 käigu kehvasti sissesaamise jamps siiski koheselt küljes. Kuna varem ainult bike ga kokku puutunud siis uurisin ka alguses Veldist ja mujalt tagasisidet ja kõik lohutasid, et sellistel käivad käigud vähe raskemalt jne. (crash)
Tellisin ka nüüd selle sinu poolt soovitatud siduri jubina.

Deem, ilmad nii ilusad ja õnneks hetkel veel nädalaks ühe sõpsi rattad all (aprilia RSV 1000R Factory) (w) aga siis läheb küll nukraks kui asi pikemalt venima jääb.

Cruise-Suzuki M1800R, Cross-Husqvarna 250, Speed-Kawasaki ZX-10R, Aprilia RSV 1000, MV Augusta F4RR, City-Kawasaki Z750
_______________________________________
Liikluses piisaks kui me EI TAKISTA JA EI OHUSTA, ülejäänud reeglid võiks siis ka olemata olla.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”