Mootorratturite reisikirjad → Re: Reisikirjad

Kasutaja avatar

Tafka
Postitusi: 577
Liitunud: 02 Nov 2003, 17:17
Asukoht: Tallinn > Nõmme
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Reisikirjad

Lugemata postitus Postitas Tafka »

Juba pikemat aega on olnud plaan minna ja tutvustada Transalpile Alpi mägi teid.
Hetkel väga konarlik PLAAN oleks võtta ette reis(hetkeseisuga üksi): Eesti -Poola(läbisõit) - Tsehhi(Prahas vaataks ringi aga enamasti läbisõit) - Šveits - Austria - Eesti. Šveits ja Austria ja võibolla ka lõuna Prantsusmaa oleks see osa mida sooviks natukene rohkem vaadata ja läbi sõita.
Kuidas saab keeleliselt hakkama Austrias,Šveitsis? Endal keeleoskus ingliskeel ja venekeeles ainult "sidesõnad".
Väldiks kiirteid ja sõidaks kõrvalisemaid ja/või kruusateid. Ühesõnaga teed mis on Transalpile kodu eest :) Teede soovitus Alpides?
Kuna reisi eelarve on u12-14 000.- siis siit ka küsimus neile kes käinud.
Kas on võimalik sellise eelarvega toime tulla?
Ööbimine: Suuremalt jaolt plaaniks telgis kuid mõni kord tahaks kämpingu mõnusi nautida ja ennast turgutada.
Kuidas on Poolas,Austrias,Šveitsis telkimis võimalustega, piisab kui metsa vahele keerata või tuleks otsida vastavaid telkimisplatse?
Aeg: 10.august plaaniks startida. Kaua? nii kaua kui kulub:) Kaks nädalat või kaks kuud...kiiret mul pole.
Ühesõnaga palju küsimusi aga äkki leian mõnedki vastused ja võibolla tekib kellelgi huvi kaasa lüüa reisul:)

Viimati muutis Tafka, 12 Juul 2008, 13:47, muudetud 1 kord kokku.
Rattatu / IBA #33754
// Endised: GasGas FSE450 ; Honda XL600V "Transalp" aka Tuuli ; Dnepr MT10-36 aka Milvi ; Sherco SEF-R 300

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”