navigatsiooniseade

Kasutaja avatar

sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Re: navigatsiooniseade

Lugemata postitus Postitas sang »

Et siis on võimalik, et osad kaardid on püsimälus ja osad mälukaardil. Ja kui tahan teiselt mälukaardilt maakaarti vaadata, siis viskan lihtsalt teise mälukaardi masinasse ja asi töötab?

Ja selles suhtes toetan siin eelkõnelejaid "tava" auto kõpsu ostus. Ise olen käinud nüüd metsas ja vihmaga pikka otsa lasknud Eestimaa piires ja asi on kenasti hakkama saanud paagikoti kaarditaskus olles.

Autokepsul on mõned fundamentaalsed miinused: ta ei ole veekindel (sellest saab küll paagi- või lenksukoti abil enam-vähem üle), puudub kompassi funktsioon (mis on maastikusõidul päris tarviline) ega saa track'e salvestada või laadida (samuti hea eelkõige enduurotsemiseks). Just nende funktsioonide pärast vaatangi pigem Zumot.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”