hingega põlvekaitsmed

Kasutaja avatar

Tafka
Postitusi: 577
Liitunud: 02 Nov 2003, 17:17
Asukoht: Tallinn > Nõmme
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Tafka »

HRQ kirjutas:
mx77 kirjutas:
Tafka kirjutas:

Tõstaks jälle natukene teemat.
Kas kellelgi on reaalseid kogemusi nende põlvekaitsmetega?( http://www.onestopmoto.com/PROGRIP_Adul ... g-5990.htm ) Vaatasin,et Ramos suht hea hinnaga isegi.
Ostsin suveks õhemad püksid aga seal kaitsmed puudu,kaitsme taskud on küll olemas aga mõtlesin,et äkki jala külge kinnituvad on suvel sõitmiseks etemad. Et just kuidas mugavus neil on,jala käies/liikudes ja sõites? Matka enduga liikleja nii,et krossi rajale pole asja:)

Soovitaks parem neid
http://www.thormx.com/product.jsp?path= ... ,1042,5011

Martin Arumäel oli selliseid isegi müüa, ei mäleta küll mis number ja loodatavasti ei varastatud neid ära.

Müün ise ka konkreetseid Progrip kaitsmeid ja olen ka neid kasutanud. Tõenäoliselt odavaim variant, mis nn hingedega on. Samas pean tunnistama, pole just kõige õnnestunum hingede süsteem, kuna ei liigu täielikult jalaga kaasa. Konkreetsed Thor põlvekad on päris korralikud. Samas ise pakun veel Acerbise põlvekaid, vähe soodsamad, kui Thorid.

Pilt

Äkki räägid avalikult või ES-i kaudu hinnast:)

Rattatu / IBA #33754
// Endised: GasGas FSE450 ; Honda XL600V "Transalp" aka Tuuli ; Dnepr MT10-36 aka Milvi ; Sherco SEF-R 300

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”