Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?
Moderaator: Moded
Kui sõiduvahendi jalavarjud aktuaalseks muutuvad!
Müün uusi sõidu- , pakiauto ning maasturi rehve. Põhibrandideks Michelin, BFGoodrich, Kleber.
toprehv@hot.ee , tel. 54520767
Üldehitustööd,Krohvi ja pahtlitööd pumbaga,maalritööd,suurte pindade värvimine pulverisaatoriga. Pottsepatööd. jumpehitusmeister@hot.ee 56929300
eramaja ehitus, üldehitus, viimistlus(http://www.rameto.ee)
Raigo kirjutas:VWman kirjutas:siil kirjutas:Toome, müüme ja paigaldame hüdroisolatsioonimaterjale nii tava- kui tee-ehituse tarvis. www.bornit.ee
Kus sa mees 2 kuud tagasi olid ?
Aga soe soovitus, valge tekst helesinisel tasutal, mina vana pime seda küll lugeda ei näe, kogu aeg pressi ctrl+a , muudke teksti või tausta värvi.Sama siin
Parem vastan hilja kui mitte kunagi!
Kahjuks jäi jah nö. esimene ja ajutine kodulehe väljalase pikemaks ajaks käiku - normaalselt loetav ning orienteerutav versioon peaks valmima järgmise kuu alguseks.
-
- Postitusi: 1193
- Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
- Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
- Asukoht: Tallinn
- Tänatud: 1 kord
Tegelen lihtsamat sorti ehitustöödega. Saan hakkama ka müüri ladumisega ( fibo ja aeroc). Müüriladumisel on läbitud korralik teooria ja ka juba praktikat väikestviisi. Olen osalenud 2 ühepere elumaja ladumisel, nii välisseinad kui ka sise vaheseinad. Niiet kui vaja müüri laduda, siis saan kuidagi ikka abiks olla.
59 004 440 Siim
Aitan alati järgmiste teenustega.
Kliimaseadmed,õhksoojuspumbad www.prokliima.ee
Teemantpuurimine ja saagimine www.teemanttera.ee
sellest kevadest ka uunikivide paigaldus,piirded,aiad,väravad,metall kontstruksioonid.
Kui saan abiks olla siis olen alati valmis.
-
- Postitusi: 607
- Liitunud: 24 Mai 2007, 11:47
- Tsikkel: CB1000R
- Asukoht: Harjumaa
- Tänanud: 3 korda
- Tänatud: 2 korda
- Kontakt:
Kas keegi saaks kiiresti aidata ehitusjärelvalve toimingutes. Vaja vaid vabas vormis koostatud tõendit ametlikult aksepteeritud asutuselt/isikult?
http://www.animalistika.ee
Kas keegi tegeleb ehitusmaterjalide müügiga, kivi, puit jne. Ühesõnaga, vaja maja jagu materjale osta
Kui keegi teab mõnd Sakus elavat kopajuhti ja veoauto meest, siis paluks mulle ES või vwman@hot.ee
Endiselt Biker.ee kasutajatele teen head hinnad www.ordi.ee. arvutid, telekad, fotokad jne, jne ...
Kui midagi meil hinnakirjas ei ole, küsi, äkki saan tellida. ( TomTom näiteks )
Siit foorumist tean ,et säga tegeleb ja kohe peris ilusaid asju teeb ... kasutajaprofiili leiad siit ...
http://www.biker.ee/phpbb/profile.php?m ... ile&u=4033
http://www.lauks.com
http://www.airbrushartists.org/Gal2109_ ... allery.asp
Kuna kõik motikasõbrad on kindlasti kokku puutunud kindlustustega ja enamus kindlasti ka kindlustuste poolt tehtud kahjude hüvitamise või mitte hüvitamistega siis annan teada, et olen ametilt jurist ja ka Kindlustuse Vaidluskomisjoni liige ning tegelen liikluskindlustusalaste kaebuste menetlemisega vaidluskomisjonis. Sellel aastal on juba paar eelmise aasta asja läbi jooksnud.
Ärge häbenege andke teada, kui kindlustused teevad liiga!!
Tel. +3725110804, e-mail: jannoperv@gmail.com
Tegelen kahe firmaga.
IP Kõnekeskuste OÜ, mis meil paari sõbra peale ning peamine leivatooja. Seal ehitame VoIP telefonisüsteeme ning kõnekeskuseid. Teeme igasuguseid imelahendusi ning meie klientideks on väga mainekad Eesti ettevõtted. Et kui telefoniteemadel kellegi firmasse abi vaja siis aitame kindlasti.
Speedparts Estonia OÜ, mis mul oma üllitis. Tegeleme Eestis sõiduautodele SAAB varuosade ning tuuninguosade müümisega. Esindame Rootsi üht suurimat SAABide juppide müüjat Speedparts Sweden AB. Et siis kui kellegil on SAAB ning vaja enamvähem ükskõik millist juppi, siis võib ühendust võtta. Üritame aidata. Hinnad ka mõistlikud.
Ülejäänud vaba aeg kulub enamjaolt perekeskel.
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.