Bikeri foorumist...ettepanekud...


bikefan
Postitusi: 585
Liitunud: 09 Juul 2004, 17:38
Tsikkel: VN1500 Nomad
Asukoht: Karksi-Nuia

Lugemata postitus Postitas bikefan »

Eks põhiline põhjus, miks algajale ära pannakse, on need igivanad ja vanu olijaid juba ammmmu ära tüüdanud küsimused, et
1) kumb on parem, kas Yamu või Kawa
2) kuidas tagarattal sõita
3) mida jälgida tsikkli ostul...
jnejne.
Vanadel on juba räige siiber nendest teemadest. Aga mäletan ennastki aastal 2004 kui biker.ee-ga liitusin. Ka minu liitumispõhjus oli teema nr.3 - kuna ma tõesti ei teadnud nendest asjadest suurt midagi. Nüüd, olles vahetanud mitmeidki tsikkleid, on minu teadmised palju kasvanud - aga ma ei unusta kunagi, et ka mina olin algaja. Ja annan endale aru, et neid tuleb igal aastal järjest juurde - ja esimene mure on ikka sama, mis ka minul oli. Ega seda, et keegi on algaja, ei maksa veel pahaks panna ja teda selle pärast arvustama hakata...
Vahel tundub, et mõnele on lihtsalt tähtis pidev tähelepanu keskmes olemine ja postide arvu suurendamine, kui kellegi mures aitamine. Kui ikka pole antud teemas midagi tarka öelda, siis tuleks (kasvõi hambad ristis) vait olla. Postide arv ei ole maailmas küll kõige tähtsam...
Aga samas nõustun Pihelgaga, et väga palju sõltub ka küsijast...

-Since 2002-
Iž: PL.5,
Suzud: GS500, GSX-R600, VZ800, RM250, RM125
Kawad: ZX-6R, VN750A, VN800A, VN800B, VN1500
Yamud: XTZ660, FZ600S

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”