Ringraja masinad liiklusest ära!

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8447
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 338 korda
Tänatud: 435 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mx77 »

bash kirjutas:
mx77 kirjutas:

Nojah, eks ta ole kahe otsaga asi. Kuna endal on "õnn" elada Tondi tänava ääres, mille mullid tõenäoliselt kutsuvad rattamehi vastupandamatu jõuga edasi-tagasi sõitma, siis ikka viskab ära küll, kui pärast öörahu aega baigid akna all kiunuvad. Eriti veel suvel, kui tahaks aknad lahti hoida. Võin lisada, et muu liiklusmüra ja ülelendavad lennukid on selle korval tühiasi.

Siinkohal toetan Suzumeni. MIda kuradit sa üldse linnas siis elad, kui sind mingisugune müra häirib. Teada ju kõigile, et kui miski paarsadatuhat lammas ühekoos on siis kõik ei saagi vaiksed ja normaalsed olla ;) . Vot sellepärast mina lähengi metsa elama !

Tegelikult ma niisama natuke pirisen, sellest ei maksa välja teha. Üritasin kirjeldada, mida minu maja elanikud võivad tunda kes ei pruugi just väga kahrattasõbralikud olla.
Aga jutu point on see, et kui ratturite käitumine hakkab häirima laiu masse, siis alati leidub mõni tore poliitik, kes selle teema oma valimisvankri ette oskab rakendada ja et RK-sse saada ei ole just teab mitutsada häält vaja.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”