Hälvik-autojuhid


Teema algataja
riceboy

Lugemata postitus Postitas riceboy »

Ma ise küll otseselt ei ärritu kui keegi sõidab aeglasemini ees kui lubatud. Ju ma kuulun siis nende eriliste 1% hulka siin foorumis :)

Huvitab kus saab täiendada oma linnasõiduoskust ilma liiklusesse ronimata? Äkki soovitad ka õppesõiduautodel linna mitte tulla vaid kusklil parklas enne profiks saada?

Üks põhjus miks ma ka kiirust ei ületa on ka see et valmistun lähipäevil A-kati linnaeksamiks (hetkel 25kw load) ja harjutan reeglite järgi sõitu

Kui ma sõidan 30 märgis 30ga ja tagant lennatakse mulle peaaegu tagarattasse siis milline nüüd see üldine liiklusvool on? Pean hakkama ta eest põgenema vist ja saavutama tema kiiruse? Antud juhul olin üldine liiklusvool mina ja autojuht oleks pidanud sellega arvestama, mitte vastupidi. Signaalitamine ja plokki pidurdamine taga provotseerib vist ka eriti vähe? Rääkimata rammimisest...

Vanadel profidel on hea koht sõna võtta muidugi siin, kas on ka mõni vana biker kes sõidab eeskirja järgi ja julgeb seda tunnistada? Kas ei tundu kahepalgeline rääkida autojuhtide vigadest ja hullustest ja ise tunnistades et kiiruseületamine on normaalne ja paratamatu. Pole vist imestada et paljusid tsiklimehi hulludeks ja kihutajateks peetakse jne

Kindlasti on ka näiteks juba sõiduõpetajatel vajalik rääkida et sõida ikka teiste järgi ja pohhui see spido...

ps kuid olge rahulikud, küll ma paari aasta pärast juba kihutan nagu teie :roll:

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”