Hälvik-autojuhid

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Lugemata postitus Postitas AzA »

mina, kes ma olen enamus päevast rooli taga köhataksin natuke:
täna hommikul kella 8:30 ja 9:30 vahel Pernau linnas süstisid 2 kroomi venda kuidas pähe tuli ridade vahel (suunatuld on tsiklil vastik kasutada - nõustun).
Mina kui tsiklist lihtsalt naeratasin, isegi mu 3 aastane tütar hüüdis: Issi, issi mootorratas! kui mingi eriti mahe isane koos siresäärse tibiga mu autokõrval rattaga paugutas - mina ja minu pere ei ehmatanud, kõrvalreas seisval tädil aga lendasid prillid ehmatusest eest ära.

Rammimine on saatanast, aga see tuleneb ilmselt mõningate närvilisemate hingede ülekeenud tunnetest :(
Siin on palgi enda silmis nägemise koht.
Ehmatab ikka ära küll kui järsku kreissae vingudes keegi sust mööda nihestab ja siis on vastureaktsioon kerge tulema.
Üleile tegin ise autoroolis seatembu, no aga kuradima vihale ajas ka see rohelise lehega golfi vennike, kes lihtsalt lamedalt bussitasku kaudu enne ülekäigurada möödasõitu üritas teha. Ma ei lasknudki teda oma diiselkäruga mööda, see tuli talle vist imena, aga ta siiski mõistis, et tee viib karjamaale.
Loll liigutus minu poolt, aga tahtsin näitena emotsionaalsusest tuua - oma olemuselt olen pensionäristiilis liikleja.

Teemalgataja mure on muidugi hoopis teisest puust - riläks, nagu kirikus on vargaid, on ka teedel eluaeg ainult vurashkat kandnud tegelasi kimamas.


Aga mulle meeldib.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”