Hälvik-autojuhid


Teema algataja
cyber

Lugemata postitus Postitas cyber »

Üldiselt aitab kui on piisavalt kogemusi ja hästi sõita oskad, siis:

1. Lähed vähem närvi
2. Suudad eest ära manööverdada, vajadusel pidurdades või hoopis gaasi juurde andes.
3. Sõidad üleüldiselt kiiremini ja selliseid olukordi tekib vähem.

Eks me kõik ole p*** autojuhte tunda saanud. Ise autoga sõites olen trügijatele täie mõnuga "ukse kinni" pannud, võtavad kohe tuure tagasi, kuna minu 4x4 masinaga ei taha nende ilusad, läikivad, muda kunagi mittenägevad autod miskipärast rinda pista.

Tsikliga sõites paraku ei saa oma õigust taga ajada, kuna kannataja oled ainult Sina. Jobusid on linnas palju. Sõita tuleb nii, et ise terveks jääd.
Mind toksas siin mõni aeg tagasi üks idioot BMW-ga, kes oli mulle perse roninud ja siis ei näinud, et ees on ummik. Hea, et ma järsult ei pidurdanud. Kuna toks oli õrnalt vastu tagarehvi, siis uurisin piinliku korralikkusega ruutsentimeeter haaval rehvi üle, et ega kuskil lõikejälgi ei ole ja siis sõitsin edasi. BMW vend istus autos ja näris küüsi, et kas kutsun mendi nagu ma lubasin. Algul oli küll nii õhku täis, et vähe ei ole.


Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”