Suzuki GSX600F vs Suzuki RF600R

Kasutaja avatar

aquaman
Postitusi: 33
Liitunud: 17 Juul 2006, 00:23
Tsikkel: GSX-R750K3
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas aquaman »

Tsau!

Soendan vana teemat natuke üles.

Nimelt plaanis oma suhteid mootoriga kaherattalistega taas üles soojendada, eelmine arm Delta jäi aastate eest maale kuurinurka tolmu koguma.

Olen natuke ringi vaadanud ja kõige muu seast jäi silma Suzuki RF600R, kuna ta jube stiilne on. Tuhnisin netis natuke sõidumugavuse suhtes ka ringi, aga kahjuks eriti positiivseid arvamusi ei olnud:( Vastupidiselt siinsele arvamusele. Tsiteerin natuke:
The seating position is very racer-like, replete with painfully low bars and high forward-mounted foot pegs that perch the rider in a painfully canted-forward position. Half an hour on the freeway is too much, and long-distance touring is a masochistic p roposition, at best. Forget about spending any time on the pillion seat, too--it's high, narrow and a pain the backside.
Allikas

Nagu ka ra5cal välja tõi, pidi olevat probleeme sõidumugavusega ja võimekusega madalamatel pööretel. Kuna võimekusega nagunii probleeme ei teki, siis küsimus sõidumugavuse kohta: kas see on niivõrd vähe segav, kui räägib ra5cal või tõesti nii dramaatiline, kui viidatud ülevaates:
Half an hour on the freeway is too much, and long-distance touring is a masochistic p roposition, at best.
Äkki on keegi veel arvamuse ütlemata jätnud...

Aq

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”