Kui on nagu ilusaimad projektid siis vast mootori tuuningus ilu ei arvestata Ikka välis tuuningut vast mõeldakse. See sr on väga ilusa ja puhta värviga. Aga SFX-i aerox on ilus küll, aga vana värvilahendusega tundus, et mootoril on rohkem tehtud Aga EESTI projektidel jääb kõvasti midagi puudu välismaa omadest.
mootoris on hoopis rohkem nüüd tehtud... aga vaja lihtsalt paar õiget asja paika timmida.prääga liiga kerged rullid,survevedruläbi ja karpa düüs uuel karpal liiga väike... sinna see jõud jääb.
aga need probleemid saab kohe kohe lahendatud.
JadaK, su pill oleks palju palju ilusam kui sa need punased detailid valgeks värviksid, antud punane ei sobi selle sinisega üldse üldse mitte kokku.Värvi ka variaatorikaan ja tagavedru.
JadaK, pääris ilus on Aga tõesti värvi see amort ja vario kaas ära, ise soovitaks selle numbimärgi aluse ka sealt ära kiskuda ja porikas ära võtta. Siis oleks eesti ilusaim SR
JadaK, pääris ilus on Aga tõesti värvi see amort ja vario kaas ära, ise soovitaks selle numbimärgi aluse ka sealt ära kiskuda ja porikas ära võtta. Siis oleks eesti ilusaim SR
tartus kasutajal air on Eesti ilusaim Sr... (minu arvates vähemalt)
aga kasutaja JadaK on samuti väga head tööd teinud.
Kõrval sõites on velgedel väga viis effekt. Ei pea olema kõik rollerid puna, valged. Minu aurst on küll niimoid väga ilus, ainult porilaua värviks ei sobi sinine, samas punane oleks veel nõmedam.
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.