Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohirmu

Otsustasid endale mootorratta load teha ja mootorratturiks hakata? Räägi siin kõigest, mis on seotud mootorratta lubade, eksamite, koolituse, lihtsalt tsiklisõidu või liikluse ja seadustega. Kindlustusest räägi ka siin.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Pandora

Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohirmu

Lugemata postitus Postitas Pandora »

Tere!

Lugu selline et sellel suvel tahaksin saada lahti foobiast mis tekkis 2 aastat tagasi tänu kellegile,
kelle pärast oleksin sattunud äärepealt õnnetusse.

Kui keegi teab kedagi kes viitsiks mässata ühe täiesti võõra 22- aastase naisest inimesega ja oleks väga kannatlik ja võtaks teatavaks et see siin pole suhteotsimiskuulutus, vaid midagi muud ( sõprus on loomulikult tore ) siis kirjutage julgelt mulle.
Minu suhe mootorratastega siiamaani on piirdunud kaasreisja olemisega ja ma ei kartnud hetkeni kuni keegi purjus autojuht
soovis võistelda ja samas ka sõita meid teelt välja koguaeg nügides ja proovides.. nüüd on närv iga kord sees ja ma automaatselt katkestan minuti-paariga sõitmise..kuid ma sooviksin seda muuta, ehk isegi sellega sõitma õppida.. aga
see pole mu taotlus...taotluslik soov on see et mu keha enam ei tõmbleks kui istun tsiklile.. ma vaatan koguaeg ratturitele
järgi ja tahaksin uuesti anda endale võimalus kogeda rattasõitu kus olen rahulik. Soovin leida sellist inimest ainult Tallinna
piires ja võin ka maksta, kuid mitte ebareaalseid summasid, sest ma pole mingi rikas tsikk,

niiet andke endast märku.

ette tänades .



Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Kas see hirm ja ärevus tekib liikluses sõites või oled proovinud sõita ka piiratud alal (õppesõiduplatsid) või siis väga vähese liiklusega kohtates - a la külavaheteed?

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

cool200
Postitusi: 657
Liitunud: 15 Okt 2005, 13:19
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas cool200 »

kas sul on tsikkel olemas?
kas kardiradadel oled sõitmas käinud--saan aru et enesekindlusest ja tsikli valitsemisest jääb vajaka 8)

jawad,dnepr soolo,suzukiT500 2 takti,suzuGSXR750F,honda CBR900RR,yamuR1,suzuGSXR1000 K4 :)
Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas 426f »

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

Cado
Postitusi: 873
Liitunud: 08 Mai 2004, 08:43
Tsikkel: R1_450EXC_VTX1800_Scrambler4X4
Asukoht: Keila lähistel.
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas Cado »

Natuke jääb tõesti segaseks
Kas tahad ise sõitma õppida või tahad ,et hirm kaoks ja saaksid kaasa sõita või.....?

Muidu nagu saan aru .et oled olnud kaasõitja aga see lause:?

ja ma automaatselt katkestan minuti-paariga sõitmise.

..,et palun täpsusta natuke

--R1-- / Polaris Scrambler 500 4*4 / KTM 450 EXC & VTX 1800 ja nende vahel natuke USA rauda
Kasutaja avatar

Madman2
Postitusi: 196
Liitunud: 19 Aug 2012, 01:50
Tsikkel: Honda CBR 900RR '99
Asukoht: Viljandi

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas Madman2 »

No üldiselt selliste asjadega on nii et me oleme see millest mõtleme. Kui laseme kellelgi endale sisendada et oleme käpardid ja kohe tsikliga pikali siis nii see arvatavasti lähebki. Kui keegi sisendab aga me seda ei usu siis ta püüdlus läheb kõik vastu seina. Ehk antud olukorras ma sain aru et te seal võistlesite ja nügisite üksteist mis oligi tolle tüübi eesmärk. See vastu seina laks oleks olnud kas lihtsalt eest ära sõita kui tsikkel lubab või lihtsalt seisma jääda. Kahekesi peal siis ma vähemalt oleks teise variandi valinud. Tsikli kinnastel on head nukid ka. :D Muidu ma võiks proovida aga ei ole mitte suure linna mees. 8)


Teema algataja
mart211

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Ma võin oma ratast trenni ajal tiirutamiseks lubada küll. Kui kukud, siis ei juhtu ka midagi. Tegu 200kg baigiga, mille kiirendus on võrdeline turbobusaga, kuid sõita imelihtne :)

Kasutaja avatar

Maruliis
Postitusi: 321
Liitunud: 28 Apr 2009, 21:36
Tsikkel: Kawasaki kx250f
Asukoht: Tallinn

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas Maruliis »

mart211 kirjutas:

Ma võin oma ratast trenni ajal tiirutamiseks lubada küll. Kui kukud, siis ei juhtu ka midagi. Tegu 200kg baigiga, mille kiirendus on võrdeline turbobusaga, kuid sõita imelihtne :)

Need Biker24 stundipoisid on väga toredad :) ära ei söö ja rattad olid eelmine aasta täitsa platsil ukerdamiseks sobilikud ka neiule :) :bsmile: (Aitäh :) )

real agraarbaikerbeib - see on siis maakast mootorratast omav tütarlaps, kellel on suu mmm-i asemel õlut täis

Teema algataja
Pandora

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas Pandora »

Ma täpsustan.ma tahan saada hirmust üle kaasreisjana ja seejärel kui see saab võimalikuks siis võibolla ka sõitma õppida aga eelkõige praegu soovin lihtsalt hirmust üle saada sellele vastu vaadates


Teema algataja
mart211

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Pandora kirjutas:

Ma täpsustan.ma tahan saada hirmust üle kaasreisjana ja seejärel kui see saab võimalikuks siis võibolla ka sõitma õppida aga eelkõige praegu soovin lihtsalt hirmust üle saada sellele vastu vaadates

No see pole mingi probleem, tule istu peale mis asendis ise soovid, maha sa ei kuku :D
Pilt
Võin viisakalt ka sõidutada, seega karta pole midagi. Sõidutajaid on meil mitmeid :bsmile:

Kasutaja avatar

kev124
Postitusi: 50
Liitunud: 20 Aug 2012, 23:22

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas kev124 »

mart211 kirjutas:

Ma võin oma ratast trenni ajal tiirutamiseks lubada küll. Kui kukud, siis ei juhtu ka midagi. Tegu 200kg baigiga, mille kiirendus on võrdeline turbobusaga, kuid sõita imelihtne :)

Kui gaasi põhja ei keera saab täitsa vabalt sõitmisega hakkama :)


Teema algataja
reimps

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas reimps »

Tavai, ma tana-homme vaba, tomba aga traati.

Kasutaja avatar

seff
Postitusi: 49
Liitunud: 18 Dets 2007, 17:04
Tsikkel: ktm
Asukoht: tartu.last seen heading that => way

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas seff »

vaadates viimast pilti... need biltema põlvekaitsmed viska minema...osta neiule seljakaitse parem.tagaiste tundub palju turvalisem...pljäät ei teadnudki et esipidur nii efektiivne on...tundub et töötab :D


vtm
Postitusi: 121
Liitunud: 15 Sept 2011, 20:52
Tsikkel: VN2000
Tänatud: 1 kord

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas vtm »

seff kirjutas:

vaadates viimast pilti... need biltema põlvekaitsmed viska minema...osta neiule seljakaitse parem.tagaiste tundub palju turvalisem...pljäät ei teadnudki et esipidur nii efektiivne on...tundub et töötab :D

Pildi järgi tundub, et seljakaitse täitsa olemas neiul, õla ja küünarnuki omad kah.


Teema algataja
mart211

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas mart211 »

vtm kirjutas:
seff kirjutas:

vaadates viimast pilti... need biltema põlvekaitsmed viska minema...osta neiule seljakaitse parem.tagaiste tundub palju turvalisem...pljäät ei teadnudki et esipidur nii efektiivne on...tundub et töötab :D

Pildi järgi tundub, et seljakaitse täitsa olemas neiul, õla ja küünarnuki omad kah.

Olid ikka, tutvus seljas ja kõik muud jutud ka. Papud ainult kehvad. Enda naist ei julge katki teha võin nälga jääda :) esipidurid ja rehv peavadki nii hästi pidama, et terve perega vihmas esirattal sõita saaks :D ja sadulal ei olnud mugavam, hiljem voin selle pildi ka lisada, neiu ei püsinud seal sadulal väga :D


Teema algataja
reimps

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas reimps »

seff kirjutas:

vaadates viimast pilti... need biltema põlvekaitsmed viska minema...

Taolised põlvekaitsmed töötavad vägagi hästi - tean juhust, kus sedaanist tehti universaal nende kaasabil :mrgreen:


Teema algataja
mart211

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Tagaistmel tundub palju ebamugavam olla :mrgreen:
Pilt

Kasutaja avatar

Nõmmik
Postitusi: 249
Liitunud: 01 Veebr 2013, 22:10
Tsikkel: Yamaha V-Star
Asukoht: Tallinn , Nõmme
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas Nõmmik »

Kui soovid hirmust vabaneda peaksid sadulakotina ennast tunnetama heas mõttes ! Kui on reite ja käte tunnetus käes võib järgmise sõbraliku etapi juurde asuda ! Usaldus piloodil suhtes määrab kogu järgneva suhtumise - heas ja halvas mõttes ning seda on hiljem väga raske muuta !

Argipäevas on vähe värvi - ole vähemalt ise nähtav !
Motoratturi diagonaalse helkur tähelepanu rihmade tootmine ja müük ...
Kasutaja avatar

maarit08
Postitusi: 20
Liitunud: 17 Mai 2011, 21:57

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas maarit08 »

Võibolla peaksidki ise sõitu proovima. Proovisin ka seljakott olla, aga lihtsalt ei tundnud ennast turvaliselt.Pidevalt tekkis õel soov juht katapulteeruda ja ise sõitu jätkata. Sõidurõõmust oli siis asi kaugel. Ise sõites on ikka olukord täiesti vastupidine. Pean ennast ikka kõige paremaks juhiks ja kedagi teist pulti ei lase.... ja nii ongi :wack:

Kasutaja avatar

Maruliis
Postitusi: 321
Liitunud: 28 Apr 2009, 21:36
Tsikkel: Kawasaki kx250f
Asukoht: Tallinn

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas Maruliis »

maarit08 kirjutas:

Võibolla peaksidki ise sõitu proovima. Proovisin ka seljakott olla, aga lihtsalt ei tundnud ennast turvaliselt.Pidevalt tekkis õel soov juht katapulteeruda ja ise sõitu jätkata. Sõidurõõmust oli siis asi kaugel. Ise sõites on ikka olukord täiesti vastupidine. Pean ennast ikka kõige paremaks juhiks ja kedagi teist pulti ei lase.... ja nii ongi :wack:

Jah, hirmu vast ei vii küll mõni sõidutaja, keda sa kohe üldse ei tunne... Pigem tekib suurem hirm...
Ja kui ise juba sõitma oled hakanud, siis tundub see piloot kohe eriti pime ja rumal ja ei oska kohe midagi :wack:
Seega ma ka veel väga vähestele tahan seljakotiks minna (kas neile keda ma tean, et rahulikult kulgevad oma chopperiga ja saab lihtsalt kruiisida kuskil või siis neile kellelt mul on midagi õppida ja tähele panna kui sõitmiseks läheb). Mõlemat pidi peab siiski inimest usaldama.

Mart väga lahedad pildid, kas ka võõrad tüdrukud saavad sellist sõitu :D :D Ma hea meelega tahaks korra platsil nõnda teha :)

real agraarbaikerbeib - see on siis maakast mootorratast omav tütarlaps, kellel on suu mmm-i asemel õlut täis

Teema algataja
evekas

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas evekas »

Arusaamatuks mulle jääb see üleskutse kui seljakotina sõita tahad. Kui tahad seljakotiks, siis tõenäoliselt peab olemas olema ka keegi, kes sind seljakotiks võtab. Mulle on alati tundunud, et see peab olema läbimõeldud ja mõistlik otsus kui enda elu ja tervis kellegi teiste kätesse usaldada. Ise küll ei julge igalepoole ronida - valin hoolega kelle seljakotiks olen nõus olema ja kuna neid kodanike nii vähevõitu on saigi 8 aastat tagasi otsustatud load taskusse panna ja ise see asi ette võetud. Sõidutaja võib ju "osav mees" olla ja trikke osata teha, aga sellest üksi ei piisa - oluline on ka korralik ja mõistlik liiklemine ning sõiduvõtete valik vastavalt liikluse ja ilmastiku tingimustele. Siin on kindasti palju vahvaid sõidutajaid ja osavaid poisse pealekauba, aga kust sa tead millisena nad käituvad liikluses - kas sinu hirmust ülesaamise õpetaja ongi ehk see sama osav mees kes esirattasse foori taga pidurdab või punasega üle ristmiku põrutab, sest pidurid "ei tööta" või kohutavalt kiire on. Sõbra otsimiseks võib ka nt kokkutulekule minna, saad välimuse ja sõiduoskuse kohapeal üleavaadata :D :D :D


Teema algataja
mart211

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas mart211 »

evekas kirjutas:

Arusaamatuks mulle jääb see üleskutse kui seljakotina sõita tahad. Kui tahad seljakotiks, siis tõenäoliselt peab olemas olema ka keegi, kes sind seljakotiks võtab. Mulle on alati tundunud, et see peab olema läbimõeldud ja mõistlik otsus kui enda elu ja tervis kellegi teiste kätesse usaldada. Ise küll ei julge igalepoole ronida - valin hoolega kelle seljakotiks olen nõus olema ja kuna neid kodanike nii vähevõitu on saigi 8 aastat tagasi otsustatud load taskusse panna ja ise see asi ette võetud. Sõidutaja võib ju "osav mees" olla ja trikke osata teha, aga sellest üksi ei piisa - oluline on ka korralik ja mõistlik liiklemine ning sõiduvõtete valik vastavalt liikluse ja ilmastiku tingimustele. Siin on kindasti palju vahvaid sõidutajaid ja osavaid poisse pealekauba, aga kust sa tead millisena nad käituvad liikluses - kas sinu hirmust ülesaamise õpetaja ongi ehk see sama osav mees kes esirattasse foori taga pidurdab või punasega üle ristmiku põrutab, sest pidurid "ei tööta" või kohutavalt kiire on. Sõbra otsimiseks võib ka nt kokkutulekule minna, saad välimuse ja sõiduoskuse kohapeal üleavaadata :D :D :D

Vot see on juba asjalik jutt. Mina liikluses ei sõida ja kedagi seal ei sõiduta ka, platsil võin hirmust vabanemiseks mõned tiirud teha, kuid tänaval tasub siiski leida endale mõistlik sõitja, kes omad vitsad kätte on saanud. Näiteks Reimps, kes peaks teadma mida ja mis moodi liikluses teha, iga suvalise saba peale ei tasu istuda :bsmile:


p6rguline
Postitusi: 173
Liitunud: 24 Mär 2009, 08:10
Tsikkel: vn 1500
Asukoht: +372 52 41 neli kuus kuus

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas p6rguline »

Olen reimpsiga linnas väikse tiiru teinud. Mõlema rõõmuks mitte seljakotina. Ei usu küll, et selline sõit kelleltki hirmu ära võiks võtta...


Teema algataja
reimps

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas reimps »

P6rguline, 2ra tiri mu aktsiaid siin alla :mrgreen:
Meie s6itudel sinu ja vist ka Sumpsiga olen ma yksi oma rattaga olnud, seega piire pole v2ga seadnud (pealegi kroome luttida kiirendusega on ju tore) :ner: Kahekesi ma segast ei pane.
Eile sai siit yhe tsikiga s6itmas k2idud, mulle ytles kyll, et tundis end turvaliselt :)

Kasutaja avatar

Maruliis
Postitusi: 321
Liitunud: 28 Apr 2009, 21:36
Tsikkel: Kawasaki kx250f
Asukoht: Tallinn

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas Maruliis »

reimps kirjutas:

P6rguline, 2ra tiri mu aktsiaid siin alla :mrgreen:
Meie s6itudel sinu ja vist ka Sumpsiga olen ma yksi oma rattaga olnud, seega piire pole v2ga seadnud (pealegi kroome luttida kiirendusega on ju tore) :ner: Kahekesi ma segast ei pane.
Eile sai siit yhe tsikiga s6itmas k2idud, mulle ytles kyll, et tundis end turvaliselt :)

Mina ei saa ka reimpsi kohta midagi halba öelda... Mind ta küll aasta tagasi väga ei solgutanud, suht tasane kruiisimine oli :bsmile:
ja ka siis arvestab kui kaasõitjaks oma rattaga oled... :) algajaid neiusid päris ei "luti" (lol)

real agraarbaikerbeib - see on siis maakast mootorratast omav tütarlaps, kellel on suu mmm-i asemel õlut täis

Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Soovin leida Tallinnast motikameest kes viiks mu motohir

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

reimps kirjutas:

P6rguline, 2ra tiri mu aktsiaid siin alla :mrgreen:
Meie s6itudel sinu ja vist ka Sumpsiga olen ma yksi oma rattaga olnud, seega piire pole v2ga seadnud (pealegi kroome luttida kiirendusega on ju tore) :ner: Kahekesi ma segast ei pane.
Eile sai siit yhe tsikiga s6itmas k2idud, mulle ytles kyll, et tundis end turvaliselt :)

Äkki ütles,mida iganes,et sa teda teisele sõidule viia ei tahaks :mrgreen: ?

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”