1. leht 1-st

Madalat ratast

Postitatud: 08 Mai 2010, 22:43
Postitas varesepiiga
Tere!

Selline mure siis, et eelmine aasta sai tsiklikool tehtud ja autokooli paberid kätte, kuid arki eksamid jäid tegemata. Kas siin leidub kedagi, kellel oleks madalat ratast( olen 158 cm pikkune neiu) ja kellel oleks viitsimust platsil juhendada õhtuti natuke, et jala jälle soojaks saaks ja meelde tuletuatud saaks kõik trikid seal ringidel käppa saaks. Tahaks suveks load ikka ära teha, kuna jube raske on kõiki tsiklitegelasi ringi sõitmas näha ja ise mitte sõita saada :D

Päikest!

Varesepiiga

Re: Madalat ratast

Postitatud: 08 Mai 2010, 23:11
Postitas tammik
Lihtsaim lahendus oleks võtta oma, või mõne teise motokooliga ühendust. Võtta mõned lisa-sõidutunnid ja mure lahendatud. :bsmile:

Re: Madalat ratast

Postitatud: 09 Mai 2010, 01:15
Postitas H.P
Motokoolitus.ee -l peaks Betooni tn platsil sulle sobiv ratas kindlasti leiduma. Sõbranna võttis neilt paar lisatundi enne ARK eksamit ja tehtud!

Re: Madalat ratast

Postitatud: 09 Mai 2010, 07:12
Postitas miilits
Ärge mind valesti mõistke, kuid see masin on tõesti madal, 200ccm, 4 taktiline, varjaatoriga:
http://pilt.delfi.ee/picture/9080159/
http://pilt.delfi.ee/picture/9080167/
ja viimane on veel madalam
http://pilt.delfi.ee/picture/9080169/
Ainult need on vaja lombi tagant enne ära tuua (crash) :bsmile: