Liikluskindlustus

Otsustasid endale mootorratta load teha ja mootorratturiks hakata? Räägi siin kõigest, mis on seotud mootorratta lubade, eksamite, koolituse, lihtsalt tsiklisõidu või liikluse ja seadustega. Kindlustusest räägi ka siin.

Moderaator: Moded

Vasta
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Ei, mina pole kedagi süüdistanud. Kui niiväga meeldib lasta end mingi täiesti tühise asja pärast ähvardada ja sõimata, siis palun väga, kindlustage Ergos, seal neil tundub selleks aega, jaksu ja ideid jätkuvat :)

Nagu reaalselt, pärast olukorra selgitamist lahenes kogu asi puhtalt e-maili teel ja isegi digiallkirja polnud vaja - kui raske on saata selle paberi asemel lihtsalt mail stiilis "tere, siin kompuuter näitab et sul on meie käes 50 rutsi vaba raha, kas on ok kui teeme lepingu? ps. meeldivaid kilomeetreid uue tsikliga!". Ma käiks mööda linna ringi ja räägiks 180 kraadi erinevat juttu, et vat kunagi olid küll m***id, aga nüüd on täitsa tore selts, soovitan! See ei ole isegi marketingi abc, see on puhas teistesse inimliku suhtumise abc.

Loll lugu on muidugi selles, et ilmselt pean ma mingi hetk ikkagi müts näpus isandate manu tagasi minema, sest teised seltsid vist ei paku motospordi kindlustust :wack: Anoh lootus jääb, et äkki seal on ikka eraldi üksused ja terviseteema peal töötajate hulgas ei ole kõik sellised, kes viimati Gorba ajal viuksu said.



Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Fcuk, ma kusjuures hakkasin praegu mõtlema, et kuidas ma üldse saan enne ostmist kontrollida, mis "lepingust tulenevad kohustused" sellel eelmisel omanikul üleval on? Tsikli eest pool aastat kindlustust maksta on peanuts, aga kui keegi täispeaga Elroni rongi pooleks sõidab, kindlustus selle välja maksab ja siis regressi teeb, siis see on ka ju lepingust tulenev ja sellega kaasas käiv kohustus? Et ostad mingi avariilise rondi varuosadeks ja siis oled kaks milli võlgu ja Õhtulehe kaanel?

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Jesper kirjutas: 29 Mär 2019, 10:00

Jah, mul päris ausalt käib ikka sutsakas kõhust läbi küll tõesti, kui kirja teel võlaga ähvardatakse. Oma "seadusest tuleneva õigusega" ähvardamine ei ole normaalne suhtlusstiil, eriti kui tegelikult mingit võlga polegi.

Tean seda tunnet. Saad maksuametist kirja, mis algab ka pikkade juttudega sellest, kuidas ja mida saab sinuga ette võtta. Hunnik paragrahve. Esimesed kaks lehekülge on erinevaid ähvardusi. Võtab juba kõhu alt õõnsaks. Kolmanda lehe allotsast saad teada, et sa oled kuhugi kogemata 1,36€ rohkem maksnud ja nad ei tea täpselt mis sellega peale hakata.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Romka
Postitusi: 315
Liitunud: 05 Mai 2007, 14:41
Tsikkel: MT-09
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Romka »

Forumist kirjutas: 29 Mär 2019, 09:58
Jesper kirjutas: 28 Mär 2019, 22:26

Tsikli puhul on palju jaburam see, kuidas odavaima seltsi pakkumine on näiteks 67€ ja kalleima 162€, autol jäävad ikka kuhugi 30% sisse need hinnad.

Mul tsikkel 66...295 ja auto 97...454 ja suht koguaeg nii olnud. Kui kõige kallimad pakkumised välja jätta, siis on erinevus ikkagi 3X.

sinilind123 kirjutas: 28 Mär 2019, 15:29

Mulle tagurdas mingi jörr varastatud autoga otsa. Pärast seda tõusis ergos kõikide mu sõidukite kindlustus ca 5-10x kõrgemaks. Täiesti müstiline minu arust. Enne oli ergo aastaid kõige soodsam ja peale seda juhtumit on kõige kõrgem ja kordades kõrgem hinnas järgmisest. Ajuvaba täiesti.

Mul BTAga sarnane seis. Sõideti tagant sisse, nüüd mitu aastat enam mind kliendiks ei taha.

Mul ühel autol näitab aasta kindlustus läbi iizi ergos 144€ aga igneses 13781€

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Ain »

Päris mitmed on väitnud kindlustust tehes, et pole vahet kas teha 6 kuuks või aastaks kindlustus tsiklil.. Kui ise vaatan siis vahe on peaaegu kahe kordne.. ehk siis 25 ja 43.

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas will111 »

eks see ole ju ka suht loogiline. miks peaks kindlustus andma sama hinna 6 kuu ja aasta puhul? need tegelased, kes taolisi jutte räägivad on ilmselt pisut delusional ja nagu ikka võrdlevad omavahel sigasid ja kägusid. a'la kindlustuselts x pakub 6 kuuks sama hinnaga (50), mis selts y aastaks (60). sealjuures summad 50 ja 60 loetakse ilmselt "samaks hinnaks" ka veel takkaotsa sest noh, 100% rikka eestlase jaoks on ju kõik hinnad igalpool samad kuni vahe ei ole vähemalt 10kordne. täpselt pole meeles ka koolist, mis järjekorras need numbrid jooksid ja ega ei tasu siis pead vaevata :D

ma pole veel kunagi, mitte ühelegi sõidukile kindlustust tehes näinud, et 6 kuu ja aasta kindlus oleks reaalselt sama hinnaga või isegi, et see erinevus oleks näiteks kasvõi 10% piires. ka siis kui võrrelda kummagi perioodi parimaid pakkumisi erinevatelt seltsidelt ehk siis iga konkreetse perioodi parimat hinda. küll aga mingite ekstralühikeste perioodide puhul võib vahel olla nii, et a'la 2 kuud on sama, mis 3 kuud ja noh...midagi sinnakanti. või tsiklit kindlustades näiteks 6 kuud vs. 8 kuud on vahe eurodes väike, a'la 3 eurot. protsentides samas on see ikkagi juba suht arvestatav, kuna summad on samuti üsna väiksed. mõnikümmend eurot oli viimati tsikli kindlustus (ei mäleta, mis perioodiks täpselt aga mitte alla 7 kuu kindlasti)

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Kiire päring:

LKF.jpg

6kuud versus 12 kuud on ikka erinevus küll...

PS1 Millest see INGES elab :roll:

Viimati muutis yeekim, 29 Mär 2019, 23:51, muudetud 1 kord kokku.

Saadetud kettaga lauatelefonist!


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas will111 »

ja näed, pzuust saab aasta täitsa sama hinnaga, mis ifist 6 kuud. nii et mõned kodanikud justkui räägiks tõsijuttu ja mingit vahet ei olegi :D


hmm
Postitusi: 424
Liitunud: 01 Juul 2012, 18:14
Tsikkel: K-58, M103, jawa 360
Asukoht: Rakvere
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 106 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas hmm »

Ergo on hindasid korrigeerinud.
28märtsil andis vana 125 aastase kindlustuse 22€, nüüd 17...

Nüüd miks ma selle aasta peale läksin oli pigem selles, et kui pzu aastamakse on pea sama, mis 3 teisel pakkujal pea pool aastat ja ülejäänutel mõne kuu hind, siis miks mitte. Teine kaalukausi painutaja on see, et 6 kuupärast pikendada 1-3 kuud teeb ikka selle aastamakse kokku. Seega nopoint 6 kuuks sipsida, kui ühe korraga aasta tuleb enam vähem samma suurusjärku. Tänasest kuni oktoobri lõpuni Ergos 11€... no 3€ vahet pzu aastaga... samas võib ka nov sõita saada.
Oli ka juhus, kui 9 kuu kindlustamine oli kallim, kui aastamakse ja seda eelmine aasta kevad PZU-s...
Ja tõesti mõned €... no nõks rahu ka võiks midagi väärt olla.

5aastat 50+ vanuste ratastega (Iz jupiter3, Iz49, Iz Planeta Sport, Kovrovets K58, Jawa360) sõidud Balkanil ja selle lähistel https://www.facebook.com/groups/471167806998913

Riga7 (1972) 49cc -> Kovrovets K58 (1958) 124,7cc -> K58@100 173,7cc-> Minsk M103 (1963) 124,7cc -> Jawa 360 + velorex 560 (1972) 344cc -> Jawa 559 (1965) 248,9cc -> Kovrovets K-175 (1958) 173,7cc -> Triumph Bonneville T100 (2019) 900cc
Kasutaja avatar

smtasku
Postitusi: 128
Liitunud: 26 Apr 2013, 11:59
Tsikkel: VTX 1800, Tracer7GT
Asukoht: Kuressaare
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas smtasku »

Aga ei pea ju võtma kindlustust aastaks kui plaanid sõita näiteks novembri lõpuni. Mulle on ka odavaim pakkuja PZU. Juba mitmendat aastat saatsin neile kirja, et soovin pakkumist 8-ks kuuks. Tehakse pakkumine, mis on odavam kui aastane ja kallim kui 6k

Põetud ja kroonilised haigused- Riga 16, Jawa 350/634-7, Iž 56, Honda VT600, Honda CB600F, Honda VTX1800, Yamaha Tracer 7GT

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Heip!

Ma tegin seekord siis hoopis teisiti. Võtsin endale Ergo Telia Äpi kindlustuse. Hetkel on 8,50 kuu Gixerile. Ja kuna slelel rattal seda vaja vaid konkreetselt kord kaks kuus ( kuna ta ikka enamasti rinka seades) siis on kindlustuse hind 4 midagi euri.

Oluline mitte unustada ta välja lülitada :D :mrgreen:

Kui hakkab meeldima siis teen suure ratta kindlustuse ka selle peale ringi. :D

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Ain »

Ardilla kirjutas: 30 Mär 2019, 10:12

Heip!

Ma tegin seekord siis hoopis teisiti. Võtsin endale Ergo Telia Äpi kindlustuse. Hetkel on 8,50 kuu Gixerile. Ja kuna slelel rattal seda vaja vaid konkreetselt kord kaks kuus ( kuna ta ikka enamasti rinka seades) siis on kindlustuse hind 4 midagi euri.

Oluline mitte unustada ta välja lülitada :D :mrgreen:

Kui hakkab meeldima siis teen suure ratta kindlustuse ka selle peale ringi. :D

See Telia asi on mingis mõttes äge.. aga kasutada saab ainult Telia lepinguline mobiiliklient. teised ei saa isegi vist proovida päringut teha et mis maksaks mulle näiteks.
Tegelikult oleks sarnane kombo teenus päris lahe. Kui sul on hobimasinaid mitu siis korraga nagunii ei sõida.. Võiks olla nii ,et on alusleping kus kirjas masinad ja kui sõitma lähed siis aktiveerid selle masina jaoks kindlustuse..

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

srx
Postitusi: 202
Liitunud: 18 Aug 2015, 13:55
Tsikkel: VX800, CB600F, R6, GS500
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas srx »

Kindlustushindade arvutamine on üks kummaline teadus.
Vaja oli kindlustust kahele rattale, 600cc Hornet ja 600cc R6. Suht sarnased asjad.
Hornetile sain kindlustuse 30€ eest. R6 kindlustuse eest taheti samas kindlustusseltsis saada 57€ ehk umbes 2x rohkem.
Võtsin siis ühele ühest seltsist ja teisele teisest. R6 eest maksin 34€ teises seltsis.

Ma oleks väga rahul, kui saaks võtta liikluskindlustuse juhile, mitte sõidukile. See, et mul mitu sõidukit on, ei tähenda, et ma nendega korraga sõidan. Sõidab inimene, mitte sõiduk. Siis kaoks ka vajadust maksta kindlustust iga sõikuki eest, kui tahad nende kõigiga iga natukese aja tagant sõita.
Kui ma oma sõidukit kellelegi laenan, siis peab tal olema kindlustus. Ja kui ta pauku paneb, siis see minu kindlustust ei mõjuta.


reimps

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas reimps »

See "juhi kindlustamine" ei lähe mitte läbi, LKF ja kindlustusfirmad ei laseks sellist lüpsilehma käest nagu praegu on - kõigil masinatel peab olema kindlustus või siis ähvardatakse trahviga jms. Loogiline oleks muidugi inimese liikluskäitumist kindlustada, mitte masinat, aga oled sa miskit loogilist (rahadega seotud) seadusandluses leidnud? Kui saab pumbata rahvat, tuleb pumbata, kompromisse pole.
Ma kunagi porisesin samal teemal, kui sõbrants mu auto maha kandis ja mina heausksena sain topeltkoefitsiendi kaela. Karistati hea olemine ära, laena veel autot.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas yeekim »

reimps kirjutas: 01 Apr 2019, 21:06

See "juhi kindlustamine" ei lähe mitte läbi, LKF ja kindlustusfirmad ei laseks sellist lüpsilehma käest nagu praegu on - kõigil masinatel peab olema kindlustus või siis ähvardatakse trahviga jms. Loogiline oleks muidugi inimese liikluskäitumist kindlustada, mitte masinat, aga oled sa miskit loogilist (rahadega seotud) seadusandluses leidnud? Kui saab pumbata rahvat, tuleb pumbata, kompromisse pole.
Ma kunagi porisesin samal teemal, kui sõbrants mu auto maha kandis ja mina heausksena sain topeltkoefitsiendi kaela. Karistati hea olemine ära, laena veel autot.

Ma üritasin kunagi LKF'iga konstruktiivset kirjavahetust sellel teemal arendada aga jutt oli selline libe ja ümar ja lõppkokkuvõtteks oli ikkagi, et :"Meie ei hakka seda muutma!" Miks, ei vaevutud vastama aga eks Reimps tõi juba põhjuse välja....
Kusjuures, Vabariigi algusajal oli isiku põhine kindlustus, ja praegugi võiks olla vastutuskindlustus, mis hõlmab ka autosõitu.

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

kalle
Postitusi: 720
Liitunud: 21 Juun 2004, 22:53
Tsikkel: Joone all on miskit
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas kalle »

Spoiler
Ain kirjutas: 30 Mär 2019, 14:20
Ardilla kirjutas: 30 Mär 2019, 10:12

Heip!

Ma tegin seekord siis hoopis teisiti. Võtsin endale Ergo Telia Äpi kindlustuse. Hetkel on 8,50 kuu Gixerile. Ja kuna slelel rattal seda vaja vaid konkreetselt kord kaks kuus ( kuna ta ikka enamasti rinka seades) siis on kindlustuse hind 4 midagi euri.

Oluline mitte unustada ta välja lülitada :D :mrgreen:

Kui hakkab meeldima siis teen suure ratta kindlustuse ka selle peale ringi. :D

See Telia asi on mingis mõttes äge.. aga kasutada saab ainult Telia lepinguline mobiiliklient. teised ei saa isegi vist proovida päringut teha et mis maksaks mulle näiteks.
Tegelikult oleks sarnane kombo teenus päris lahe. Kui sul on hobimasinaid mitu siis korraga nagunii ei sõida.. Võiks olla nii ,et on alusleping kus kirjas masinad ja kui sõitma lähed siis aktiveerid selle masina jaoks kindlustuse..

Ma otsustasin ka seda uuendust siis proovida. Ergo tegi messi raames kampaaniat ja läksingi liimile. Sain tasuta kolm gps seadet, mis registreerivad sõidu alustuse ja lõpu, seega ei pea ise välja lülitama. Proovin siis sel hooajal kolme rattaga ära ja sügisel targem. Kui kõikide pakkujate hindu võrrelda, siis Ergo pole muidugi liiga odav, seega mõne muu firmaga oleks kohe aasta võttes ilmselt äkki veel soodsam lõpuks. Aga väike kulude ajatamine ja nii..ühesõnaga proovin.

Kk

KZ1000C3
ST1100N
XL600R
R1100GS
STS Pelikan MK I
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Ain »

Spoiler
kalle kirjutas: 01 Apr 2019, 21:55

Ma otsustasin ka seda uuendust siis proovida. Ergo tegi messi raames kampaaniat ja läksingi liimile. Sain tasuta kolm gps seadet, mis registreerivad sõidu alustuse ja lõpu, seega ei pea ise välja lülitama. Proovin siis sel hooajal kolme rattaga ära ja sügisel targem. Kui kõikide pakkujate hindu võrrelda, siis Ergo pole muidugi liiga odav, seega mõne muu firmaga oleks kohe aasta võttes ilmselt äkki veel soodsam lõpuks. Aga väike kulude ajatamine ja nii..ühesõnaga proovin.

Kk

Kas leping on ikkagi Teliaga? Või saavad ka teised otse Ergoga?

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

srx
Postitusi: 202
Liitunud: 18 Aug 2015, 13:55
Tsikkel: VX800, CB600F, R6, GS500
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas srx »

See GPS variant mulle ei meeldi üldse. Ei taha mingit jälgimisseadet kuhugi külge. Ei võtaks seda isegi siis kui tasuta saaks.
Aga käsitsi sisse-välja lülitamine võiks olla variant.

Kas keegi oskab täpsemalt selle teenuse hinnapoliitikast rääkida?
Mismoodi arveldamine käib? Tunnipõhiselt, päevapõhiselt vms? Palju üks ajaühik umbkaudu maksab? See ilmselt on erinev erinevatel kasutajatel nagu tavaline kindlustus aga kui kõrvale võtta mingi perioodi tavakindlustuse hind, saaks ehk mingi pildi.
Kas lõppkokkuvõttes oleks sellel ka mõtet, kui sõidukit rohkem kui mõned korrad kuus kasutaks?

Kui ma praegu jagan 30€ 6 kuuga, saan 5€ kuu. Palju ma selle 5€ eest äpi kaudu kindlustust saada võiks?
Igapäeva sõidukil selle lahenduse kasutamine on ilmselt mõttetu ja kallis. Aga teise või kolmanda ratta jaoks ehk ei ole.

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Ain »

Minuarust on Telia pakutu üles ehitatud nii, et on kuutasu. Kuskilt on meeles 3 või 4€ ... Aga see kui seda uurisin oli üksjagu aega tagasi.. Ja lisandub siis päeva vms. tasu aktiveerides.

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

See Telia/Ergo variant sobib siis, kui sul on mitu sõidukit. Teed ühe lepingu ja leping toimib siis, kui sul sõiduk liikluses osaleb. Seal on vist see variant ka lisaks, et on võimalik lühiajaliselt kaskot kasutada. [mention]srx[/mention] GPS träkkeri saad ju alati läbi eraldi lülitusahela lisada siis ongi käitssi lülitav.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

retro
Postitusi: 924
Liitunud: 27 Juun 2005, 18:20
Tsikkel: Tiger885, külkaIŽ
Asukoht: Kohatu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 30 korda
Kontakt:

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas retro »

Ain kirjutas: 01 Apr 2019, 23:26

Minuarust on Telia pakutu üles ehitatud nii, et on kuutasu. Kuskilt on meeles 3 või 4€ ... Aga see kui seda uurisin oli üksjagu aega tagasi.. Ja lisandub siis päeva vms. tasu aktiveerides.

Nagu ka tavakindlustusel, sõltub päevatasu seal rattast ja omanikust. Proovisin eile - külkal oli 1€ kuutasu + 0,1€ kasutuspäev. Mammutil jälle 2,5€ kuu jne. Tõmba äpp ja lao oma andmed sisse, näed ka numbreid.

Kasutaja avatar

srx
Postitusi: 202
Liitunud: 18 Aug 2015, 13:55
Tsikkel: VX800, CB600F, R6, GS500
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas srx »

Macintosh kirjutas: 02 Apr 2019, 07:39

@srx GPS träkkeri saad ju alati läbi eraldi lülitusahela lisada siis ongi käitssi lülitav.

Käsitsi lülitamine oli mõeldud nii, et äpist vms kohast käsitsi alustan kindlustuse kehtivuse ja pärast käsitsi lõpetan selle.
GPS trackerit ei taha üldse. Mitte kunagi. Kui ilma selleta ei saa, siis ei paku teenus üldse huvi.

Kasutaja avatar

kalle
Postitusi: 720
Liitunud: 21 Juun 2004, 22:53
Tsikkel: Joone all on miskit
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas kalle »

Mul jälgimisega liigseid probleeme ja hirme pole. Kui mingil põhjusel seda teha tahetakse, siis seda ka tehakse ja selleks on täna niigi mitmeid võimalusi ilma selle seadmeta. Telefon on nt pidevalt kaasas, aga see selleks. Ilma GPSita saab ka kasutada, aga mina küll ise ei viitsi lülitada.
Hinnast niipalju, et BMW R1100GS täis kuutasu on 3 euri ja kui sõidan siis 0,3 euri selle päeva eest. Kui sõidan kõik päevad, siis üle 8 euri kuu ei tõuse. Nagu näha, siis 9 kuud järjest kõiki päevi pole hea täis sõita, siis nagu enam liiga soodne see teenus pole. Hetkel ei mäleta mitmest päevast edasi ei tõuse. Teenust pakub, ehk äpp on Telia ja maksan koos telefoni arvega. LKFis aga näiteb Ergo aastast kindlustust. Eks sügisel näeb kuidas läks..kardan, et hullu soodukat siit ei tule, no vahemalt on tasuta treila kui mingi jamps peaks olema;)

Kk

KZ1000C3
ST1100N
XL600R
R1100GS
STS Pelikan MK I
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Ain »

Aga pakub seda siis ainult Telia? Või on kellegil ka otse Ergo vms.?

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

kalle
Postitusi: 720
Liitunud: 21 Juun 2004, 22:53
Tsikkel: Joone all on miskit
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas kalle »

Ergo ütles, et see on nende uus teenus ja esielgu ainulit Telia kliendile. Hiljem ehk laieneb.

Kk

KZ1000C3
ST1100N
XL600R
R1100GS
STS Pelikan MK I
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”