Krossitreening algajatele/harrastajatele. 9. juuni 2021. Lange motokeskus.

Otsustasid endale mootorratta load teha ja mootorratturiks hakata? Räägi siin kõigest, mis on seotud mootorratta lubade, eksamite, koolituse, lihtsalt tsiklisõidu või liikluse ja seadustega. Kindlustusest räägi ka siin.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Krossitreening algajatele/harrastajatele. 9. juuni 2021. Lange motokeskus.

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Motokrossi trenn harrastajatele/algajatele toimub 09.06 kolmapäeval, Lange motokeskuses, al-kl:17.00.
https://langemotokeskus.com/

Treener:
Andero Lusbo

Treeningu tasu:
25eur treener+10eur rada). See on MEILE eraldi päev, sest K on krossirada suletud!

Osalejate arv
max 10-ratast(+/-2) ja al:85cm3....

Tule, teeme ägeda päeva!!!!

Registreerumine minu kaudu:
reinjyris@hot.ee / tel:5169076 või anderolusbo@gmail.com.

Minul kirjas juba...kui midagi ei muutu 3-4 sõitjat.



Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: Krossitreening algajatele/harrastajatele. 9. juuni 2021. Lange motokeskus.

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Hey krossisõbrad!

Nagu näha siit foorumist, huvi on...aga keegi pole konkreetselt öelnud, et kas tullakse trenni? Paluksime konkreetsust ja tänase/hommse hommiku jooksul teeme otsuse, et kas treening toimub või lükkame edasi/jätame ära. Lange raja omanikud tahaks MEILE pakkuda hooldatud/kastetud rada aga 1-2 inimese pärast seda ei teha.
Seega palun helistada mulle või kirjutada k.a Anderole...ja panna ennast kirja.(minul endal lagunes eile Põlgastes ratta k-kast ära ja sõbral veel suurem õnnetus ehk põles ära garaaz...seega MEIE sõitjatena oleme kahjuks "mängust" väljas...)!

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: Krossitreening algajatele/harrastajatele. 9. juuni 2021. Lange motokeskus.

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Hey!
Enne kui see teema siit kustutada(paluksin "modedel" seda teha, sest teema pole enam aktuaalne)...annan toiminud üritusest nats ülevaadet!

Üritus st krossitreening toimus, ilm oli super, samuti ka rada, kuna oli kastetud-hooldatud ning meid koos treeneriga oli 8 osalejat. Arvan, et kogemusi-teadmisi said juurde kõik ja hr: Lusbo (õpetajana) oli igati tasemel. Seega leppisime kokku, et "kordame"...kuna ja kus selgub suve jooksul.

Kuna siin huvilisi, kes lugesid oli palju ning vb nii mõnigi huviline ei saanud tulla kas nädala sees või oli põhjus kaugus st Tartumaa/Lõuna-Eesti(no MIS...tegelikult ju vahemaad on Eestis suht olematud) siis sarnase ürituse saaks teha ka kuskil mujal ja nõusolek treeneriks olla on mul saavutatud nii Indrek Mägi kui ka Erki Kahro,ga...ja loomulikult ka Andero ise...siis mina olen huvilistele olemas ja valmis "rattad pöörlema" panema, et see äge ala püsiks elus-oleks populaarne ning mis peamine, et õpitakse eelkõige mõtestatult ja ohutult sõitma.

Edukat-ilusat-sooja suve kõigile motospordi harrastajatele-huvilistele!

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”