Kas Yamaha mt-07 on A1 kategooria???

Otsustasid endale mootorratta load teha ja mootorratturiks hakata? Räägi siin kõigest, mis on seotud mootorratta lubade, eksamite, koolituse, lihtsalt tsiklisõidu või liikluse ja seadustega. Kindlustusest räägi ka siin.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Motopoisu
Postitusi: 1
Liitunud: 02 Juul 2020, 22:52

Kas Yamaha mt-07 on A1 kategooria???

Lugemata postitus Postitas Motopoisu »

Olen praegu 16 aastat vana ja ma hakkasin ja mul tekkis kiindumus mootorratas vastu. Sõitnud neil varem pole, aga õppisin neist viimasel ajal niimõndagi. Nägin ühe juhikooli saidil, et A1 lube tehakse Yamaha mt-07-mel. Minu arust on see mootorratas võimsam, kui A1-hes lubatud. Ei tea kuidas need reeglid töötavad ja kas saaks selle de-tuunida. Kui see mootorratas on A1 kategooria, siis kuidas ta esimese mootorrattana tundub?
Palun jagage tarkust😁



Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Kas Yamaha mt-07 on A1 kategooria???

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Motopoisu kirjutas: 02 Juul 2020, 23:00

Olen praegu 16 aastat vana ja ma hakkasin ja mul tekkis kiindumus mootorratas vastu. Sõitnud neil varem pole, aga õppisin neist viimasel ajal niimõndagi. Nägin ühe juhikooli saidil, et A1 lube tehakse Yamaha mt-07-mel. Minu arust on see mootorratas võimsam, kui A1-hes lubatud. Ei tea kuidas need reeglid töötavad ja kas saaks selle de-tuunida. Kui see mootorratas on A1 kategooria, siis kuidas ta esimese mootorrattana tundub?
Palun jagage tarkust😁

Räägi mulle, kuidas Sa 689cc 125cc'ks kavatsed de-tuunida?
Üks asi, mida autokoolis jagatakse on tarkus LS näol.

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Riggs
Postitusi: 91
Liitunud: 24 Juun 2011, 13:45
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Kas Yamaha mt-07 on A1 kategooria???

Lugemata postitus Postitas Riggs »

A2 on

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”