Elukindlustuslepingu eripärad

Otsustasid endale mootorratta load teha ja mootorratturiks hakata? Räägi siin kõigest, mis on seotud mootorratta lubade, eksamite, koolituse, lihtsalt tsiklisõidu või liikluse ja seadustega. Kindlustusest räägi ka siin.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Elukindlustuslepingu eripärad

Lugemata postitus Postitas Turist »

Kas teadsite, et elukindlustuslepingus võib selline punkt sees olla?

kindlustus.jpg
kindlustus.jpg (24.83 KiB) Vaadatud 2998 korda


Kasutaja avatar

Peet
Postitusi: 200
Liitunud: 21 Apr 2013, 14:38
Tsikkel: Tagaveoline
Asukoht: Tallinn/Soodla
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 17 korda

Elukindlustuslepingu eripärad

Lugemata postitus Postitas Peet »

Turist kirjutas: 30 Mär 2021, 12:55

Kas teadsite, et elukindlustuslepingus võib selline punkt sees olla?
kindlustus.jpg

Kas selle põhjal saab väita et 450 krossikas on ohutum kui 1000ccm vana V-Strom? :D

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Elukindlustuslepingu eripärad

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Peet kirjutas: 30 Mär 2021, 13:32
Spoiler
Turist kirjutas: 30 Mär 2021, 12:55

Kas teadsite, et elukindlustuslepingus võib selline punkt sees olla?
kindlustus.jpg

Kas selle põhjal saab väita et 450 krossikas on ohutum kui 1000ccm vana V-Strom? :D

Krossikas ei ole registreeritud mootorsõiduk, seega hoopis spordivahend ja jääb selle kategooria alt välja.

Kasutaja avatar

Frosch
Toetajaliige
Postitusi: 83
Liitunud: 08 Veebr 2019, 11:48
Tsikkel: BMW 1200GS Adventure
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 12 korda

Elukindlustuslepingu eripärad

Lugemata postitus Postitas Frosch »

mx77 kirjutas: 30 Mär 2021, 13:35
Spoiler
Peet kirjutas: 30 Mär 2021, 13:32
Turist kirjutas: 30 Mär 2021, 12:55

Kas teadsite, et elukindlustuslepingus võib selline punkt sees olla?
kindlustus.jpg

Kas selle põhjal saab väita et 450 krossikas on ohutum kui 1000ccm vana V-Strom? :D

Krossikas ei ole registreeritud mootorsõiduk, seega hoopis spordivahend ja jääb selle kategooria alt välja.

450ne Enduro võib ka samamoodi olla (passi järgi 15-20kw?)

Mini Riga - 160cc Pitrpo - Honda Hornet CB600 F - Yamaha FZ1N - Bmw 1200GS Adventure

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Elukindlustuslepingu eripärad

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Frosch kirjutas: 30 Mär 2021, 13:51
Spoiler
mx77 kirjutas: 30 Mär 2021, 13:35
Peet kirjutas: 30 Mär 2021, 13:32
Turist kirjutas: 30 Mär 2021, 12:55

Kas teadsite, et elukindlustuslepingus võib selline punkt sees olla?
kindlustus.jpg

Kas selle põhjal saab väita et 450 krossikas on ohutum kui 1000ccm vana V-Strom? :D

Krossikas ei ole registreeritud mootorsõiduk, seega hoopis spordivahend ja jääb selle kategooria alt välja.

450ne Enduro võib ka samamoodi olla (passi järgi 15-20kw?)

regatud enduuro on teine lugu jah.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Elukindlustuslepingu eripärad

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Millest te seda välja lugesite, et peab olema regatud? Ja kui pole regatud siis võib seina sõita?

On lihtsalt nimetatud sõiduk ja tema mootori võimsus. Või siis mitte regatud mootorratas ei olegi tegelikult mootorratas?

Kas ajutiselt registrist kustutamine ka mudu aitaks?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

romulus
Postitusi: 703
Liitunud: 26 Mär 2007, 21:05
Asukoht: Tartu/Ida-Viru
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 36 korda

Elukindlustuslepingu eripärad

Lugemata postitus Postitas romulus »

Registreerimisele kuulumine on oluline koduse vara kindlustamisel - registrisse kantavad masinad tavaliselt ei ole kaetud. Ma usun selles elukindlustuse punktis siin on meelega jäetud selline määratlus, et oleks ka krossikatega sõitmine välistatud. Sõitke saaniga :) Või valige teine elukindlustus. Mul sellist punkti ei ole sees.

Delta, Tuula Turist 200M '78, Dnepr MT-9 '72, Dnepr MT-10-16 '88, Suzuki GSX600F '90, Africa Twin '97, Iz 56 '61, Yamaha Tenere 700 '23
Kasutaja avatar

Teema algataja
Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Elukindlustuslepingu eripärad

Lugemata postitus Postitas Turist »

Tingimused natuke erinevad jah erinevatel kindlustusfirmadel. Ühest ei maksta raha siis kui üle 60 kW mootorrattaga sõites kasvõi näiteks tehnilise rikke tõttu juhtunud õnnetuses surma saad (?). Teisest aga makstakse siis kui suitsiidi teed (min. 2 aastat peale lepingu sõlmimist). :lol:

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Elukindlustuslepingu eripärad

Lugemata postitus Postitas Vint »

Tõstsin postitused eraldi teemaks. :bsmile:
Kindlustuse asjad on üldjuhul suht segased ja väikseid nüansse täis topitud, mis võivad märkamatuks jääda.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Elukindlustuslepingu eripärad

Lugemata postitus Postitas ranel »

Turist kirjutas: 30 Mär 2021, 12:55

Kas teadsite, et elukindlustuslepingus võib selline punkt sees olla?
kindlustus.jpg

Mis kindlustusselts?

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

tito
Postitusi: 739
Liitunud: 07 Juun 2013, 08:38
Tsikkel: Suzuki DR-Z
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Elukindlustuslepingu eripärad

Lugemata postitus Postitas tito »

Lugu elust enesest mul endal ühe S tähega kindlustusega. Käsin Võrtsu ääres mudas hullamas ATV ga ja pärast ragistasime pilliroos staapi tagasi. Kuna ilm oli sant, said mul prillil kiled otsa ja ca kilt enne kohale jõudmist lasin lõpu ilma prillideta, sest nähtavus null. Loomulikult hakkas kohe juhtuma, eest raualt murdund pilliroo kõrs sättis täpselt silma alla põhjustades väikese vigastuse silmale endale ja ka silmalaule. Pani kohe mõtlema rämeda elukindlustuse peale, mõeldud tehtud, pidi kaitsma isegi koroona eest aastal 2008.... Maksin aastaid kindlustust ja no loomulikult kui see peal ei juhtu ju midagi, kuniks käisin Kauksis RMK matkarajal katkise silla tõttu läbi oja hapra jää ja jalad said märjaks. No hull asi küll, kuid ei.
Koju oli ca 2-3 kilti ja selle ajaga tekkis talla alla keskmist mõõtu tsikli rattalaagri suurune vesivill ja jäin seetõttu koju mõneks päevaks töövõimetuslehele. Kui see läbi edastasin info kindlustusele ja jäin ootama hüvitist, mis pidi olema töövõimetuslehe puhul 80% palgast koos haigekassaga norm hüvitis muidu ja no tõesti ei kasutand seda vääralt a la et nädal tööl ja kolm nädalat haige. Fine tuli x päev hiljem eitav vastus, tõmbasin kõne peale et wtf. Vastus oli lihtne: ise ronisin sinna ja ise süüdi. Küsisin, et kuidas siis õige käitumine pidanuks olema. Kukkusid sisse, jääd paigale ja ootad abi. Antud juhtumi puhul oli talv, väljas miinused ja juhtunu toimus idavõlumaal- jah kindlustus kattis ka fataalse lõpu aga samast loost sain õppetunni, et jo pruta mingit plekki poleks ikkagi saand. Igatahes sai hing S tähega kindlustuse suhtumisest täis ja saatsin nad kukele. Kuna lõpetasin päeva- pealt lepingu nende poolse pläki tõttu, sain veel nõude lepingu ennetähtaegse ühepoolse (minu poolse siis) lõpetamise eest.
Loo moraal: mida iganes sa endal ära kindlustad, leiab kindlustus mustmiljon põhjust hüvitise mitte täitmisele ja no kui maksavadki, siis erand kinnitab reeglit 😀
S tähega kindlustus, olgu siin ära täpsustatud, ei olnud Swedbank p&c ega Salva 😀😀😀

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Elukindlustuslepingu eripärad

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mul oli siis ilmselt sama S-tähega kindlustusega sõlmitud kodukindlustus. Sellega polnud midagi toimunud ja ei tea kuidas oleks käitutud,aga juhtus ühe meie firma veokaga,millele küljelt pani sisse teise firma veok,kes pardakaamera videost nähtavalt järsku vajus üle telgjoone ja meie auto pani palle riivamisi pihta. Selle vasakule kaldunud veoka juhil nähtavalt käes telefon. Tulemus kaassüü ehk 50/50 põhjendusega ,et meie veokas oleks võinud vasakule võtta(ohutusaare ja foori posti kohal :wack:) Kodukindlsutus,siis just lõppes ja uus leping oli mulle juba saadetud allkirjastamiseks,õnnesk ei jõudnud allkirjastada,aga kus siis tuli kõnesid,et miks ja mis valesti jne. Omalkäel tausta uurides sain teada,et see kahjukäsitleja oli samast kandist pärit, selle veofirma omanikuga ja pole välistatud, et seal käiski mingi suss-vuss. helistasi,saatsin tüübi sirgelt persse ja ütlesin,et ma ei taha midagi rohkemat,kui sulle seda lihtsalt ära öelda.
Õnnetusjuhtumi kindlustus, on mul praegu IF-s ja tsikkel ning ekstreem sellega ja ka muul viisil looduses, on seal sees. Vaja pole õnneks siiani läinud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Elukindlustuslepingu eripärad

Lugemata postitus Postitas Turist »

Spoiler
ranel kirjutas: 30 Mär 2021, 17:51
Turist kirjutas: 30 Mär 2021, 12:55

Kas teadsite, et elukindlustuslepingus võib selline punkt sees olla?

Mis kindlustusselts?

See on Gjensidige, aga võibolla mõnel on veel midagi taolist, pole kõiki uurinud.
Elukindlustusega/õnnetusjuhtumikindlustusega seoses pole õnneks kindlustusjuhtumeid olnud, aga (ühe teise firma) kodukindlustusega on positiivsed kogemused. Öösel hakkas elektriboiler lekkima ja vannitoast tulnud vesi rikkus elutoas paar m2 laminaati. Saatsin pildid ja hinna kalkulatsiooni terve toa põranda vahetamiseks, sealhulgas täispuidust liistud ja parekti alusvaip ja maksti kenasti kinni u. 700 eur. Kuna rahaga oli kitsas ja tegelikult põrand eriti hull välja ei näinud (paari m2 ulatuses olid servad hästi vähe üles punnitanud), siis nii jäigi, reaalselt ei hakanud vahetama. :lol:

Viimati muutis Turist, 30 Mär 2021, 23:11, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Elukindlustuslepingu eripärad

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Heh, kisub OT-ks küll, a noh selle S-tähega kindlustusega ka kogemus. Kodukindlustus oli neilt ja suutsin telo vastu maad kukutada. Läks kindlustuse alla ja kõik nagu tibens kuni uue lepingupikenduse pakkumiseni, mis siis oli +34% vs vana. Täpsustava küsimuse peale selgitus - tingimused ja tariifid on muutunud ning poolelioleva kindlustusjuhtumi tõttu ei saa soodustusi rakendada. No põhimõtteliselt sooviti, et maksaksin paari aastaga selle keissi ikkagi ise kinni.
Puu taha nad saatsin ja teiselt seltsilt sain uue pakkumise isegi odavamalt kui varem oli.

Kasutaja avatar

Henn
Postitusi: 370
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: Elukindlustuslepingu eripärad

Lugemata postitus Postitas Henn »

Spoiler
urmas66 kirjutas: 30 Mär 2021, 22:30

Mul oli siis ilmselt sama S-tähega kindlustusega sõlmitud kodukindlustus. Sellega polnud midagi toimunud ja ei tea kuidas oleks käitutud,aga juhtus ühe meie firma veokaga,millele küljelt pani sisse teise firma veok,kes pardakaamera videost nähtavalt järsku vajus üle telgjoone ja meie auto pani palle riivamisi pihta. Selle vasakule kaldunud veoka juhil nähtavalt käes telefon. Tulemus kaassüü ehk 50/50 põhjendusega ,et meie veokas oleks võinud vasakule võtta(ohutusaare ja foori posti kohal :wack:) Kodukindlsutus,siis just lõppes ja uus leping oli mulle juba saadetud allkirjastamiseks,õnnesk ei jõudnud allkirjastada,aga kus siis tuli kõnesid,et miks ja mis valesti jne. Omalkäel tausta uurides sain teada,et see kahjukäsitleja oli samast kandist pärit, selle veofirma omanikuga ja pole välistatud, et seal käiski mingi suss-vuss. helistasi,saatsin tüübi sirgelt persse ja ütlesin,et ma ei taha midagi rohkemat,kui sulle seda lihtsalt ära öelda.
Õnnetusjuhtumi kindlustus, on mul praegu IF-s ja tsikkel ning ekstreem sellega ja ka muul viisil looduses, on seal sees. Vaja pole õnneks siiani läinud.

Oleks su juht vasakule, vastasuuna rajale sõitnud oleks 100% süüdi olnud. Kahju oli väike, et vaielda ei viitsinud?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Elukindlustuslepingu eripärad

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Spoiler
Henn kirjutas: 31 Mär 2021, 07:06
urmas66 kirjutas: 30 Mär 2021, 22:30

Mul oli siis ilmselt sama S-tähega kindlustusega sõlmitud kodukindlustus. Sellega polnud midagi toimunud ja ei tea kuidas oleks käitutud,aga juhtus ühe meie firma veokaga,millele küljelt pani sisse teise firma veok,kes pardakaamera videost nähtavalt järsku vajus üle telgjoone ja meie auto pani palle riivamisi pihta. Selle vasakule kaldunud veoka juhil nähtavalt käes telefon. Tulemus kaassüü ehk 50/50 põhjendusega ,et meie veokas oleks võinud vasakule võtta(ohutusaare ja foori posti kohal :wack:) Kodukindlsutus,siis just lõppes ja uus leping oli mulle juba saadetud allkirjastamiseks,õnnesk ei jõudnud allkirjastada,aga kus siis tuli kõnesid,et miks ja mis valesti jne. Omalkäel tausta uurides sain teada,et see kahjukäsitleja oli samast kandist pärit, selle veofirma omanikuga ja pole välistatud, et seal käiski mingi suss-vuss. helistasi,saatsin tüübi sirgelt persse ja ütlesin,et ma ei taha midagi rohkemat,kui sulle seda lihtsalt ära öelda.
Õnnetusjuhtumi kindlustus, on mul praegu IF-s ja tsikkel ning ekstreem sellega ja ka muul viisil looduses, on seal sees. Vaja pole õnneks siiani läinud.

Oleks su juht vasakule, vastasuuna rajale sõitnud oleks 100% süüdi olnud. Kahju oli väike, et vaielda ei viitsinud?

Õnneks jah,peegel ja furgooni nurk. Tähendab selgituseks,et meie auto sõitis 2.reas ja see telefoni mees esimeses ehk meie auto oli möödumas. Tallinnas Smuuli teel Punase tn ja Laagna tee vahelisel lõigul juhtus. Ehk mõlemad sõitsid samas suunas. Kiirus meie autol 45-48km/h

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Elukindlustuslepingu eripärad

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Ise ka vahepeal imestan mis jutte kindlustuste kohta kuuleb. Sõbral pm aasta vana maja ja võttis ka kindlustuse. Laps viskas puust mänguasja uute telekasse. Pm maksti küll ilusti kinni a lepingus lause sees, et kuni kaks asja aastas. :D
Endal aint Soomes kogemus. Op kindlustus täislaks peal ja kaks kolm korda kasutanud. Üks kord ipad, arvutiekraanid kaks korraga ja telefon. Ühelgi korral pole peale teksti ja pildi rohkem saatnud ja paari päevaga raha kontol olnud. Telefoniga läks kauem kuna oli dual sim ja nad vaatasid vale hinda. A pärast kirj saadeti 230€ juurde. Vahepeal juba mõtlesin, et ostan paar high end tehnika vigurit vigast Eestist ja saadan sinna pildid. :D


042083
Postitusi: 47
Liitunud: 14 Aug 2015, 09:32
Tänatud: 9 korda

Re: Elukindlustuslepingu eripärad

Lugemata postitus Postitas 042083 »

Eripäradest ei oska rääkida, aga mul poiss sõidab krossi ja Ergos kindlustatud. Eelmine aasta läks käeluu ja väljamaksega mingeid probleeme polnud.
Selle aasta kindlustus täpselt sama hinnaga, mis eelmisel aastal.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Elukindlustuslepingu eripärad

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Spoiler
042083 kirjutas: 31 Mär 2021, 07:33

Eripäradest ei oska rääkida, aga mul poiss sõidab krossi ja Ergos kindlustatud. Eelmine aasta läks käeluu ja väljamaksega mingeid probleeme polnud.
Selle aasta kindlustus täpselt sama hinnaga, mis eelmisel aastal.

Mul on ka ERGO-s õnnetusjuhtumikindlustus koos motospordi eritingimusega ja nad on siiani mulle kõik, kaasa arvatud 500 eur tükk custom põlvetoed, kinni plekkinud ilma sõnagi kobisemata. Oskan vaid kiita.

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Elukindlustuslepingu eripärad

Lugemata postitus Postitas AzA »

Lepingusse võib ju mistahes tingimusi panna.
Näiteks minu jaoks on tsikli eritingimus okei, mõnede jaoks ei ole.
Ma olen kindlustuselt ise eritingimusi küsinud ja üldjuhul ka saanud. Lihtsalt vastupidine keiss.
Isegi bensiinijaama ei saa tüüptingimustega minna, mõnes on kiiver peas sisse astumine okei, mõnes ei ole.
Mis seal nii imelikku on?

Aga mulle meeldib.

Jazzyl
Postitusi: 49
Liitunud: 11 Apr 2014, 11:14
Tsikkel: Kawasaki z750
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Elukindlustuslepingu eripärad

Lugemata postitus Postitas Jazzyl »

Spoiler
AzA kirjutas: 31 Mär 2021, 11:15

Lepingusse võib ju mistahes tingimusi panna.
Näiteks minu jaoks on tsikli eritingimus okei, mõnede jaoks ei ole.
Ma olen kindlustuselt ise eritingimusi küsinud ja üldjuhul ka saanud. Lihtsalt vastupidine keiss.
Isegi bensiinijaama ei saa tüüptingimustega minna, mõnes on kiiver peas sisse astumine okei, mõnes ei ole.
Mis seal nii imelikku on?

Täna vist enam väga suurt vahet ei ole kas sa kõnnid tanklasse sisse kiiver peas või koroona mask ees.. :roll:

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Elukindlustuslepingu eripärad

Lugemata postitus Postitas AzA »

Jazzyl kirjutas: 31 Mär 2021, 12:21

Täna vist enam väga suurt vahet ei ole kas sa kõnnid tanklasse sisse kiiver peas või koroona mask ees.. :roll:

Jeps, tänu tripperile saab söörkl keisse kiiver peas kabanossi ostma minna :mrgreen:

Aga mulle meeldib.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”