Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

üks täiesti isevärki ürituse liik, erinevalt tavalistet motomeeste üritustest on siin ka naisi.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Angely
Postitusi: 9
Liitunud: 06 Aug 2013, 20:21

Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas Angely »

Tere poisid!

Enne suure suve lõppu oleme korraldamas sõbrannale tüdrukute õhtut ja kuna eelmisel suvel tehtud bike sõit oli kõikidele tüdrukutele nii meeldejääv siis teeks see aasta sama plaani.
Aeg: 24.08.2013 u kell 12:00
Tüdrukuid: u 20
Marsuut: Tallinn - Hageri - Nõmme - linna tagasi (alustada võiks ilmselt kogunemist taas Linnahalli juures)
Kestvus u: 1,5 - 2h
Plaan: koguneda kõik tüdrukud ja poisid Linnahalli juures, pruut tuuakse sinna autoga ja siis tema ka bikele ja tiirutama. Esimene peatus Hageris ja siis linna tagasi. Käiakse läbi erinevad kohad mis pruudiga seotud on ja igas peatuses ka väike paus, kus tehakse pruudile mingi ülesanne + pildistamine.

Päikest! :wink:



Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas Sten »

See enam ei mõju :nono:

Edaspidi reageeritakse ainult sellistele üleskutsetele , kus ollakse nõus baikereid sõidutama nendega seotud kohtadesse - pubid , baarid jne . ja kus igas peatuspaigas tehakse paus ( 2 õlut) ja kui muidu ei saa siis paar pilti ka .

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...

reimps

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas reimps »

Oota, ma nüüd loen hoopis esimesest postist välja, et pruudil on tänavu teine katse?

Kasutaja avatar

walkman
Postitusi: 14
Liitunud: 17 Apr 2013, 16:51
Tsikkel: HD FXSTB Softail Night Train

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas walkman »

Tüdrukute õhtud hakkavad igapäevaseks siin muutuma? Mis on motivaatoriks nendest üritustest osavõtmiseks? Vastata võiksid siis need, kes nendel üritustel (reeglina sõidukogemuseta?) seljakotte sõidutamas käivad. Kuidas kompenseeritakse aja- ning muud kuluartiklid ratturitele - saab pidu ja pulli ka teha või ainult transat? Peaks vist ikka ise ka korra sellisest üritusest osa võtma ehk oma silm on kuningas (konkreetsele üritusele küll oodatud kirev plastik), aga... ilma varustuseta ja reeglina piduehtes tšikke sõidutades, kui midagi peaks juhtuma, kes vastutab? :roll: Kuid midagi peab siiski neid kaherattalisi nendele üritustele meelitama? Ilmselt mingile erakordsusele viidata ei saa, sest kipub sellelaadseid üritusi ju isegi ühe nädala peale mitu tulema. Naiste ees esinemine ka nagu rohkem puberteetikute lõbu. Käite seal endale tulevast kaasat otsimas, lootes, et sõidutatavate seltskonda ka vallalisi neide satub?

Kas nende sõidutatavate pilte ka kuskil ennem tavaliselt näidatakse, kui kokkulepitud kohta kohale ilmuma peab? :D


Teema algataja
Angely
Postitusi: 9
Liitunud: 06 Aug 2013, 20:21

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas Angely »

Ei ole teine katse :) Lihtsalt mina osalesin eelmine aasta ka ühel peol, kus oli ka selline sõit :D

Eelmine aasta keegi ei kurtnud, et igav oleks olnud :) Tehti lausa lahe video ühe bikeri poolt.
Pärast ei aetud kedagi ka kohe minema, pakuti süüa ja juua lõbusas seltskonnas :)


Teema algataja
Angely
Postitusi: 9
Liitunud: 06 Aug 2013, 20:21

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas Angely »

Kas tõesti ei leidu toredaid poisse, kes sooviks meiega väikese tiiru teha? :)

Mõned võiksid olla ka rahulikumad Harleyd näiteks, kuna mõned tüdrukud eelistavad neid.

Kogunemisel hoolitseme selle eest, et enne sõitu ikka natukse söögipoolist ja joogipoolist ka pakutud saaks ja hea meelega ootame õhtul teid kõiki ka peole meiega! :D Ja kindlasti saab ka nalja tee peal, ei ole niisama ringi tiirutamine!

Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas Sten »

Ma arvan , et sa pead veel panuseid tõstma ...

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...
Kasutaja avatar

T.T.
Postitusi: 95
Liitunud: 22 Sept 2007, 19:29
Tsikkel: MV Augusta F4RR
Asukoht: Männiku

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas T.T. »

Angely kirjutas:

Kogunemisel hoolitseme selle eest, et enne sõitu ikka natukse söögipoolist ja joogipoolist ka pakutud saaks ja hea meelega ootame õhtul teid kõiki ka peole meiega! :D Ja kindlasti saab ka nalja tee peal, ei ole niisama ringi tiirutamine!

Nooh.... hakkab juba vaikselt tulema :wink:, äkki siis isegi tulen kui ilma on :lol:

Cruise-Suzuki M1800R, Cross-Husqvarna 250, Speed-Kawasaki ZX-10R, Aprilia RSV 1000, MV Augusta F4RR, City-Kawasaki Z750
_______________________________________
Liikluses piisaks kui me EI TAKISTA JA EI OHUSTA, ülejäänud reeglid võiks siis ka olemata olla.

Teema algataja
Angely
Postitusi: 9
Liitunud: 06 Aug 2013, 20:21

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas Angely »

No kuidas siis veel meelitada.... :P hmmm bike peale ei luba lühikesi kleite selga panna, aga õhtul peol ikka kõik tüdrukud ilusate kleitidega :P


Teema algataja
Angely
Postitusi: 9
Liitunud: 06 Aug 2013, 20:21

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas Angely »

Tere poisid!
Nüüd on natukene asjalood selgunud...loodame ikka ilusale ilmale ;)
Aga päevakava on päris pikk ja seega olen kindel, et igav teil meiega ei hakka :P
11.15 Maria jõuab Linnahalli juurde, meie ootame teda Kabrioletid ja bikerid, õhupallid, loosungid
11.30 sõit Maria ema juurde Valdeku tänavale
11.50 Maria ema juures, kus ta annab Mariale ülesande
12.30 algab sõit Petsi juurde
12.45 Pets annab Mariale ülesande täitmiseks
13.30 algab sõit kooli juurde Tallinna Kristiine Gümnaasium
13.35 Anne Lekko annab Mariale ülesande kooli juures
14.15 Me viime Anne Lekko "Marati majja" (saab nalja et meiega kaas sõidab ja tal vaja minna sinna sünnipäevale
14.40 algab sõit Hagerisse
15.30 annab Hageris Kristian Mariale ülesande
16.15 hakkab sõit Tallinna
Meiega kaasas on koguaeg fotograaf, seega ka fotoshoodid on vahepeal :)

Hetkel on meid 17 ja 4 tüdrukut on veel lahtised...seega päris korralik punt :)
Kas saame poisid kokku? :D

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas sepp »

Angely kirjutas:

Kas saame poisid kokku? :D

jaa,kohe saame kokku :mrgreen:


zx12r

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Tundub ikka väga tegevust täis päev. Tsiklimehed käivad sellistel üritustel enamasti s6itmise, mitte tsiklir6ivastuses niisama ringi hängimise pärast.

Tee ka plaan B juhuks kui ei tule sobiv hulk tsiklimehi kokku.


reimps

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas reimps »

zx12r kirjutas:

Tee ka plaan B juhuks kui ei tule sobiv hulk tsiklimehi kokku.

Vihje: 15€ näkku.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas M.T. »

reimps kirjutas:

Vihje: 15€ näkku.

+kutse pulma, siis saad ehk seltskonna kokku. Hetkel on soov, et ratturid raiskaks praktiliselt terve laupäeva, lisaks bensiin ja vastu pakutakse fotoshoote ainult. Neid tüdrukutesóite on juba nii tihedalt, et peate omaltpoolt ikka rohkem vastu pakkuma, et huvilisi jätkuks.


karue38
Postitusi: 70
Liitunud: 23 Jaan 2013, 22:19
Tsikkel: 1 R1 on Wheelie Machine,+R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas karue38 »

M.T. kirjutas:
reimps kirjutas:

Vihje: 15€ näkku.

+kutse pulma, siis saad ehk seltskonna kokku. Hetkel on soov, et ratturid raiskaks praktiliselt terve laupäeva, lisaks bensiin ja vastu pakutakse fotoshoote ainult. Neid tüdrukutesóite on juba nii tihedalt, et peate omaltpoolt ikka rohkem vastu pakkuma, et huvilisi jätkuks.

See on juba õigem jutt... pulmakutse tooks kindlasti rattad kohale... Ma ei kujuta küll ette siia-sinna läbi linna sõita seljakotiga R1 taga, kui igasugune kogemus varasemast puudub seljakotina sõita, aga nagu siin juba mainiti siis ja kroomidega mehed ju oodatud seega ise ei hakka sinna trügimagi.

Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 901
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

Vabandan ette, et pole asjaga nii kursis, kui võiks ja peaks, aga mul tekib esmane suur küsimark sõidutavate varustuse osas. Kas preilnatel oma suuruses kiivrid, sõidujope/kombe jms olemas, või sõitasoovijad avaldavad kõik oma mõõdud, et tsiklistid varustuse neile kaasa võtaks? Ilma sõiduvarustuseta üsna riskantne vedada kogemusteta seljakotte. Lihtsalt huvi pärast - kuidas see varustuse küsimus on korraldajal/tellijal lahendatud?

Soojema ilmaga on alati valus vaadata, kuidas plätude ja lühkaritega tibisi rattal sõidutatakse, autode vahel tõmmeldes. Kusjuures juhil endal enamasti korralik kombe seljas. Ilmselgelt ma ei saa aru ja olen lihtsalt kade :wack:

Aastaid tagasi sai ka ühele taolisele üritusele mindud, mis kohalejõudes ära jäeti. Kaasfoorumlased, kes kohal ei käinud, teadsid asja põhjendada sellega, et meil sõbraga olid koledad rattad ja me ise veel jubedamad :mrgreen:

Sarnaselt eelkõnelejale pole ka mul na uhket aparaati, mida siin teemas olevale üritusele oodatakse, ning seega ise ei hakka oma larfi sinna sekka suruma. :ner:

Viimati muutis Priit_IZ, 19 Aug 2013, 10:05, muudetud 1 kord kokku.
Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas sepp »

Ma kõsiks selle peale,kas keegi teab,et on juhtunud mõni õnnetus täönu sellele,et tydruk pole varem sõitnud,kas tõesti on mõni tydruk taga istudes selle pärast põhjustanud avarii??


mart211

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Minu meelest on haige vaadata, kuidas noored õhukeste riietega limusiinis ilma turvavöödeta lällavad. Sama kehtib marsruuttaksode kohta, kus ilma turvavööta sõidetakse, kole vaadata.

Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 901
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

sepp - ise tean vaid ühte sellist juhust oma ühe hää kamraadiga. Paraku seal oli vastukallutav seljakott juhist märkimisväärselt massiivsem, tänu millele kurvi ei õnnestunud läbida, nagu sooviti, õnneks sel korral päädis asi vaid paari kriimustusega. Aga see selleks. Varustus peaks nii, ehk naa olema ja soovitavalt õige suurusega, et sellest ka kasu oleks jama korral.

mart211 - valulävi erinev, ma õrna hingega :lol:

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas sepp »

Priit_IZ kirjutas:

sepp - ise tean vaid ühte sellist juhust oma ühe hää kamraadiga. Paraku seal oli vastukallutav seljakott juhist märkimisväärselt massiivsem, tänu millele kurvi ei õnnestunud läbida, nagu sooviti, õnneks sel korral päädis asi vaid paari kriimustusega. Aga see selleks. Varustus peaks nii, ehk naa olema ja soovitavalt õige suurusega, et sellest ka kasu oleks jama korral.

ma syydistaks selles siiski juhti valesti valitud kiiruse pärast :bsmile:
See kas tydruk kallutab vastu või ei,saab selgeks esimese paari kurviga ju. Ja siis on juhi asi edasi valida vastav sõidustiil.
Sellep ma yle valingi hoolega keda võtan taha ja keda mitte,õnneks on rattal väga väike tagaiste ja suured ei mahugi :mrgreen:

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas M.T. »

sepp kirjutas:

Sellep ma yle valingi hoolega keda võtan taha ja keda mitte,õnneks on rattal väga väike tagaiste ja suured ei mahugi :mrgreen:

Rebime kontekstist välja (lol)


Teema algataja
Angely
Postitusi: 9
Liitunud: 06 Aug 2013, 20:21

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas Angely »

Tervitused!

Ühesõnaga nagu ma kunagi enne juba mainisin, et söögipoolis ja jook ikka meie poolt :) Kas siis kohe kogunedes või siis mõnes vahepeatuses.
Lisaks siis meie poolt lahe seltskond ja tore päev. Igas peatuses on lisaks ka mingi ülesanne pruudile, seega meelelahutuse osa ka olemas ;)
Ma tean ka ise, et see päev on nii pikaks venitatud, kahjuks mina ise seda seekord ei korralda, olen lihtsalt abiks bikerite orgunnimisel :D

Eelmisel aastal kui ühel sellisel üritusel osalesin, siis rääkisid poisid alguses kõik oma seljakottidele ära, kuidas olla ja mida teha / mitte teha :) Loomulikult sõideti ka ilmselt tsipa rahulikumalt kui võib-olla üksi sõidetakse.
Varustust ei ole kahjuks, oleks tore kui kiivri saaksite kaasa võtta :) Ilm hetkel lubab laupäeval küll päikest, aga temperatuuri poolest enam nii soe ei ole, seega usun, et keegi plätu ja lühikese püksiga kohale ei tule :D

Ja õhtu lõpetame me klubis, seega kõik sinna oodatud ;) saan teile ka tasuta sissepääsu orgunnitud! :P

A.


Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas Tarts »

sepp kirjutas:

ma syydistaks selles siiski juhti valesti valitud kiiruse pärast :bsmile:
See kas tydruk kallutab vastu või ei,saab selgeks esimese paari kurviga ju. Ja siis on juhi asi edasi valida vastav sõidustiil.

+1

sepp kirjutas:

Sellep ma yle valingi hoolega keda võtan taha ja keda mitte,õnneks on rattal väga väike tagaiste ja suured ei mahugi :mrgreen:

Minu külmkapil, nagu Sa mu ratast viimati nimetasid, on tugitool taga. Seega mahuvad ka suured. Olen sõitnud ka koos XXXL-iga. Õnneks on seal nii hea istuda, et seljakotid pigem nurruvad kui kipuvad juhtimises osalema. Kiirust aga tuleb jah, hoolega valida - kui XXXL taga istub, on foori all seistes ratta püsti hoidmisega igavene tegu :)


Teema algataja
Angely
Postitusi: 9
Liitunud: 06 Aug 2013, 20:21

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas Angely »

Tuli nüüd selline plaanimuudatus, et tüdrukutele võeti üks suur buss ja biked seekord jäävad ära :) :(

Suured tänud neile, kes olid valmis abistama ja kohale tulema :)

Angela

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Ehk ühte bussijuhti on odavam sööta-joota ja klubisse smugeldada kui kampa "näljaseid" rattureid. Ajasime vist lati liiga kórgele :ner:

Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas Sten »

Angely kirjutas:

Pilt

Angela

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...
Kasutaja avatar

Sniff
Postitusi: 54
Liitunud: 26 Mai 2013, 20:36

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas Sniff »

Hirmutasite tüdrukud ära, panustavad et bussijuhid on tervema mõistusega. :ner: :bsmile:

Kasutaja avatar

leko
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Dets 2010, 14:10
Tsikkel: väike RR
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas leko »

krt, ma just seekord mõtlesin osaleda :)

Deeem :wack:

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas sepp »

saan bussiga tööd jälle :mrgreen:


AdrianaLoco
Postitusi: 39
Liitunud: 10 Juun 2013, 17:52
Asukoht: Tallinn-Pärnu

Re: Tüdrukute õhtu 24.08.2013 (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas AdrianaLoco »

sepp kirjutas:

saan bussiga tööd jälle :mrgreen:

aaaa, seda sa siis naiste nimel teedki :D Bussigünekoloog, kõik saab üle vaadatud :D

I have two sides of brain. Left one, theres nothing right and the right one, theres nothing left.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Pruudisõit ja muud rahvuslikud mängud”