Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Kogu tõde mootorratta rehvidest, nende rõhust, tootjatest ja kulumisest. Kui mootorrattur tunneb huvi mootorratta rehvide vastu siis vastus tuleb siit. Ja küsimused samal teemal elik mootorratta rehvide kohta ka ikka siia.

Moderaator: Moded


mart211

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas mart211 »

yeekim kirjutas:

Läheb nüüd suht OT'ks ära aga:
1:Rehvid on mul velgedel ja vahetan ise, kulu :?
Plekkveljed maksavad miski 20€ tk(kasut), rehvid peale ja sõita saab nendega kuskil 3 hooaega. Kokkuhoitud € rehkendused teeb igaüks ise, rääkimata vahetusaja siblimisest jmt.
2.Mis imekoht see Tallinn on, et rehvivahetused SELLISTE hindadega on :evil: 15-20€ max. mujal.

  1. "Ostad rehvid meilt, vahetus poole hinnaga!", Ma ei tea, mul on siis vahetus suisa tasuta või 1€(SIC!) rehvi pealt.

edu

Tasakaalustad ka ise? Mugavus maksab ka veits.
Mul ka plekkvelgedel talverehvid, kuid ise ei viitsiks elu sees jebida sellega. Kes koonerdada tahab koonerdab naguinii, mina auto hoolduse ja korrasoleku pärast ülemeelikult koonerdada ei viitsi, kui just hunnikuga pappi ei pea välja käima. Tasakaalustus, lämmastik, vasemääre et pärast lahti ka saad asjad ning see tund aega millegi asjaliku peale kulutada ei tundu väga suur kulu, arvestades et poest saad 20€ eest mitte sittagi.



Kasutaja avatar

mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas mmz »

Mul mugavuse pärast ongi autol talve- ja suverehvid eraldi velgedel. Saan sõita suverehvidega täpselt nii kaua kuniks ilmastik veel lubab ega pea viimasel hetkel rehvitöökodades vabu aegu taga ajama ja vahetuse pärast kuhugi spetsiaalselt sõitma. Kui hommikul ootamatult lumi maas, siis vähem kui poole tunniga saab ise kenasti talverehvid alla pandud. Kui tasakaalustada vaja, siis lasen seda teha väljaspool suurt rehvivahetusemöllu. :)


mart211

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Yeekim, ja alati on ju võimalus osta kasutatud naelrehve ja kevadel viimased naelad välja tirida. Siis ei pea üldse raha maksma ega väga midagi tegema. :mrgreen:

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas yeekim »

mart211 kirjutas:

Yeekim, ja alati on ju võimalus osta kasutatud naelrehve ja kevadel viimased naelad välja tirida. Siis ei pea üldse raha maksma ega väga midagi tegema. :mrgreen:

Loe ka mmz postitust (togi)

See, et ma ise, endale sobival ajal vahetan on koonerdamine?
Lämmastik?-tavakasutuses 0 mõte- korra kuus suudan ka ise vajadusel juurde pumbata.
Vasemääre on ilmselt ka hirmus defka, et seda tavainimesel garaažis pole....

edu

yeekim@liigamiugavetrehvivahetusejärjekorraspassida

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas pühak »

Mul ka küsimus: Kui mul on kaks veljekomplekti olemas, kas ma pean siis sellepärast rehve aegajalt pealt maha katkuma, et odavalt saab??

See on elementaarne, et paar korda rehvi eluea jooksul tuleb neid lasta tasakaalustada, ma lasen nii suvekaid kui talvekaid kord aastas pingis vurritada ja vajadusel tina anda. Aga selleks pole vaja pealt maha katkuda ja seda kõike saab teha väljaspool tipphooaega. See, et mul mitu veljekomplekti on, ei tähenda automaatselt seda, et ma suvalise pasaga sõidan, nii, et pole vaja naeruvääristada. Maitse ja rahakoti asi, kuidas keegi majandab. Muuseas, ka vasemäärde tuub on mul täiesti olemas.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

GeiuLiisi
Postitusi: 501
Liitunud: 31 Aug 2012, 19:43
Tsikkel: Hayabusa aka Triinu :)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 31 korda
Kontakt:

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas GeiuLiisi »

Avaldan ka natukene oma arvamust selles OT teemas :D
Mul eksmehel kodus ise meisterdatud rehvipost - tasakaalustus kaa ja värgid... Teeb seal "põlve otsas" nii autodele plekk- ja valuvelgedele vahetusi kui ka tsiklitele rehvivahetusi - mu enda tagarehv on sealsamas peale vinnatud ja ilusti tasakaalustatud :) Asi toimib täitsa. Aga siiski mina kõrvaltvaatajana ja ise omal ajal rehvivahetusega tegelenud inimesena ütlen, et ma pigem maksan siis kuskil kohas ja ootan selle tunnikese (noh, hea on, kui saab tassikese kohvi ka kõrvale), kui hakkan seal tema garaazi all ise mässama ja möllama... Mina kui teada tuntud kohmerdis - päradst nukid lõhki ja mis iganes. Ma olen laisk ja mugav ja mingeid veeringuid lugema ei hakka. Kui on vaja teha, siis peab tehtud saama ja iga tegemine maksab.
Hindade üle vingumine on üldse üks suhteliselt absurdne teema. Klienditeenindajana tean täpselt, kuidas näed roppu vaeva mingi asja otsimisega, aga siis kunde tuimalt ütleb "Sealt teisest linna otsast ma saan asja euri jagu odavamalt. Lähen võtan sealt!" - mis mõttes nagu!? :D
Igaüks kujundab oma hinnad vastavalt võimalustele. Loomulikult pole mõtet rehvivahetuse eest mingit 40 eurtsa küsida, peab siiski konkurente ka jälgima ju, aga nooo kiunuma kukkuda siin mingi paari eurise vahe pärast või nt selle koha pealt, et Lõuna-Osariikides on odavam - bullshit! Kui kuskil mingi koha hinnad ei meeldi, mine ja otsi vaikselt endale odavam nurgake - neid leiab alati! Pärast aga ei tasu kiunuda kehva kvaliteedi pärast (ma nüüd ei väida, et seal kus on kallim, on alati parem - üldsegi mitte! Aga saate vast pointile pihta). See on elu. Võtke või jätke. Kui jätate, siis Türisalu pank aitab :)

Peace poisid, täna on reede! :bsmile:

Boobs of steel, Stainless :twisted:
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas yeekim »

GeiuLiisi kirjutas:

..... täna on reede! :bsmile:

On vää :?

Saadetud kettaga lauatelefonist!


mart211

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas mart211 »

pühak kirjutas:

Mul ka küsimus: Kui mul on kaks veljekomplekti olemas, kas ma pean siis sellepärast rehve aegajalt pealt maha katkuma, et odavalt saab??

See on elementaarne, et paar korda rehvi eluea jooksul tuleb neid lasta tasakaalustada, ma lasen nii suvekaid kui talvekaid kord aastas pingis vurritada ja vajadusel tina anda. Aga selleks pole vaja pealt maha katkuda ja seda kõike saab teha väljaspool tipphooaega. See, et mul mitu veljekomplekti on, ei tähenda automaatselt seda, et ma suvalise pasaga sõidan, nii, et pole vaja naeruvääristada. Maitse ja rahakoti asi, kuidas keegi majandab. Muuseas, ka vasemäärde tuub on mul täiesti olemas.

Ei, sellest ega sinust pole keegi ju rääkinudki. + veljevahetus on ju soodsam ka kui rehvivahetus.

yeekim kirjutas:
mart211 kirjutas:

Yeekim, ja alati on ju võimalus osta kasutatud naelrehve ja kevadel viimased naelad välja tirida. Siis ei pea üldse raha maksma ega väga midagi tegema. :mrgreen:

Loe ka mmz postitust (togi)

See, et ma ise, endale sobival ajal vahetan on koonerdamine?
Lämmastik?-tavakasutuses 0 mõte- korra kuus suudan ka ise vajadusel juurde pumbata.
Vasemääre on ilmselt ka hirmus defka, et seda tavainimesel garaažis pole....

edu

yeekim@liigamiugavetrehvivahetusejärjekorraspassida

Lugesin, mõistlik jutt ja mõistlikud inimesed nii teevadki, mitte ei tule mingi kümne euro pärast foorumis maailmaparandamise kisa tõstma :D

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Mina ei põe 10€ pärast, minule on tähtis AEG ja MUGAVUS ja selleks ma oma postituse tegin: mis KRDi pärast enda elu nats mugavamaks ei viitsita teha vaid iga kevade ja talve algul jälle tsirkusega tegelema hakkavad :roll:

Kohtume jälle selle teemaga kevadel :bsmile:

Over n' out

Saadetud kettaga lauatelefonist!


leib
Postitusi: 185
Liitunud: 10 Mär 2013, 03:54
Tsikkel: Cz 86

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas leib »

Ma ei saa aru miks debiilid nussivad Oma ajusid mingi kummivahetusega. Kui ostsin endale Hummeri siis seal all olid ja on mingid s+m kummid ,sōidan juba viis aastat nendega ja ei tea Mina mis on see haige tömblemine iga kevad ja sügis. Aga eks igal klounil ole Oma hobid.

Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Juba jäi info vanaks...

Viimati muutis tramm66, 30 Nov 2013, 17:19, muudetud 3 korda kokku.

oxide
Postitusi: 507
Liitunud: 31 Aug 2008, 12:39
Tsikkel: rsv4
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas oxide »

leib kirjutas:

Ma ei saa aru miks debiilid nussivad Oma ajusid mingi kummivahetusega. Kui ostsin endale Hummeri siis seal all olid ja on mingid s+m kummid ,sōidan juba viis aastat nendega ja ei tea Mina mis on see haige tömblemine iga kevad ja sügis. Aga eks igal klounil ole Oma hobid.

on sul kõik ikka hästi.

Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Pühapäeval (1.dets.) on hommikused ajad vabad 10.00 kuni 13.00 ja õhtused ajad 16.00-19.00
Broneeri 5518909
Töökoja info: http://www.rehvipost.ee/?p=475

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7345
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

tramm66 kirjutas:

Pühapäeval (1.dets.) on hommikused ajad vabad 10.00 kuni 13.00 ja õhtused ajad 16.00-19.00
Broneeri 5518909
Töökoja info: http://www.rehvipost.ee/?p=475

Kas lauset "Meilt ostetud rehvidele kõik täisvahetused -50% hinnakirjast" tuleb mõista täpselt nii nagu kirjutatud või on siia ka finess peidetud? Kui on, siis palun täpsustada, milline.
Ehk siis, kui ma olen teilt ostnud kõik neli rehvi, siis te vahetate need mul auto all ära 50% hinnaga?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

onusnooker
Postitusi: 293
Liitunud: 25 Jaan 2006, 21:10
Tsikkel: Honda Shadow American Edition

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas onusnooker »

macintosh kirjutas:
tramm66 kirjutas:

Pühapäeval (1.dets.) on hommikused ajad vabad 10.00 kuni 13.00 ja õhtused ajad 16.00-19.00
Broneeri 5518909
Töökoja info: http://www.rehvipost.ee/?p=475

Kas lauset "Meilt ostetud rehvidele kõik täisvahetused -50% hinnakirjast" tuleb mõista täpselt nii nagu kirjutatud või on siia ka finess peidetud? Kui on, siis palun täpsustada, milline.
Ehk siis, kui ma olen teilt ostnud kõik neli rehvi, siis te vahetate need mul auto all ära 50% hinnaga?

Plaanin ka uued naelrehvid osta aga küll peale seda rabistamist mis praegu toimub saab selle vahetuse ka kusagilt ostupunktist tasuta... vast :mrgreen:
PS. Kes rehvimüügiga siin veel tegelevad võivad panna pakkumise mulle priva, sellistele rõngastele: goodyear UltraGrip Ice Arctic 205-55-16 -4tk


oxide
Postitusi: 507
Liitunud: 31 Aug 2008, 12:39
Tsikkel: rsv4
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas oxide »

minu arust on elementaarne,et kui ostad rehvid siis saad tasuta alla ka.Streetmotos pannakse ju rehv tasuta alla, vähemalt kaherattalistele.

Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Sellepärast ongi mõistlik arvutada kulud kokku (rehvide hind, võimalikud posti-, aja-, kütusekulud, paigaldus jne) ja alles siis selgub kust on odavam endale rehve hankida.

Kellel veel soov täna (pühapäev) autorehve soetada, vahetada jne. siis vabu aegu on.

Nüüd on jäänud järele veel 2 aega: 17.55 ja 18.30
tel. 55 18 909

Viimati muutis tramm66, 01 Dets 2013, 15:31, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas korke »

Ei saa tänamata jätta Biker24 rehvivahetust. Papud kiirelt all ning lämmastik sees.
Ega ei teagi mis on normaalne või kallis hind aga mina sain küll siga hea hinnaga :mrgreen:

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Järjekordi küll enam ei ole aga otsustasime siiski, et Rehvipost Kadaka tee 1/4 Tallinn on jõulupühadeni avatud:

E - L 10 - 19.00 ja P 10 - 16.00

Broneeri aeg tel. 55 18 909

Biker.ee liikmetele velgede graanulpesu või rehvide lämmastiktäitmine tasuta.

Kellel veel talvekad hankimata siis enne soetamist soovitan võrrelda meie hindadega.
Kõik levinud mõõdud kohapeal olemas, vt. http://www.rehvipost.ee

Säästu-eri: kaubavalikusse lisandusid kvaliteetsed Saksa ja Poola protirehvid: naastud ja lamellid
Samuti äkki abiks rehvid+paigaldus järelmaksuga, vaata lähemalt siit

Viimati muutis tramm66, 15 Dets 2013, 11:39, muudetud 1 kord kokku.

reimps

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas reimps »

Oot, saan ma nyyd sellest viimasest postist 6igesti aru, et viskan autosse oma suverehvid (velgedel) ja tulen l2bi, siis granuleerite pesuga niisama nad mul 2ra ka? V6in samal ajal k6rval lolli juttu ajada ja myygisolevat kaupa n2ppida ka. Maksta v2ga ei taha muidugi :mrgreen:

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Logish, poes on ju kah nii, et kui kaks ühe hinnaga siis võid ju panna selle teise mis tasuta tuleb kohe oma kotti ära, kuna see on ju tasuta.

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Biker24
Postitusi: 98
Liitunud: 30 Mär 2014, 20:27
Asukoht: Kadaka tee 1/4 Tallinn
Kontakt:

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas Biker24 »

Pilt
Biker24-s olev Rehvipost Kadaka tee 1/4 Tallinn on avatud:

E - L 10 - 19.00 ja P 10 - 16.00

Broneeri aeg tel. 55 18 909

Biker.ee liikmetele velgede graanulpesu või rehvide lämmastiktäitmine rehvivahetusele kaubapeale.

Kellel veel talvekad hankimata siis enne soetamist soovitan võrrelda meie hindadega.
Kõik levinud mõõdud kohapeal olemas, vt. http://www.rehvipost.ee
Samuti äkki abiks rehvid+paigaldus järelmaksuga, vaata lähemalt siit

Kasutaja avatar

Biker24
Postitusi: 98
Liitunud: 30 Mär 2014, 20:27
Asukoht: Kadaka tee 1/4 Tallinn
Kontakt:

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas Biker24 »

Palume juba aja broneerimisel öelda märgusõna "Biker.ee" ja kumba teenust (graanulpesu või lämmastiktäitmine) tasuta juurde soovitakse.

Kasutaja avatar

Biker24
Postitusi: 98
Liitunud: 30 Mär 2014, 20:27
Asukoht: Kadaka tee 1/4 Tallinn
Kontakt:

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas Biker24 »

Oleme nüüd tagasi tavapärastel tööaegadel E-R 10-19 ja L 10-16

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7345
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Margit kirjutas:

Kus saaks täna rehve Tallinnas vahetada?

Motodepoo, Streetmoto, Biker24 , Amserv Järve, Kummimees

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7345
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Margit kirjutas:

Rõhk sõnal täna :) Nendes kohtades tundub, et täna ei saa...

Mille imelise järgi sul see tunne tekib? Rõhk sõnal tunne. :evil:

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2454
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 192 korda
Kontakt:

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

Kui velg kaasas, siis olen nõus alati tänavaratta rehvivahetusega+balansiga laupäeviti abistama. Alt äravõtuga kahjuks tõesti puhkepäevadel ei õnnestu.

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee

nilsleven
Postitusi: 69
Liitunud: 04 Juun 2013, 10:24
Tsikkel: HD Dyna 96ci | Iron 883
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas nilsleven »

Kas Tallinnas on soovitada koht, kuhu ma kas a) saan tellida Reiffenist rehvid või b) müüvad rehvid sama hinnaga ning kes siis panevad need ootetööna alla?

Teemaks on Michelin Anakee III 120/70 R19 ja 170/60 R17.

Kasutaja avatar

ralf
Postitusi: 222
Liitunud: 20 Sept 2005, 00:01
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Rehvivahetus minimaalse järjekorraga???

Lugemata postitus Postitas ralf »

Ootetööna saab tegelikult igalpool, iseasi palju ootama pead. :)
Tellid kuskilt mujalt firmasse rehvi, kes ise rehvidega tegeleb ja siis loodad ootetööna, et see rehv ka alla saaks??? Naiivitar! :)

Motopood BIKER24.EE
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”