Mefo Sport MFE99

Kogu tõde mootorratta rehvidest, nende rõhust, tootjatest ja kulumisest. Kui mootorrattur tunneb huvi mootorratta rehvide vastu siis vastus tuleb siit. Ja küsimused samal teemal elik mootorratta rehvide kohta ka ikka siia.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Tarms
Postitusi: 9
Liitunud: 20 Okt 2016, 21:48
Tsikkel: Honda Varadero XL 1000

Mefo Sport MFE99

Lugemata postitus Postitas Tarms »

Kevad läheneb ja surfasin siin ajaviiteks rehvipakkujate lehtedel.Uueks hooajaks vaja leida matkaendurokale(Honda Varadero) uued rehvid.
Kas keegi oskab midagi täpsemalt rääkida sellisest rehvist nagu Mefo Sport MFE99. Netist esimese hooga ei leidnud eriti midagi. Kes on tootja
ja kuidas kestavad. Otsin rehve suhtega 50/50.



Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mefo Sport MFE99

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Peast ei mäleta,aga kas Varadeo esirehv on 110/80R19? Seda mõõtu, seda rehvi polegi kui ma õigesti vaatasin? MFE100 on ainult justkui seda mõõtu.
Ise tahaks järgmisena proovida Michelin Anakee Adventure rehvi. Väimehe rattal(varadero) on all Metzeler Tourance ja tema paarutab kruusal nendega uljalt. Mina olen selle rattaga nende rehvidega pigem kruusal ettevaatlik, aga pole ju ka minu ratas.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Teema algataja
Tarms
Postitusi: 9
Liitunud: 20 Okt 2016, 21:48
Tsikkel: Honda Varadero XL 1000

Re: Mefo Sport MFE99

Lugemata postitus Postitas Tarms »

Mul hetkel all Michelin Anakee Adventured. Asfaldil väga head nii kuiva teega kui vihmaga. Ja kannatab ka kruusal sõita. Ning tundub,et kestavad ka päris hästi. Arvan,et 15 000 km kindlasti. Ei ole veel lõppu jõudnud.

Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Mefo Sport MFE99

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Kui selline natuke 50/60 rehvisoov, julgen soovitada Dunlop Trailmaxi, mul mõlemal Varadero "väiksemal vennal" all olnud ja ei oska nagu muud tahta - viib enam-vähem igale poole (võimekus sõltub vaid tihendist) ja vihmaga istub nagu peldikumusi asfaldi küljes kinni. Kestab ka päris hästi.

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mefo Sport MFE99

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Tuuletallaja kirjutas: 12 Mär 2021, 08:23

Kui selline natuke 50/60 rehvisoov, julgen soovitada Dunlop Trailmaxi, mul mõlemal Varadero "väiksemal vennal" all olnud ja ei oska nagu muud tahta - viib enam-vähem igale poole (võimekus sõltub vaid tihendist) ja vihmaga istub nagu peldikumusi asfaldi küljes kinni. Kestab ka päris hästi.

Dunlopil on täna veel mõni sarnaste olude rehv.Trailmax MISSION on vist see, aga on ka muid päris huvitavaid mustreid. Need on olemas tubelessid, erinevalt MEFO-st mis on lohviga vist enamus.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mefo Sport MFE99

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Tarms kirjutas: 11 Mär 2021, 22:22

Mul hetkel all Michelin Anakee Adventured. Asfaldil väga head nii kuiva teega kui vihmaga. Ja kannatab ka kruusal sõita. Ning tundub,et kestavad ka päris hästi. Arvan,et 15 000 km kindlasti. Ei ole veel lõppu jõudnud.

Mul on rattal tagaratas 2019 lõpus soetatud Anakee 2 , mis on veel heas korras ja mulle väga meeldib. Ette panin TKC70 eelmise suvel lõpus, aga sõita pole sellega suurt jõudnuki. Nii palju kui sõitsin, tundus minu vajaduste jaoks OK. Mul see 110/80R18 esiratas ja siiani oli valik selle suurusega olematu. Täna on juba isegi valida. Minu valikud siis asfalt, millele vahel sekka suts kruusa ja väga harva kergemat maastiku.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Monstro
Kaupmees
Postitusi: 124
Liitunud: 21 Dets 2004, 10:17
Asukoht: kadriorg
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Mefo Sport MFE99

Lugemata postitus Postitas Monstro »

Tere

mõõt 110/80 19 peaks olemas MFE 100? https://www.mefo-shop.de/DE/tyres/?matchcode=1108019
Toodab Heidenau ja Motokaup.ee valikus peagi.

karmo

Mootorrataste lisavarustus www.motokaup.ee ja akud/laadijad www.patareid.ee
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”