Vulcanile uued rehvid?

Kogu tõde mootorratta rehvidest, nende rõhust, tootjatest ja kulumisest. Kui mootorrattur tunneb huvi mootorratta rehvide vastu siis vastus tuleb siit. Ja küsimused samal teemal elik mootorratta rehvide kohta ka ikka siia.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Vulcanile uued rehvid?

Lugemata postitus Postitas pühak »

Ma pakun siis välja kiirsaagimise, pärast võib õigesse teemasse tõsta. Kas panna oma Vulcanile alla PIRELLI Route MT 66 või METZELER ME 888 Marathon Ultra rehvid? Ärge enne homme hommikut kolmandaid-neljandaid variante välja pakkuge, ma niikuinii valin nende kahe vahel. Tsikkel kaalub ilma minuta juba 300kg ja selle pommiga ma painutada üldiselt ei viitsi, seega kellel on kogemusi, pakkuge välja kumb ülalnimetatust on parema pidamisega ja kui palju ta siis kiiremini kulub. Eelmine tagarehv, Bridgestone Exedra G702 sai umbes 15000 kilomeetriga otsa. Pidamine oli minu jaoks enamvähem piisav, kuigi alati võib parem olla.



"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Vulcanile uued rehvid?

Lugemata postitus Postitas stev666 »

pühak kirjutas: 09 Apr 2019, 23:40
Spoiler

Ma pakun siis välja kiirsaagimise, pärast võib õigesse teemasse tõsta. Kas panna oma Vulcanile alla PIRELLI Route MT 66 või METZELER ME 888 Marathon Ultra rehvid? Ärge enne homme hommikut kolmandaid-neljandaid variante välja pakkuge, ma niikuinii valin nende kahe vahel. Tsikkel kaalub ilma minuta juba 300kg ja selle pommiga ma painutada üldiselt ei viitsi, seega kellel on kogemusi, pakkuge välja kumb ülalnimetatust on parema pidamisega ja kui palju ta siis kiiremini kulub. Eelmine tagarehv, Bridgestone Exedra G702 sai umbes 15000 kilomeetriga otsa. Pidamine oli minu jaoks enamvähem piisav, kuigi alati võib parem olla.

Ma suure intruderi all kasutanud seda vanemat me'd 880, mina väga rahul (3rehvi). Pidamine hea ja ls umbes 10k. Usun et kellegi normaalse sõidustiiliga inimesel 15k vabalt

dr800 2x

p6rguline
Postitusi: 173
Liitunud: 24 Mär 2009, 08:10
Tsikkel: vn 1500
Asukoht: +372 52 41 neli kuus kuus

Re: Vulcanile uued rehvid?

Lugemata postitus Postitas p6rguline »

Exedera max on ka päris hea vulcani all. mis mõõtu sa üldse kasutad ? Ma jäin lõpuks 170/80 peale, sest see oli kõrgem ja viiendat käiku ju pole

Kasutaja avatar

Teema algataja
pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Vulcanile uued rehvid?

Lugemata postitus Postitas pühak »

Ees 130/90-16, taga 150/90-15. Võtsin Pirellid, need on minu meelest ilusama mustriga. :mrgreen:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Vulcanile uued rehvid?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Sul' oli vist uuema classic'u esiots...

Kangemad on oma vanurile 200 peale venitanud, seda küll uue pöiaga :|

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!


p6rguline
Postitusi: 173
Liitunud: 24 Mär 2009, 08:10
Tsikkel: vn 1500
Asukoht: +372 52 41 neli kuus kuus

Re: Vulcanile uued rehvid?

Lugemata postitus Postitas p6rguline »

200 puhul pidi kiigele mingi mõlgi sisse tegema. Mul on üks kõver kiige riiulis kui keegi proovida tahab

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”