PayPal

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Sam55
Postitusi: 156
Liitunud: 25 Aug 2006, 00:19
Asukoht: järvamaa
Tänatud: 7 korda

PayPal

Lugemata postitus Postitas Sam55 »

Oskab keegi lähemalt rääkida kuidas ebay-st PayPali-iga makstakse. veidi jäi arusaamatuks see lugu. Kas näiteks hansapanga elektronkaart toetab seda(visa ju sinna peale märgitud) ?


1989-punnvõrr, 1990-ise kokkuklopsitud 125-ne, 1992- Pannonia, 1996 -2006 -paus, 2006-Suzuki Bandit 1200, 2014-Suzuki Bandit 1200
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

Krediitkaart peab olema :idea:
V-MAX

ex6

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas ex6 »

sammal55 kirjutas:
Oskab keegi lähemalt rääkida kuidas ebay-st PayPali-iga makstakse. veidi jäi arusaamatuks see lugu. Kas näiteks hansapanga elektronkaart toetab seda(visa ju sinna peale märgitud) ?
Tavaline Visa Elektron ei toeta.
Aga sa võid võtta SEB-st virtuaalse pangakaardi, ja kanda oma PayPal kontole vastava summa.

http://www.seb.ee/index/0101360218
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Hans »

ex6 kirjutas:
sammal55 kirjutas:
Oskab keegi lähemalt rääkida kuidas ebay-st PayPali-iga makstakse. veidi jäi arusaamatuks see lugu. Kas näiteks hansapanga elektronkaart toetab seda(visa ju sinna peale märgitud) ?
Tavaline Visa Elektron ei toeta.
Aga sa võid võtta SEB-st virtuaalse pangakaardi, ja kanda oma PayPal kontole vastava summa.

http://www.seb.ee/index/0101360218
40 päeva kehtib vaid :shock: Turvaline küll, kuid kui rohkem oste plaanis siis :roll:

Hans
V-MAX

ex6

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas ex6 »

Virago535 kirjutas:
40 päeva kehtib vaid :shock: Turvaline küll, kuid kui rohkem oste plaanis siis :roll:
Nu siis võtad uue. :D Ei maksa ju see U-kaart palju...

Mina ise kasutan sellist lahendust et mu Hansapanga EGO kaart on PayPal-is pandud kirja kui kaar millelt raha maha võtta kui ma midagi ostan netist ja PayPal-iga maksan. Toimib laitmatult.
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Viimane kord kui üle pika aja soovisin oma paypaliga maksta (EGO kaart), siis ta raibe läks mul lukku :x ja soovitas mul järgmise krediitkaardi võtta.
Millalgi vaja tõestama hakata, et mina olen mina ja mul on selline krediitkaart jne. Õnneks siis see virtuaalkaart ka alternatiiviks. Lukku läks muidugi täisjaburalt, keeldus uskumast numbreid mida sisestasin oma klaviatuurilt, algul mõtlesin, et ok võibolla tegin näpuka, krt aga nii seniilne omaarust ka veel ei ole, et kolm korda järjest valesti sisestada.
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Sam55
Postitusi: 156
Liitunud: 25 Aug 2006, 00:19
Asukoht: järvamaa
Tänatud: 7 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Sam55 »

ex6 kirjutas:
Virago535 kirjutas:
40 päeva kehtib vaid :shock: Turvaline küll, kuid kui rohkem oste plaanis siis :roll:
Nu siis võtad uue. :D Ei maksa ju see U-kaart palju...

Mina ise kasutan sellist lahendust et mu Hansapanga EGO kaart on PayPal-is pandud kirja kui kaar millelt raha maha võtta kui ma midagi ostan netist ja PayPal-iga maksan. Toimib laitmatult.
ood oot..aga palju see U-kaart maksab...ei lugenud välja, või ei pannud lihtsalt tähele. ja kas keegi oskab öelda, mille pealt see PayPal siis teenib?? palju näiteks minult maha läheb selle kasutamise eest ?
1989-punnvõrr, 1990-ise kokkuklopsitud 125-ne, 1992- Pannonia, 1996 -2006 -paus, 2006-Suzuki Bandit 1200, 2014-Suzuki Bandit 1200
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

Krediitkaardiga makstes (CC payment) maksab raha saaja mingi pisikese summa. Pangaarvelt Paypaliga makstes (meil ei toimi see) on mõlemale poolele tasuta, kui ma ei eksi. Millest Paypal elab? Omanikuks on ju Ebay ja ebay tugiteenusena ei peagi see omaette kasumlik tegevus olema.

Hans
V-MAX
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Lugemata postitus Postitas simp »

kas mitte niimoodi et kui sa tahad paypalist raha võtta oma kaardile siis maksad neile miskit?

oma_jope
Postitusi: 177
Liitunud: 27 Mai 2006, 14:59
Asukoht: Here, There And Everywhere

Lugemata postitus Postitas oma_jope »

simp kirjutas:
kas mitte niimoodi et kui sa tahad paypalist raha võtta oma kaardile siis maksad neile miskit?
just
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

Eestis toimib praegu vaid "send only" teenus ja vaid krediitkakardilt - keegi ei saa sulle raha saata ja sa ei saa pangaarvet kasutada Paypali makseteks. Ja Paypalist raha võtta ei saa, kuna saldo on alati nullis (Eestis)

Hans
V-MAX
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Lugemata postitus Postitas AzA »

Virago535 kirjutas:
Krediitkaardiga makstes (CC payment) maksab raha saaja mingi pisikese summa. Pangaarvelt Paypaliga makstes (meil ei toimi see) on mõlemale poolele tasuta, kui ma ei eksi. Millest Paypal elab? Omanikuks on ju Ebay ja ebay tugiteenusena ei peagi see omaette kasumlik tegevus olema.

Hans
See paypali hinnakiri, nagu näha on päris muhe.
Kuigi paypal on eBay tugiteenusena kasutusel, toimib ta täiesti iseseisva nö pangana samuti (seda ta muide algusest peale on olnud, ebay ostis paypali vist 2000 aastal kui mälu ei peta), vähemalt nii kaua kui sealt raha välja ei võta on asi tasuta.
Ehk siis, papi kandmine teiste paypali accountide vahel on tasuta, aga välja võtmine maksab - kellegi miljoneid hallata talle miskit maksmata oleks ju tore :P
Paypal kui selline on geniaalselt lihtne äriidee, eriti heaks muutus ta pärast sellisele kliendibaasile nagu eBay liitmist.

Paypali 2002 aasta I kvaratali kasum oli kindlasti kohe üle miljoni taala, seega ... üsna kasumlik, mis.

https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?c ... ng-outside

Sa võid ise enda veebilehele ka paypali lingi panna, ehk siis võimaluse sulle maksta millegi eest paypali vahendusel.
Paypal oma olemuselt lihtsalt liidab kokku erinevad pangad. Tegemist on umbes nagu netipangaga.
Zimbabwesse papi maksmisega oleks tõsised raskused ja kulu, eriti kui tegu on väikeste summadega, paypal aitab hädast välja.

Ise olen paypali kasutanud üliammusest ajast ja ootan pikisilmi, millal saaks transaktsiooni oma krediidika peale tegema hakata.
Aga mulle meeldib.

mega1
Postitusi: 526
Liitunud: 13 Sept 2004, 19:02
Asukoht: Tallinn.
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mega1 »

sama lugu kasutan EGO kaarti ja see mul paypaliga maksmiseks, toimib hästi esialgu.
eestist tõesti aint saatmise võimalus see ka kodulehelneil kirjas
Kasutaja avatar

Virx123
Postitusi: 251
Liitunud: 08 Juun 2006, 13:58

Lugemata postitus Postitas Virx123 »

E-Bayst ostes ei ole mina veel kordagi pidanud PayPali kasutama :) saadad myyale kirja et ta saadaks sulle oma panga rekvisiidid ja asi toimib :P
GS 500 E -> GSX750->Yamaha 1200 Streetfighter -> ZX9R fighter
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

Virx123 kirjutas:
E-Bayst ostes ei ole mina veel kordagi pidanud PayPali kasutama :) saadad myyale kirja et ta saadaks sulle oma panga rekvisiidid ja asi toimib :P
Jep, ega ei pea kasutama, kuid Paypaliga on kordi lihtsam, 2 minutit ja raha on läinud, tasuta pealegi. Ootan ka just praegu pangarekvisiite ühelt saksmannilt juba teist päeva...

Hans
V-MAX
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Veic OT aga lääne lehtedel hakkab Paypal-i kõrval järjest tihedamini leiduma pisikeses kirjas märget - If possible, please use other transfer methods than PayPal - they are charging WAY TOO much from small sums. Loomulikult mitte E-bay lehtedel :D.

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Riding with a King!

vip666

Lugemata postitus Postitas vip666 »

veidike ot aga eestis tootab ka pay by cash. mida nii mõnedki väljamaa uhked asjapulgad välja pakuvad maksevahendina.

Hitchiker
Postitusi: 535
Liitunud: 24 Sept 2003, 10:31
Tsikkel: suzuki gsr600

Lugemata postitus Postitas Hitchiker »

Nih kas keegi võiks täpselt ära seletada paypal mehhanismi. Seni olen Ebayst ostes teinud kas otseülekande hinnaga 30 eeq või andnud raha transpordikorraldajale. Millised on Paypal-i eelised seljuhul?
Telefon 56681119
lisavarustuseks GSR600

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

Palju müüjad on sellised,kes võtavad vastu ainult paypali makseid - ajavad turvalisust taga.
ja kiirus loomulikult :)


ise siiamaani ka valdavenamus paypali kasutanud.
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

Hitchiker kirjutas:
Nih kas keegi võiks täpselt ära seletada paypal mehhanismi. Seni olen Ebayst ostes teinud kas otseülekande hinnaga 30 eeq või andnud raha transpordikorraldajale. Millised on Paypal-i eelised seljuhul?
Kui kehtiv krediitkaart olemas, siis tee omale konto paypal.com-s ja lähebki lahti 8)

Ebayst ostes on asi imelihtne: kui võidad oksjoni, ja müüa akseptib Paypali, siis viiakse sind automaatselt Paypali lehele kus saad makse teostada.

Eelised:
-lihtne
-kiire
-tasuta (Eestis)
-turvaline (on siiski erandeid)

Puudused:
-ei saa kasutada pangakontot maksete sooritamiseks
-teised ei saa sulle raha saata
-sa ei saa raha "välja võtta", kuna saldo on nullis kogu aeg

Need puudused on tingitud sellest, et Eestis on lubatud ainult nn "send only" kontod Paypalis. Vaata ka www.paypal.com

Hans
V-MAX

indrek2

Lugemata postitus Postitas indrek2 »

u-kaardiga peale paari korda ei olegi võimalik maksta. ühispank külmutab kaardi ära (vist). täna proovisin objektiivi eest maksta, aga saan paypalis vastu teate:
"This payment cannot be completed because your credit card has been denied by your credit card issuer. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. You may want to try using a different credit card or choose eCheck instead. To do this, please click the More Payment Options link."

kurat küll. :evil:

alternatiiv: kus saaks aga eestis Postal Order or Banker's Draft teha? pangas? postimajas? Banker's Draft on siis pangatšekk w?
Kasutaja avatar

Nigga
Postitusi: 1086
Liitunud: 21 Juul 2004, 10:39
Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel

Lugemata postitus Postitas Nigga »

2 varianti U-kaardi puhul:

1. Limiit
2. Kehtivusaeg lõppenud

indrek2

Lugemata postitus Postitas indrek2 »

hell oo,
limiit ei saa see olla, sest pean maksma 129,5 naelsterlingit, võrdub 2980EEK. minu limiit oli 3040.-. (kui mõtled paypali limiiti, siis seal saan saata veel kuskilekanti 400 euri, olen unverified)

kehtivusaeg ka ei saa läbi olla, sest tegin ju u-kaardi alles täna.
Nigga kirjutas:
2 varianti U-kaardi puhul:

1. Limiit
2. Kehtivusaeg lõppenud
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mella »

indrek2 kirjutas:
(kui mõtled paypali limiiti, siis seal saan saata veel kuskilekanti 400 euri, olen unverified)
Huvitav, mina sain saata 90$ ja peal eseda enam 170 ei saanud, kuna olin unverified. Pidin 1,5$ Advanced programi jaoks loovitama ;)
Kasutaja avatar

Nigga
Postitusi: 1086
Liitunud: 21 Juul 2004, 10:39
Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel

Lugemata postitus Postitas Nigga »

indrek2 kirjutas:
hell oo,
limiit ei saa see olla, sest pean maksma 129,5 naelsterlingit, võrdub 2980EEK. minu limiit oli 3040.-. (kui mõtled paypali limiiti, siis seal saan saata veel kuskilekanti 400 euri, olen unverified)

kehtivusaeg ka ei saa läbi olla, sest tegin ju u-kaardi alles täna.
Sellisel juhul proovi limiiti suurendada ja proovi uuesti. PayPalis tuleks kaart ära "vertifitseerida" kui sul tehtud pole.

Kui siis ikka ei saa, siis HALL-OOOO - oled midagi muud valesti teinud!
Ma olen ühte PayPal'i kontot kasutades juba pikemat aega maksnud ja U-kaarte kõvasti vorpinud ja probleeme ei ole kunagi olnud.

indrek2

Lugemata postitus Postitas indrek2 »

kui sa oma paypali konto ära verifitseerisid, siis kuhu sul 4-digit numberi tuli? :?
ma olen ka muidu selle verify-protsessi läbi teinud, aga väga segaseks jäi, kust ma seda koodi peaksin seda kontrollimas käima vms. ahjaa, ma olen lugenud, et VISAt ei saagi veriffyda... et kuidas sul see õnnestus.. ? :shock:
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Lugemata postitus Postitas simp »

see saadetakse läbi panga koju postiga.
on mul õigus?

indrek2

Lugemata postitus Postitas indrek2 »

?
simp kirjutas:
see saadetakse läbi panga koju postiga.
on mul õigus?
ma jään vist pangatšeki juurde..
Kasutaja avatar

tige päkapikk
Postitusi: 184
Liitunud: 26 Juul 2005, 19:30
Tsikkel: VN 1500 / tl1000R
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas tige päkapikk »

indrek2 kirjutas:
kui sa oma paypali konto ära verifitseerisid, siis kuhu sul 4-digit numberi tuli? :?
ma olen ka muidu selle verify-protsessi läbi teinud, aga väga segaseks jäi, kust ma seda koodi peaksin seda kontrollimas käima vms. ahjaa, ma olen lugenud, et VISAt ei saagi veriffyda... et kuidas sul see õnnestus.. ? :shock:
4-digit number tuleb konto väljavõttele :wink:
Põleva tsikkliga ei ole tore sõita !
---------------------------------------
www.zoomfoto.ee/

indrek2

Lugemata postitus Postitas indrek2 »

tähendab, konto väljavõte on siis paypali history leht w??:

visa kohta lugege selle topiku viimast postitust:
http://www.paypaldev.org/topic.asp?TOPIC_ID=5072
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”