PayPal

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded


jesper

Lugemata postitus Postitas jesper »

Verifitseerimisel kantakse sinu kontolt korraks maha ja siis tagasi 1,5 EUR. (Tegmist sinu enda pangakontoga/krediitkaardikontoga, mitte Paypal omaga)
Verifitseerimiseks pead vaatama kontolt ära kantud 1,5 EUR selgitust. Sealt leiad muu info hulgast ka neljakohalise koodi mis tuleb Paypal keskonda sisestada.
Minul oli näiteks selline selgitus:
05/12/06 00:00 1.5EUR kaart...xxxxxx xxxxPAYPAL--*EXPUSE/xxxxxxxxxxx/GBR #xxxxxx
Kindluse mõttes asendasin kõik numbrid x-ga.
Neljakohaline kood on teine numbriblokk(kohe sõna PAYPAL ees).

Minu puhul polnud tegemist VISA vaid Mastercardiga.

Joosep



errorcode12
Postitusi: 168
Liitunud: 20 Juun 2006, 20:41
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas errorcode12 »

U-neti virtuaalsel VISA-l oli täpselt samamoodi.

indrek2

Lugemata postitus Postitas indrek2 »

sain kõigest aru joosep, aitäh. vaatasin konto väljavõtet, ja suvel oligi kood saadetud... nüüd ei ole sellega enam kahjuks midagi teha, paypalist on "expandedi" nupuke ära kadunud, on lihtsalt estonian-unverified(vanad u-kaardid olen paypalist ära kustutanud). kuigi 400 euri eest saaks veel raha saata, aga ei saa. kui järgingi juhist, ja lisan vajalikud u-kaardi andmed, hakkab ta jälle otsast peale samu andmeid tahtma.
Viimati muutis indrek2, 13 Dets 2006, 14:32, muudetud 1 kord kokku.

indrek2

Lugemata postitus Postitas indrek2 »

makse sooritatud ! 8)
probleem seisnes ikkagi limiidis...
vastus kliendiabi osakonnast:

Teatame, et tehing ebaõnnestus, kuna tehingusumma ületas
kehtestatud U-kaardi limiiti.
Välisvaluutas teostatud tehingud broneeritakse võimaliku
valuutakursi tõusmise riski maandamiseks tegelikust kursist
suurema kursiga. Maksenõude laekumisel võetakse raha siiski õige
kursiga. Antud juhul soovitame Teil suurendada U-kaardi limiiti
(kehtivale valuutakursile soovitame liita juurde 1-1,5 krooni
ning korrutada tehingusummaga).


igatahes SUUR aitäh mõistliku suhtumise eest biker.ee tiimile! :bsmile:
Kasutaja avatar

Whitebalance
Postitusi: 493
Liitunud: 04 Juun 2005, 00:04
Asukoht: Saue
Kontakt:

abi

Lugemata postitus Postitas Whitebalance »

Ma ei saa ikkagi aru kuhu see 4 kohaline number tuleb ?! Kas see läheb eesti pangakotolt maha, see 1,5euri, sest paypalis küll midagi nagu toimunud ei ole...

Kuidas see maksmine käbi peale selle, kas kannad nagu tavaliselt arvelt, Eesti arvelt raha sinna ja maksad või nagu maksad krediiti ja siis maksad eestis krediidi kinni ?

Tegin isa krediitkaardiga ja nüüd päris hästi ei saagi aru... Sain nagu lisatud küll selle oma kontole.. Aga kas see number siis tuleb papsi kontole mis on eestis ?
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: abi

Lugemata postitus Postitas mella »

Whitebalance kirjutas:
Ma ei saa ikkagi aru kuhu see 4 kohaline number tuleb ?! Kas see läheb eesti pangakotolt maha, see 1,5euri, sest paypalis küll midagi nagu toimunud ei ole...

Kuidas see maksmine käbi peale selle, kas kannad nagu tavaliselt arvelt, Eesti arvelt raha sinna ja maksad või nagu maksad krediiti ja siis maksad eestis krediidi kinni ?

Tegin isa krediitkaardiga ja nüüd päris hästi ei saagi aru... Sain nagu lisatud küll selle oma kontole.. Aga kas see number siis tuleb papsi kontole mis on eestis ?
Paypal testib su krediitkaardi toimivust 1,5 EUR-ga. Ja broneerib, mitte ei võta maha.

Maksta saab eestist ainult krediitkaardiga seotud Paypali kontoga. Tehing nagu iga teinegi krediitkaarditehing. Kui kasutad virtuaalset krediitkaarti, läheb kindlasti kohe maha.

Raha võetakse loomulikult maha krediitkaardi kontolt. Kust siis veel?

Heinar

Lugemata postitus Postitas Heinar »

Selle numbri saab, kui vaadata krediitkaardi väljavõtet - seal see number ongi mille pay-pal saatis.Kontrollivad kas on ikka sinu konto.
Kasutaja avatar

Whitebalance
Postitusi: 493
Liitunud: 04 Juun 2005, 00:04
Asukoht: Saue
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Whitebalance »

Ok... Tänud kõigile kes aitasid...

Rubberoid

Lugemata postitus Postitas Rubberoid »

Endal selline mure et ei saa "verifitseerida", ütleb et selline kaart on juba olemas. Maksta ei saa- ütleb limiit läbi. Samuti ei leia seda kohta kuhu panna nn. turvanumber (see mis saadetakse mailile). Kes aitaks? Või tuleks Paypal unustada?

miki
Postitusi: 90
Liitunud: 11 Dets 2006, 18:08

Lugemata postitus Postitas miki »

Endal juhtus nüüd selline s**t lugu, et ebay-st ostes ja Paypal-iga makstes tekkis olukord kus kauba mittesobivuse tõttu oli müüa sunnitud mulle raha tagasi kandma, mida ta ka paypal-i kaudu tegi aga minuni see raha kuidagi ei jõua, kuna nagu siin teemas juba eelnevalt mainiti, kehtib Eestis ainult send only teenus. Äkki keegi Teist tarkadest inimestest oskab aidata, mida teha.
Kasutaja avatar

Nigga
Postitusi: 1086
Liitunud: 21 Juul 2004, 10:39
Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel

Lugemata postitus Postitas Nigga »

Mina, tark nagu ma olen, võin öelda, et lase müüjal raha wire transfer'ga sinu pangakontole kanda ja asi korras. Raha jõuab sinu kontole kuni 7 päeva.

Heinar

Lugemata postitus Postitas Heinar »

See raha peaks su pay-pal kontol olema,saad seda kasutada ainult selle eest midagi ebays osta.
Kasutaja avatar

kahro
Postitusi: 111
Liitunud: 14 Mär 2004, 21:26
Tsikkel: XTZ750
Asukoht: Viljandi

Lugemata postitus Postitas kahro »

miki kirjutas:
Endal juhtus nüüd selline s*** lugu, et ebay-st ostes ja Paypal-iga makstes tekkis olukord kus kauba mittesobivuse tõttu oli müüa sunnitud mulle raha tagasi kandma, mida ta ka paypal-i kaudu tegi aga minuni see raha kuidagi ei jõua, kuna nagu siin teemas juba eelnevalt mainiti, kehtib Eestis ainult send only teenus. Äkki keegi Teist tarkadest inimestest oskab aidata, mida teha.
Minul jäi üks pakk postis (Royal Mail, UK) kadunuks, müüja maksis mulle tagasi (kasutas käsku refund) ja raha oli paari päevaga Ego kaardi peal tagasi. Seega tavaline makse ei toimi aga makse tühistamisel (sinu või makse saaja poolt) annavad raha ikkagi tagasi.
Raha välja võtmiseks on hea omada mõnes riigis, kus paypal laseb ka raha kontolt kätte saada, internetipanga võimalusega kontot. Iiri konto puhul siis üle 100 eur võtmisel ainus kulu Hansapanga poolt saabuva makse eest röövitav 90 EEK, väiksema summa puhul lisandub 1 EUR PayPal teenustasu.

miki
Postitusi: 90
Liitunud: 11 Dets 2006, 18:08

Lugemata postitus Postitas miki »

tänud vastanutele. Viimane postitus tõstis väheke usku sellesse, et võin eda krediitkaardil seda raha siiski näha, kuna ka minu puhul kasutati raha tagasimaksmiseks REFUNDi.
Kasutaja avatar

Masinsist
Postitusi: 44
Liitunud: 22 Apr 2006, 21:11
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Masinsist »

küsimus USA-st ostmise kohta, teen sealt esimest korda. Täpsemini tasumise kohta.

Muidu kasutan paypali pärast ostmis ehk "buy it now", kui olen ebay kaudu ostu sooritanud.

Müüija mailis märkis mulle: "I dont think you can just use the buy it now on ebay because your international"
"If you want it you may have to paypal me at .....@gmail.com and i'll end the auction.

Kuidas sellega täpsemalt on?
Teen eraldi ebay väliselt ülekande kasutades antud maili aadressi?

T.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

see on loll jutt. kui on tal on paypal ning sinul ka, siis peale oksjonit automaatselt maksad asja ära ja asi korras. kui tal midagi puudu peaks jääma, näiteks otsustab ta, et transa on eestisse kallim, kui kohalik transa, siis ülejäänud võid käsitsi kanda.

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mella »

mina ei kasutaks e-bay välist paypalile maksmist.

Oletame, et ma tahan sulle tünga teha ja kuna sa oled välismaalt, ei hakka sa ka mingi pisikese summa pärast rabelema. Annan sulle oma teise paypali konto ja jubina eest on sul e-bays ikka maksmata ;)

Mina pole veel kohanud e-bays paypali, kus välismaalt maksta ei saaks.

Kasutaja avatar

Masinsist
Postitusi: 44
Liitunud: 22 Apr 2006, 21:11
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Masinsist »

ta mailis ütleski: "I dont think you can just use the buy it now on ebay because your international"
Sealt küsimus tuligi, et kas tegelikult saab või ei saa kasutada "buy it now"-D
Sõltub see ka sellest kust ostja pärit (Eesti),kui algselt pole võimaldatud eestisse saatmist, lihtsalt ebay süsteem ei luba????
Ebay väliselt küll raha ei tahaks üle kanda.
Hetkel pole võimalust kontrollida, küll aga maili lugeda.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Eks seal on vist see probleem jah, et kui pushid "buy it now" siirdud otse maksmise lehele. Ja kui müüja ei tea transakulusid siis ta saab vähem raha.

Katsu taga kokku leppida meili teel, ega muud nõu ei oska anda.

Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

Nagu ta ütleb: "I dont think...", mitte "I'm sure...". Kui kuulutuses on kirjas, et saadab üle ilma, saad otse minna maksma. Kui seda pole, siis peab ta sinna lisama kas üleilmse tarne v siis ainult Eesti näiteks, muidu otse sealt Paypali ei pääse.

Hans

V-MAX
Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

mella kirjutas:

Annan sulle oma teise paypali konto ja jubina eest on sul e-bays ikka maksmata ;)

Nii ikka päris ei ole küll.... Kui saadad raha mingil suvalisele aadresile ja määrad selle ülekande ebay maksena ja õige artiklikoodiga, siis makse vastaspoole makse vastuvõtmisel kuvab ebay sinu makse sooritatuks ($-märk)... Kui aga vastaspoole mailiaadressiga seotud paypal konto raha vastu ei võta (laekumist ei aktsepteeri), kuvatakse sinu ebays liivakella märki ja PayPal historys cancel nublakat...

Sõida... ja ära MÖLISE!!!
Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

miki kirjutas:

müüa sunnitud mulle raha tagasi kandma, mida ta ka paypal-i kaudu tegi aga minuni see raha kuidagi ei jõua, kuna nagu siin teemas juba eelnevalt mainiti, kehtib Eestis ainult send only teenus.

Nüüd toimib Eesti krediitkaardidega ka PayPal vastuvõtuteenus...

Sõida... ja ära MÖLISE!!!
Kasutaja avatar

analoog
Postitusi: 164
Liitunud: 19 Juul 2005, 13:48
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas analoog »

Kusjuures PayPalist on võimalik raha üle kanda ka virtuaalsele U-kaardile (SEB)

Kasutaja avatar

Masinsist
Postitusi: 44
Liitunud: 22 Apr 2006, 21:11
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Masinsist »

Kommionu kirjutas:
mella kirjutas:

Annan sulle oma teise paypali konto ja jubina eest on sul e-bays ikka maksmata ;)

Nii ikka päris ei ole küll.... Kui saadad raha mingil suvalisele aadresile ja määrad selle ülekande ebay maksena ja õige artiklikoodiga, siis makse vastaspoole makse vastuvõtmisel kuvab ebay sinu makse sooritatuks ($-märk)... Kui aga vastaspoole mailiaadressiga seotud paypal konto raha vastu ei võta (laekumist ei aktsepteeri), kuvatakse sinu ebays liivakella märki ja PayPal historys cancel nublakat...

Nii ka saab. Kuigi, kui märgid ebay lahtri ka siis kontrollitakse läbi ebay niikuinii sinu asukoht ja saa ei saa seda tehingut sooritada- Mis minu probleem oli!

Üks küsimus oleks krediitkaarti ülekannete kohta. Kuidas on nende paypal´i sooritatud maksete tühistamisega (pole seaotud eelmise probleemiga). Saab/ ei saa, kaua saab jne?
Vaja osta mõned asjad aga need nõuavad kohest maksmist. Ei saa transat hiljem kogu kupatuse eest maksta. Müüija lubas teha refund´i pärast aga kindluse mõttes küsin, kui võiks tekkida probleem raha tagasi saamisega.


kerliy

Lugemata postitus Postitas kerliy »

Selle buy it now-ga on selline asi, et kui pole lisamärget, et vaja kohest tasumist, siis ei pea kohe tasuma ja müüjal on aega õige postikuluga arve saatmiseks. Oksjonil on ju kirjas, kas müüja saadab worlwide, united states või europe jne, seega peaks arusaadav olema enne oksjonil osalemist. Ja paypaly kaudu saad ka raha oma kkaardi kontole, nii täies ulatuses, kui ka osaliselt tagasi (näit: võttis sult rohkem postikulu ja tahtis osa sulle tagasi saata). Kindlalt ei laeku raha paypaly kontole, vaid kkaardile ja saad seda raha kasutada ka mujal, mitte uue ebay tehingu sooritamiseks. Raha laekumine võib võtta isegi kuni 4 nädalat. Olen teinud usa ebays üle 150 tehingu. Nii, et olen kokku puutunud igast asjaoludega.


Võsavillem

Lugemata postitus Postitas Võsavillem »

Jagan siis ka enda muljeid sellest kohast.Ütleme nii et tehniline tugi jätab soovida
No nii teema siis järgmine.Soetan ka pidevalt ebayst stuffi ning see kord oli müüjal vale paypali adress pandud.Maksin käbe ära ja siis tuli kiri et vaat sorry aga vale aadress.Aga maksin kahe osana eseme enne ja hiljem postikulu.Ok mis siis ikka, maksete taga oli kiri Unclaimed ja veel võimalus et cancel.Ok tegin siis Cancel esimesele maksele...korras näitas et saatis tagasi.Nii asusin siis postikulude kallale...Cancel.....tulemuseks lehte ei eksisteeri võimalus kas refresh v go mainpage..Nu jändasin sellega kuni 20 korda tulemuseta.Ok helistasin siis suppordi numbril.Ja tulemuseks siis see et jah meie lehel on vahel selliseid probleeme kui on aadressil reaalne omanik olemas siis tema saab tagasi saata kui mitte siis oodake kuuaega siis läheb automaatselt tagasi.A ja veel see võimalus on ka et kui näiteks lehel tehakse hooldustöid vahepeal siis võib juhtuda et saab asja ilusti tööle jälle..Nüüd siis ootan raha osa ehk nädala jooksul teine arvatavasti kuu+nädal.Muidu pole süsteemil häda midagi aga iseloom on nagu halval võlgnikul, raha kaob kiiresti aga tagasi andma on visa.


taavi65

Lugemata postitus Postitas taavi65 »

äkki on küsimuste lahendamisel abiks selline lehekülg: http://www.paypal-eesti.net/

Kasutaja avatar

Hotrod
Postitusi: 405
Liitunud: 22 Juul 2003, 22:49
Tsikkel: vs750 chopper
Asukoht: Ääsmäe

Lugemata postitus Postitas Hotrod »

Tervised..tegin äsja omale paypali konto, kuid ei oska seda kudiagi kasutada.. verfi'sin oma konto ära.. paypal võttis krediitkaardilt maha 1.50eur'i nign kandis selle 5 päeva pärast boonusena mu paypali kontole. Kas ma saan seda raha seal kuidagi kasutada? Saan seda ainult vist paypali kontodele saata? või saan seda ka oma krediitkaardile vastu võtta? liiga segane.

Teiseks siis küsin, kui ostan midagi läbi internetipoe..nö täidan seal oma "korvi" kus arvutatakse juba otsa postikulud. Kus kohast ja kuidas mult see vajalik raha ära võetakse, kas otse krediitkaardilt või pean kuidagi paypali kontole kandma selle vajaliku summa ning siis võetakse see raha sealt?

Kolmandaks: asjade, mida tahan tellida, kogumaksumus on ca 700$ aga paypali konto päeva limiidiks näitab 500eur'i (type of limit: Debit or Credit Card Daily Withdrawal Limit = 500eur)või on see limiit ainult raha vastuvõtmiseks paypali kontolt oam krediitkaardile? Send limit oleks teine teema üldse? . Enda panga krediitkaardi limiidiks on 15000eek. Kas pean oma limiite suurendama et 700$eest asju tellida?

Real Hot Rods don't leak oil.
They mark their territory.
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Nagu mina olen aru saanud, siis seotakse PayPal'i konto otseselt sinu krediitkaardi numbriga (16 rasvast väljatrükitud numbrit plastiku peal) ning mingeid eraldi ülekandeid ei ole vaja teha ehk siis PP teeb ise sinu eest selle mahakande.Ja see 1.5 euri peaks olema nn. "deposit", mis hiljem kantakse su krediitkaardile tagasi.Kui ma sain miskit valesti aru, siis palun parandust :)

Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

Jälle uus asi :)

Eile tegin suurema summa kande läbi Pälli. Täna mingi tädi helistas sealt ja küsis kas ma olen kindel, et sellise ülekande tegin :lol:

motokas

Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”