PayPal

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas bitter »

Primo kirjutas:

Ja see 1.5 euri peaks olema nn. "deposit", mis hiljem kantakse su krediitkaardile tagasi.Kui ma sain miskit valesti aru, siis palun parandust :)

Lubavad tagasi kanda jah. Tundub, et selle 1,5 € debiteerimise point on kontrollida krediitkaardi toimivust ja seotust väidetava omanikuga. Koos debitiga saadetakse kaardiomanikule numbriline kood, mis tuleb seejärel oma PP kontole sisestada.



Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

bitter kirjutas:
Primo kirjutas:

Ja see 1.5 euri peaks olema nn. "deposit", mis hiljem kantakse su krediitkaardile tagasi.Kui ma sain miskit valesti aru, siis palun parandust :)

Lubavad tagasi kanda jah. Tundub, et selle 1,5 € debiteerimise point on kontrollida krediitkaardi toimivust ja seotust väidetava omanikuga. Koos debitiga saadetakse kaardiomanikule numbriline kood, mis tuleb seejärel oma PP kontole sisestada.

Täpselt nii see on 8)

V-MAX
Kasutaja avatar

Tar
Postitusi: 216
Liitunud: 26 Jaan 2006, 14:03
Tsikkel: YZF-R1
Asukoht: Rapla|Tallinn

Lugemata postitus Postitas Tar »

Paar aastat tagasi nad kandsid jah krediitkaardi kontole tagasi selle €1.5, aga eelmisel aastal uue kaardiga kandsid hoopis PayPal kontole. Kui ostmiseks läks siis kõigepealt võeti kontolt see €1.5 maha ja siis alles krediitkaardi pealt ülejäänud summa.

Võib sõltuda krediitkaardi liigist tegelikult (MC/VISA/arveldusarvega seotud kaart/...).

Kasutaja avatar

tige päkapikk
Postitusi: 184
Liitunud: 26 Juul 2005, 19:30
Tsikkel: VN 1500 / tl1000R
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas tige päkapikk »

Kas kellelgi on kogemusi makselimiidi tõstmisega ??? Sai paar päeva tagasi oksjon võidetud ja nüüd jama majas, krediitkaardil ressurssi on aga PayPalil on miski päevane limiit 500 euri ja aastane 2500 euri :wack:

Põleva tsikkliga ei ole tore sõita !
---------------------------------------
www.zoomfoto.ee/
Kasutaja avatar

tempo
Postitusi: 55
Liitunud: 08 Juul 2005, 16:00
Asukoht: Rakvere

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas tempo »

tige päkapikk kirjutas:

Kas kellelgi on kogemusi makselimiidi tõstmisega ??? Sai paar päeva tagasi oksjon võidetud ja nüüd jama majas, krediitkaardil ressurssi on aga PayPalil on miski päevane limiit 500 euri ja aastane 2500 euri :wack:

Kuskilt on silma jäänud, et peab lisama veel ühe kaardi. Ja siis tõuseb limiit, aga kindel ei ole..


Sukusuku
Postitusi: 465
Liitunud: 22 Aug 2007, 11:56
Tsikkel: Viffer ja Kawa
Asukoht: Harjumaa Muuga
Tänatud: 8 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Sukusuku »

Endal oli ka mõni aeg tagasi sama mure. Et natukenegi suurem summa ei lähe paypalist läbi. Helistasin supporti iirimaale ja nad kehitasid õlgu et proovi teist kaarti ja teist makse saaja emaili aadressi.Kumbi ei aidanud. Ja teha ei midagi paypali poolt kuna süsteem on automaatne. Lahendus oli ainult võimalik otse suhelda müüjaga ja helistasin siis usasse ja telefoni kaudu sai krediitkaardi makse tehtud. Kaup tuli kolme päevaga peale seda kohale. Aga enne jamasin paypaliga kaks nädalat.

Teed korda Eestis.

racer
Postitusi: 73
Liitunud: 23 Apr 2007, 20:43
Tänatud: 1 kord

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas racer »

Mul vist sama jama, kusib mingi koodi (4numbrit)- liimidi tostmiseks, ei saa ainult aru kus need koodid sebima peab.
Saab keegi aidata-seletada?
Check your card statement and find the 4-digit PayPal code for the charge you authorized. Enter the code below.??????

Maybe crazy!!!
Kasutaja avatar

Tihver
Postitusi: 368
Liitunud: 07 Juun 2005, 18:56
Asukoht: Tiskre/Haapsalu
Tänatud: 6 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Tihver »

racer kirjutas:

Mul vist sama jama, kusib mingi koodi (4numbrit)- liimidi tostmiseks, ei saa ainult aru kus need koodid sebima peab.
Saab keegi aidata-seletada?
Check your card statement and find the 4-digit PayPal code for the charge you authorized. Enter the code below.??????

Krediitkaardi väljavõttelt näed seda koodi.

Husqvarna 701 Enduro

Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud...


racer
Postitusi: 73
Liitunud: 23 Apr 2007, 20:43
Tänatud: 1 kord

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas racer »

oi plja loppuks sai tehtud , Tihver :bsmile: Suured tanud

Maybe crazy!!!
Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

racer kirjutas:

Mul vist sama jama, kusib mingi koodi...

ahh... mul koodid alati samad... nohh et ei unumeks.. neli tärni. ****

Äkki sul sama kood? :roll:

Sõida... ja ära MÖLISE!!!

dakar

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas dakar »

Sai kuu aega tagasi sõbrale USA-st fotonänni tellitud 4000 dollari väärtuses ja maksin samuti läbi PayPali. Minul küll mingit päevalimiidi jama polnud. Kas see ei või olla tingitud ikkagi krediitkaardi enda limiitidest? Ainus asi, mida nad tahtsid, et saadaksin neile skaneeringud kaardi mõlemast küljest - eks ikka kaardipettuse vältimiseks.


extremist
Postitusi: 603
Liitunud: 31 Aug 2010, 19:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas extremist »

Miks kõik "neegrid" Paypaliga maksta tahavad?

Kasutaja avatar

vartveikko
Postitusi: 50
Liitunud: 17 Mär 2012, 02:18
Tsikkel: Vt

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas vartveikko »

extremist kirjutas:

Miks kõik "neegrid" Paypaliga maksta tahavad?

Maksa paypaliga siililegi selge :wack: millega sa maksaks kui sa hiinast ostad midagi?seb krediitkaardiga. eriti rumal küsimus :wack:


extremist
Postitusi: 603
Liitunud: 31 Aug 2010, 19:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas extremist »

Tõesti vabandan, teeme veel ühe teema: Eriti rumalad küsimused

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas ranel »

extremist kirjutas:

Miks kõik "neegrid" Paypaliga maksta tahavad?

paypaliga saavad nad oma raha tagasi küsida.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

extremist kirjutas:

Miks kõik "neegrid" Paypaliga maksta tahavad?

Kui tehing tehakse varastatud krediitkaardiga, siis neeger saab kauba ja kaardi omanik suure tõenäosusega raha tagasi. Sulle jäävad siis tühjad pihud.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

argo_1974
Postitusi: 320
Liitunud: 22 Mai 2005, 01:50
Tänatud: 2 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas argo_1974 »

extremist kirjutas:

Miks kõik "neegrid" Paypaliga maksta tahavad?

Sest Paypaliga saab müüjale hästi turvalise makseviisi mulje jätta. Neeger maksab, müüja paneb kauba teele, neeger tühistab tehingu. Tühistamine ei toimu Paypalis ja Paypal ei saa seda ka vaidlustada. Üksikasju ei hakka arusaadavatel põhjustel lähemalt selgitama.

Kasutaja avatar

Vapsik
Postitusi: 501
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:49
Tsikkel: 50cc MILD SEVEN, K 650, XV920
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 19 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Vapsik »

Mulle on saadetud makse kohta UK-st PayPaliga igasugu kinnitused ja numbrid aga kuidas ma seda kontrollida saan? Selliseid sedeleid võib pm igaüks treida. Ja muidugi on kirjas et makse aktiveeritakse kui ma saadetise tracking numbri edastan.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Vapsik kirjutas:

Mulle on saadetud makse kohta UK-st PayPaliga igasugu kinnitused ja numbrid aga kuidas ma seda kontrollida saan? Selliseid sedeleid võib pm igaüks treida. Ja muidugi on kirjas et makse aktiveeritakse kui ma saadetise tracking numbri edastan.

Seda sa pead paypali süsteemis ise nägema.Kas sulle on mingi makse tehtud või midagi sinu kasuks broneeritud.
Täpselt ei oska lahti seletada,aga paypalil on mingi selline makse süsteem,et kui maksad mingi asja eest,siis müüja raha enne kätte ei saa,kui maksja on kinnitanud kauba kätte saamist.Midagi deposiidi laadset,kus maksja raha on broneeritud müüja kasuks,aga see on kõik seal süsteemis nähtav.
Muud meili teel saadetud kinnitused on väljaprinditud kujul võrdsed wc paberi rullist tõmmatud paberiga.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas mx77 »

urmas66 kirjutas:
Vapsik kirjutas:

Mulle on saadetud makse kohta UK-st PayPaliga igasugu kinnitused ja numbrid aga kuidas ma seda kontrollida saan? Selliseid sedeleid võib pm igaüks treida. Ja muidugi on kirjas et makse aktiveeritakse kui ma saadetise tracking numbri edastan.

Seda sa pead paypali süsteemis ise nägema.Kas sulle on mingi makse tehtud või midagi sinu kasuks broneeritud.
Täpselt ei oska lahti seletada,aga paypalil on mingi selline makse süsteem,et kui maksad mingi asja eest,siis müüja raha enne kätte ei saa,kui maksja on kinnitanud kauba kätte saamist.Midagi deposiidi laadset,kus maksja raha on broneeritud müüja kasuks,aga see on kõik seal süsteemis nähtav.
Muud meili teel saadetud kinnitused on väljaprinditud kujul võrdsed wc paberi rullist tõmmatud paberiga.

Pole ma miskit kauba kättesaamist mitte kunagi kinnitanud, ilmselt kõik need müüjad siis ootavad siiani oma raha vist.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Vapsik kirjutas:

Mulle on saadetud makse kohta UK-st PayPaliga igasugu kinnitused ja numbrid aga kuidas ma seda kontrollida saan? Selliseid sedeleid võib pm igaüks treida. Ja muidugi on kirjas et makse aktiveeritakse kui ma saadetise tracking numbri edastan.

Haiseb küll pettuse järgi. Paypal makse ei ole seotud saadetise jälgiminumbriga. Seesama briti Royal Mail ei tunnista ise pea üldse trackingut.
Kui sulle on makse tehtud näed seda kohe oma Paypal kontol.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

mx77 kirjutas:
urmas66 kirjutas:
Vapsik kirjutas:

Mulle on saadetud makse kohta UK-st PayPaliga igasugu kinnitused ja numbrid aga kuidas ma seda kontrollida saan? Selliseid sedeleid võib pm igaüks treida. Ja muidugi on kirjas et makse aktiveeritakse kui ma saadetise tracking numbri edastan.

Seda sa pead paypali süsteemis ise nägema.Kas sulle on mingi makse tehtud või midagi sinu kasuks broneeritud.
Täpselt ei oska lahti seletada,aga paypalil on mingi selline makse süsteem,et kui maksad mingi asja eest,siis müüja raha enne kätte ei saa,kui maksja on kinnitanud kauba kätte saamist.Midagi deposiidi laadset,kus maksja raha on broneeritud müüja kasuks,aga see on kõik seal süsteemis nähtav.
Muud meili teel saadetud kinnitused on väljaprinditud kujul võrdsed wc paberi rullist tõmmatud paberiga.

Pole ma miskit kauba kättesaamist mitte kunagi kinnitanud, ilmselt kõik need müüjad siis ootavad siiani oma raha vist.

Seal on selline võimalus,aga eraisiku lihtmaksed on muidugi lihtsalt aususe peale.Sa pead ise selle valiku valima.Ma olen paar korda ise nii müünud ja kui on tegemist täiesti tundmatu tegelasega,kes ka sind ei tihka usaldada,siis see on ju hea lahendus.Paypal garanteerib ,et ei oleks kedagi üle lastud.Sama asi on ju ka e-bay ja aliexpressil jne olemas.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas ranel »

Ostja saab paypal makse tagasi kutsuda. Kui vähegi võimalik, siis ma ei müüks mitte midagi paypal kaudu. Paypal garanteerib, et ostja ei saaks mingil viisil külma.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Kauba kättesaamist ei peagi kinnitama,ainult välja saatmist.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas mx77 »

ranel kirjutas:

Ostja saab paypal makse tagasi kutsuda. Kui vähegi võimalik, siis ma ei müüks mitte midagi paypal kaudu. Paypal garanteerib, et ostja ei saaks mingil viisil külma.

Nii lihtne see ka vist ei ole, et kutsud lihtsalt makse tagasi. Siis kaotaks Paypal kogu oma mõtte ja oleks juba ammu kinni pandud. Raha saad siiski tagasi mõjuval põhjusel ja kui Paypal nii otsustab.

Kasutaja avatar

Vapsik
Postitusi: 501
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:49
Tsikkel: 50cc MILD SEVEN, K 650, XV920
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 19 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Vapsik »

Praegu siiski alles küsimus kuidas üldse kontrollida kas keegi esialgse makse tegi. Ja täpsustuseks - makse mitte PayPaliga seotud pangakontole.

Ma tean küll kuidas see lõhnab ja ega keegi ei pane midagi teele enne kui.. Aga ikkagi tahaks teada.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Loomulikult ei ole see paypalis nii,et kui tuju tuleb,siis kutsun raha tagasi.Seal on erinevad kontod era ja äri ja erinevad makse võimalused.Saad valida,kas maksad teenuse või toote eest või teed lihtsalt ülekannet jne.
Nii ostajale ,kui müüjale on seal olemas kaitse,aga kõik mis seal(väidetavalt)tehtud kajastub kohe nii müüja ,kui ostaja kontol.Mitte ,et saada pakk teele ja ma siis aktiveerin midagi.Ma olen Škoda jubinaid Tšehhist ostnud ja olen mingile tegelasele oma vana peegelkaamera läbi paypali müünud jne. Kõigil kordadel on toiminud see nö deposiidi süsteem,kus raha on kontol nähtav(ootel tehing või kuidas seda nimetada),aga saa ei saa seda enne teise poole kinnitamist kasutada või tehingu mitte toimumisel saad tehingu tagasi kutsuda.Kui,aga teed tavalise ülekande kellegi era kontole,siis seda ei ole vist lihtne tagasi kutsuda.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Vapsik kirjutas:

Praegu siiski alles küsimus kuidas üldse kontrollida kas keegi esialgse makse tegi. Ja täpsustuseks - makse mitte PayPaliga seotud pangakontole.

Ma tean küll kuidas see lõhnab ja ega keegi ei pane midagi teele enne kui.. Aga ikkagi tahaks teada.

No sellisel juhul ei puutu ju paypal üldse asjasse,vaid kui näed raha oma kontol,siis saadad kauba.Mingeid panga makseid saab ka tagasi kutsuda mingi aja jooksul,seda peab ka silmas pidama.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas ranel »

mx77 kirjutas:
ranel kirjutas:

Ostja saab paypal makse tagasi kutsuda. Kui vähegi võimalik, siis ma ei müüks mitte midagi paypal kaudu. Paypal garanteerib, et ostja ei saaks mingil viisil külma.

Nii lihtne see ka vist ei ole, et kutsud lihtsalt makse tagasi. Siis kaotaks Paypal kogu oma mõtte ja oleks juba ammu kinni pandud. Raha saad siiski tagasi mõjuval põhjusel ja kui Paypal nii otsustab.

No sa paned dispute ja ongi kõik sellega. Müüja peab siis võimlema hakkama ja tõestama, et on kõik omalt poolt teinud.
https://www.paypal.com/webapps/mpp/payp ... d-security

Ma olen paypal kaudu saanud tagasi küll pisikesi ala 5 eur summasid kui ka mitusada eurot. Pole muidugi huiand, aga hämmastavalt kiirelt tuleb raha tagasi.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Vapsik
Postitusi: 501
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:49
Tsikkel: 50cc MILD SEVEN, K 650, XV920
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 19 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Vapsik »

urmas66 kirjutas:
Vapsik kirjutas:

Praegu siiski alles küsimus kuidas üldse kontrollida kas keegi esialgse makse tegi. Ja täpsustuseks - makse mitte PayPaliga seotud pangakontole.

Ma tean küll kuidas see lõhnab ja ega keegi ei pane midagi teele enne kui.. Aga ikkagi tahaks teada.

No sellisel juhul ei puutu ju paypal üldse asjasse,vaid kui näed raha oma kontol,siis saadad kauba.Mingeid panga makseid saab ka tagasi kutsuda mingi aja jooksul,seda peab ka silmas pidama.

Paypal puutubki nii palju asjasse et ostja saatis mulle igasugu konfirmatsioone jms kus on olemas mingid dok. numbrid. Aga kas Paypal selle numbri järgi laseb midagi kontrollida või mitte, see oligi küsimus.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”