PayPal

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas ranel »

Vapsik kirjutas:
urmas66 kirjutas:
Vapsik kirjutas:

Praegu siiski alles küsimus kuidas üldse kontrollida kas keegi esialgse makse tegi. Ja täpsustuseks - makse mitte PayPaliga seotud pangakontole.

Ma tean küll kuidas see lõhnab ja ega keegi ei pane midagi teele enne kui.. Aga ikkagi tahaks teada.

No sellisel juhul ei puutu ju paypal üldse asjasse,vaid kui näed raha oma kontol,siis saadad kauba.Mingeid panga makseid saab ka tagasi kutsuda mingi aja jooksul,seda peab ka silmas pidama.

Paypal puutubki nii palju asjasse et ostja saatis mulle igasugu konfirmatsioone jms kus on olemas mingid dok. numbrid. Aga kas Paypal selle numbri järgi laseb midagi kontrollida või mitte, see oligi küsimus.

Tee ise oma kontoga ala 1 eur makse naise kontole. Siis peaks ju näha olema, kuidas see protsess tegelikult käib.



http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Vapsik kirjutas:

Paypal puutubki nii palju asjasse et ostja saatis mulle igasugu konfirmatsioone jms kus on olemas mingid dok. numbrid. Aga kas Paypal selle numbri järgi laseb midagi kontrollida või mitte, see oligi küsimus.

No jumal hoidku, mine oma Paypal kontole ja kontrolli järgi, kas on midagi tulnud või mitte.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Vapsik kirjutas:
urmas66 kirjutas:
Vapsik kirjutas:

Praegu siiski alles küsimus kuidas üldse kontrollida kas keegi esialgse makse tegi. Ja täpsustuseks - makse mitte PayPaliga seotud pangakontole.

Ma tean küll kuidas see lõhnab ja ega keegi ei pane midagi teele enne kui.. Aga ikkagi tahaks teada.

No sellisel juhul ei puutu ju paypal üldse asjasse,vaid kui näed raha oma kontol,siis saadad kauba.Mingeid panga makseid saab ka tagasi kutsuda mingi aja jooksul,seda peab ka silmas pidama.

Paypal puutubki nii palju asjasse et ostja saatis mulle igasugu konfirmatsioone jms kus on olemas mingid dok. numbrid. Aga kas Paypal selle numbri järgi laseb midagi kontrollida või mitte, see oligi küsimus.

Et,siis nagu ostja teeb paypalist ülekande sinu pangakontole,mis ei ole paypaliga seotud? Või vastupidi? Või veel mingit kolmandat pidi? Ausalt ma ei saa aru,mida sa küsid?
Äkki seletad selle protsessi lahti.
Mina ja teised siin eespool räägime ikka ostja paypali kontolt, müüja paypali kontole toimuvast ülekandest.Kõik muud lahendused ei ole minu arust kuidagi paypalist kontrollitavad ja ka mitte seotud sellega.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Vapsik
Postitusi: 501
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:49
Tsikkel: 50cc MILD SEVEN, K 650, XV920
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 19 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Vapsik »

mx, sa ei loe lõpuni...

Mina, MÜÜJA, andsin tondile oma pangakonto numbri. Maksa ja saad kauba. (Konto ei ole Paypaliga seotud)
Tont, OSTJA, saatis mulle igasugu dokumendid mis peaksid tõestama et ta oma tondimaalt tegi Paypali kaudu ülekande. Ja see väidetavalt liigub järgmisse etappi (ma oskan oma kontol liikumisi vaadata) alles siis kui saadan tracking numbri mis tõestaks et panin asja teele.
KÜSIMUS - kas nende paypali numbrite jms on võimalik kontrollida kas vaheetapis (Paypali käes?) on selline summa?
Nii, enam selgemaks vist ei saa :)

Hakkan vaikselt Urmase viimase lausega nõustuma. Ilmselt sellega Tont arvestaski.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

tont tondimaalt ei saa teha paypali kaudu ülekannet sinu pangakontole. Kui sul aega ja tahtmist on võid tondiga edasi suhelda ja kui kauba eest raha mitte saamine väga õnnetuks ei tee siis võid kauba teele ka panna. Saadetud numbreid võid kasutada loteriis või siis minna saatesse "Kaua võib" ning seal õnnetu näoga nina luristades kaamerasse vaadata ja soravalt ette vadrata need numrid.

Inimestel on viitsimust kuulata tõmmiste joorupeid erinevatest ulmelistest business võimalustest ja raha liigutamise ideedest. Jaa sa saad 10 kordse hinna nii müües ja või 90% alet nii ostes või siis sada miljonit puhtaana käteen.

99,9% juhul on võimalik soovitud ese osta/müüa turvaliselt mitte läbi x kanali x asukohta ei tea mis keerdkäikude, mis järgmine öö välja mõelnud on.
Kahjuks tuleb küll sel juhul leppida hetkelise turuhinnaga ning igavavõitu (tavapärase) kauba ning raha liigutamise kanaliga.

Aga alati võib arvata, et nüüd on minu võimalus rikkaks saada (keegi abdulla, kuskil kaugel maal soovib oma pruudile üllatuskingitust teha ning selleks sobib ainult ja ainult endises idaeuroopa riigi kolkakülas müügis olev ese ning abdulla on selle nõus ostma kasvõi 10x hinnaga palun saada vaid ruttu ruttu, muidu on pruudi üllatuspidu rikutud. Abdulla ise on jumalakartlik aumees, kelle sõnades ei maksa kahelda.

Viimati muutis Madlobster, 17 Okt 2017, 14:34, muudetud 1 kord kokku.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Vapsik kirjutas:

mx, sa ei loe lõpuni...

Mina, MÜÜJA, andsin tondile oma pangakonto numbri. Maksa ja saad kauba. (Konto ei ole Paypaliga seotud)
Tont, OSTJA, saatis mulle igasugu dokumendid mis peaksid tõestama et ta oma tondimaalt tegi Paypali kaudu ülekande. Ja see väidetavalt liigub järgmisse etappi (ma oskan oma kontol liikumisi vaadata) alles siis kui saadan tracking numbri mis tõestaks et panin asja teele.
KÜSIMUS - kas nende paypali numbrite jms on võimalik kontrollida kas vaheetapis (Paypali käes?) on selline summa?
Nii, enam selgemaks vist ei saa :)

Hakkan vaikselt Urmase viimase lausega nõustuma. Ilmselt sellega Tont arvestaski.

Sellest oleks tulnud alustada ja palju tühja müra oleks olnud olemata :wack:
Lobsteril õigus - seda raha sa saad ainult unes näha :D

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Vapsik
Postitusi: 501
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:49
Tsikkel: 50cc MILD SEVEN, K 650, XV920
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 19 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Vapsik »

Aga ei saa ju pahaks panna Tondile proovimist ;) Mina ei saada aga küllap on neidki kes saadavad. Lollidelt tuleb ju teadupärast raha ära võtta.

Mulle oleks väga meeldinud asjast lahti saada aga.. siiski raha eest.

Kasutaja avatar

Vapsik
Postitusi: 501
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:49
Tsikkel: 50cc MILD SEVEN, K 650, XV920
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 19 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Vapsik »

Aga teemat arendades - oletame et mul oleks ka olnud Paypali konto - siis oleks saanud kontrollida mingil poolel teel olevat raha? Ja kui ostja tõesti tahab siis ka sitta keerata ja mingi tühistamise teeb... Lihtsalt teoretiseerin edaspidiseks.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Pole mingit "poolel teel raha" - raha kas on või ei ole :-)
Kõik võimalused on ilusti lahti kirjutatud paypal helbis:
https://www.paypal.com/ee/selfhelp/arti ... ent-faq637
https://www.paypal.com/ee/selfhelp/arti ... it-faq1676
https://www.paypal.com/ee/selfhelp/topi ... ECURITY_CA

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Vapsik kirjutas:

mx, sa ei loe lõpuni...

Mina, MÜÜJA, andsin tondile oma pangakonto numbri. Maksa ja saad kauba. (Konto ei ole Paypaliga seotud)
Tont, OSTJA, saatis mulle igasugu dokumendid mis peaksid tõestama et ta oma tondimaalt tegi Paypali kaudu ülekande. Ja see väidetavalt liigub järgmisse etappi (ma oskan oma kontol liikumisi vaadata) alles siis kui saadan tracking numbri mis tõestaks et panin asja teele.
KÜSIMUS - kas nende paypali numbrite jms on võimalik kontrollida kas vaheetapis (Paypali käes?) on selline summa?
Nii, enam selgemaks vist ei saa :)

Hakkan vaikselt Urmase viimase lausega nõustuma. Ilmselt sellega Tont arvestaski.

Sorry, su küsimus oli nii segaselt sõnastataud, et raske oli aru saada.
Paypalist ei saa võõrale pangakontole raha kanda, saab ainult võõrale Paypal kontole. Omaenda Paypal konto siseselt saad raha erinevate kontode vahel liigutada.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Vapsik kirjutas:

Aga teemat arendades - oletame et mul oleks ka olnud Paypali konto - siis oleks saanud kontrollida mingil poolel teel olevat raha? Ja kui ostja tõesti tahab siis ka sitta keerata ja mingi tühistamise teeb... Lihtsalt teoretiseerin edaspidiseks.

Paypalis käib raha liigutamine väga kiiresti, üldiselt kuskil 15-30 minutit max. Seega mingit poolel teel konto poole roomavat raha ei ole.
Lihtsalt niisama tühistada ei saa, saad esitada tagastusnõude, aga see peab olema põhjendatud ja kui müüja esitab pädeva tõenduse asja teele paneku kohta, siis nõuet ei rahuldata.

Kasutaja avatar

Vapsik
Postitusi: 501
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:49
Tsikkel: 50cc MILD SEVEN, K 650, XV920
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 19 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Vapsik »

Ok. No igatahes saatsin mingi hetk Paypali ka päringu, vastus võttis aega aga midagi tuli:

If you wish us to check the status of the payment, we will require a proper transaction ID. Sender can see this number in Activity tab in his PayPal account.
If you provide this number, we will be more than happy to check the status.

Ühesõnaga seda ID-d omades saad midagi pärida. Pole ID-d, pole probleemi.

Aga kui sellise ülekande võimalus üldse puudub, eeldan et nad ka ei saanud mu küsimusest aru :) Ma olen ühtmoodi segane igas keeles.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Väga palju aastaid tagasi verifisin
Saatsin mingi kolm euri saatsid tagasi ja tagasikandes oli pangaväljavõttes selgituse neli viimast numbrit vist kirjutasid nende lehele. Siis oli sinu panga konto toimivus ja sinule kuuluvus kindlaks tehtud.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas bitter »

Vapsik kirjutas:

Ok. No igatahes saatsin mingi hetk Paypali ka päringu, vastus võttis aega aga midagi tuli:
...
Aga kui sellise ülekande võimalus üldse puudub, eeldan et nad ka ei saanud mu küsimusest aru :) Ma olen ühtmoodi segane igas keeles.

Kui sa saadad paypal-ile päringu, omamata seejuures paypal-i kontot ... siis probleem ei ole keeltes vaid kusagil mujal :bsmile:

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas mx77 »

bitter kirjutas:
Vapsik kirjutas:

Ok. No igatahes saatsin mingi hetk Paypali ka päringu, vastus võttis aega aga midagi tuli:
...
Aga kui sellise ülekande võimalus üldse puudub, eeldan et nad ka ei saanud mu küsimusest aru :) Ma olen ühtmoodi segane igas keeles.

Kui sa saadad paypal-ile päringu, omamata seejuures paypal-i kontot ... siis probleem ei ole keeltes vaid kusagil mujal :bsmile:

No mis teha, kui loodetava raha dollarimärgid juba virvendavad silme ees. Hea veel et raha ei saadetud Prostokvashino, nõudmiseni. :ner:

Kasutaja avatar

Vapsik
Postitusi: 501
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:49
Tsikkel: 50cc MILD SEVEN, K 650, XV920
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 19 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Vapsik »

bitter kirjutas:
Vapsik kirjutas:

Ok. No igatahes saatsin mingi hetk Paypali ka päringu, vastus võttis aega aga midagi tuli:
...
Aga kui sellise ülekande võimalus üldse puudub, eeldan et nad ka ei saanud mu küsimusest aru :) Ma olen ühtmoodi segane igas keeles.

Kui sa saadad paypal-ile päringu, omamata seejuures paypal-i kontot ... siis probleem ei ole keeltes vaid kusagil mujal :bsmile:

Üldiselt võib teema lõppenuks lugeda. Aga aitäh kõigile kes süvenesid, eriti bitterile :bsmile: :bsmile:

Kasutaja avatar

nitro
Postitusi: 19
Liitunud: 27 Jaan 2016, 13:22
Tsikkel: R1
Asukoht: Harjumaa, Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

PayPal seller protection

Lugemata postitus Postitas nitro »

Tere,
Küsin abi, sest siin on ilmaelust arusaavaid inimesi. Tahan saata-müüa ostjale (inglane), kes asub Kreekas, ühe eseme väärtuses 1000 eur. Ostja tahab maksta läbi PayPali ja et oleks delivery proof. PayPali webis tegin arve, mida ta aga ei ole nõus ette maksma. Lubab maksta peale seda kui olen talle meilis edastanud foto kaubast, kulleri arve ja jälgimisnumbri. Mina aga ei riski enne kaupa teele panna kui ma ei näe oma PayPali kontol mingit ettemakset.

Ometi on ju PayPalis kaitstud nii müüja kui ostja. Millest ma aru ei saa või kuidas pean tegutsema, et mitte tuhandeeurost kooliraha maksta?

Y=Yamaha/Z=racing/F=4stroke
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas simp »

Väga lihtne, pärast hakkab rääkima, et paypali'ga oli kala, või saadab sulle muditud pdf'i tõestuseks ja süüdistab paypal'i. Kõlab nagu scam

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: PayPal seller protection

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

nitro kirjutas:

Tere,
Küsin abi, sest siin on ilmaelust arusaavaid inimesi. Tahan saata-müüa ostjale (inglane), kes asub Kreekas, ühe eseme väärtuses 1000 eur. Ostja tahab maksta läbi PayPali ja et oleks delivery proof. PayPali webis tegin arve, mida ta aga ei ole nõus ette maksma. Lubab maksta peale seda kui olen talle meilis edastanud foto kaubast, kulleri arve ja jälgimisnumbri. Mina aga ei riski enne kaupa teele panna kui ma ei näe oma PayPali kontol mingit ettemakset.

Ometi on ju PayPalis kaitstud nii müüja kui ostja. Millest ma aru ei saa või kuidas pean tegutsema, et mitte tuhandeeurost kooliraha maksta?

Lähed eBaysse avad seal müügikonto, sisestad toote (võimalikult täpse informatsiooni igasuguste vaidluste vältimiseks) ja saadad lingi müüjale. Müüja maksab ära, eBay saab omad tasud, sina raha ja ostja kauba.
Või siis https://www.escrow.com/ (ei ole ise kasutnaud)

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

nitro
Postitusi: 19
Liitunud: 27 Jaan 2016, 13:22
Tsikkel: R1
Asukoht: Harjumaa, Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: PayPal seller protection

Lugemata postitus Postitas nitro »

Macintosh kirjutas:

Lähed eBaysse avad seal müügikonto, sisestad toote (võimalikult täpse informatsiooni igasuguste vaidluste vältimiseks) ja saadad lingi müüjale. Müüja maksab ära, eBay saab omad tasud, sina raha ja ostja kauba.
Või siis https://www.escrow.com/ (ei ole ise kasutnaud)

Ostja tuli mujalt, mitte eBay kaudu. Ei taha eBay abil ka praegust küsimust lahendada, sest lisanduks veel üks protsendiga vahendaja. PayPal üksi juba võtab 3,4% summalt.

Usun, et PayPal kaitseb mõlemat poolt, aga kuidas? Müüja pool muidugi hetkel huvitab rohkem:)

Y=Yamaha/Z=racing/F=4stroke
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Üldiselt ilma ettemaksuta kauba välja saatmine on suht kindlalt scam, ma isegi ei viitsiks pead vaevata. Mida Eestis nii imelist müüakse, mida paranoiline inglane posti teel ostma peab?

Paypal antud skeemi korral ei saa müüjat kuidagi kaitsta, sest mis nad teevad kui sa saadad kauba ära ja djuud lihtsalt ei võtagi oma krediitkaarti kunagi taskust välja? Lähevad otsivad ta Kreekast (või pigem mingist täiesti suva riigist) üles ja sunnivad sisse logima ja "maksa" nuppu vajutama? Get real.


reimps

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kreeklastega asjaajamine on suht kindel häving, ära parem proovigi. (Omadest kogemustest, sai sealkandis elatud omal ajal mõnda aega.)

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Jesper »

No sama hästi võib see "ostja" kuskil Kara-Kalpakkias redutada. Ta lihtsalt ütleb et on Kreekas.

Üldiselt inimesed kujutavad selle Paypaliga seoses ette ei tea mida, aga soovitan mõelda parem et mida sa täpselt teeks kui keegi Ants Valgast nõuab sult samamoodi kauba teelepanekut enne maksmist, ning siis lihtsalt ei maksa? Kõnesid vastu ei võta, arvetel on anyway kohtutäitur kallal jne. On ju küllalt selliseid juhtumeid, suli leidmiseks ei pea Kreekasse otsima minema.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Saada see tonnine asi ükskõik kelle meist ja tulemus saab olema täpselt sama,me ei luba maksta ka(tühje lubadusi ei anna).Sa tegelikult hoiad sellega veel kokku ka,sest lihtsalt Eestisse saates on saatekulu väiksem. :D

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Kalapea
Postitusi: 1059
Liitunud: 26 Veebr 2005, 13:00
Tsikkel: Mõni Ducati
Asukoht: Pärnu / 559I7I9O
Tänatud: 94 korda
Kontakt:

Re: PayPal seller protection

Lugemata postitus Postitas Kalapea »

nitro kirjutas:

Lubab maksta peale seda kui olen talle meilis edastanud foto kaubast, kulleri arve ja jälgimisnumbri.

Aga "scami" vastu, tee kaubast ja pakist pilt, valmista sinna peale label, levinumad kullerifirmad annavad saadetise trackingu nr. ennem tasumist.
Saadad need talle ära, kui kahe päeva jooksul on raha paypali kontol, paned kauba teele. Kui mitte, siis oled raisanud tunnikese oma aega.

PiltPilt
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Üldiselt scammeritega mingi kavala mängu mängimine on umbes sama nutikas tegu kui Joshua käest muhku norima minna, mõeldes et "ma saan ju iga hetk lõpetada ja minema kõndida" :D

Fakt on, et ilma ettemaksuta ei liigu maailmas mitte ükski netist ausalt tellitud kaup mitte kuhugi. Kui ta seal hakkab jalgu trampima või muidu jäurama siis ilmselgelt ta kalastab lihtsalt lolli kes seda ei tea, sest kui normaalne inimene eestlase käest tellida ei julge, ostab ta oma kola poest.

Kasutaja avatar

nitro
Postitusi: 19
Liitunud: 27 Jaan 2016, 13:22
Tsikkel: R1
Asukoht: Harjumaa, Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: PayPal seller protection

Lugemata postitus Postitas nitro »

Kalapea kirjutas:

Aga "scami" vastu, tee kaubast ja pakist pilt, valmista sinna peale label, levinumad kullerifirmad annavad saadetise trackingu nr. ennem tasumist.
Saadad need talle ära, kui kahe päeva jooksul on raha paypali kontol, paned kauba teele. Kui mitte, siis oled raisanud tunnikese oma aega.

Selle nõu järgi siis teengi. Aitäh kõigile.

Mõtlesin algul küsides, et kas PayPal toimib nagu notari deposiit - ostja raha on kinni kuni tehing tehtud. Aga tundub, et PayPal nii ei toimi.

Y=Yamaha/Z=racing/F=4stroke
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Natuke teistlaadi küsimus, ebay-s müüjatele: millist kullerteenust kasutate? Võimalikult soodne loomulikult :-)

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Boobush »

Ma jäin ka hätta esimest korda Ebays müües kullerteenuse valimisega. Olen ka infost huvitatud, et mis ja kuidas.


reimps

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas reimps »

Olge ikka patrioodid ja võtke Omniva. Elamus garanteeritud.

:-||| :mrgreen:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”